POLITYKA PRYWATNOŚCI
www.syrena.nekla.eu FORUM SYRENIARZY
Forum miłośników pozytywnie zakręconych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Szablon wykroju radia Safari
Tytuł zdjęcia: Szablon wykroju radia Safari
Opis zdjęcia: Jakiś czas temu ktoś się dowiadywał o kształt tego wykroju, dlatego korzystając z wolnej chwili postanowiłem sporządzić szablon do wydrukowania w Wordzie.
Wysłał: KIEROWCA
Wysłany: 2014-12-20, 21:18
Odsłon: 158
Komentarze: 4
Wysłał: Maciekb @ 2014-12-23, 23:24
chyba raczej po 76r. bo wczesniejsze nie były przystosowane do montażu radia

Wysłał: witek88 @ 2014-12-24, 14:58
No dokładnie, ja prosiłem o takowe wymiary, ale już jakoś sobie poradziłem po pomiarach radia, ale dzięki za pamięć w temacie.

Wysłał: KIEROWCA @ 2014-12-24, 20:44
Maćku jak sam zauważyłeś w modelach po '76 nie ma konieczności wykonywania otworu :-) A w starszych ludzie zwykle nie wiedzo jak się do tego zabrać żeby było zgodnie ze specyfikacją fabryczną i powstaje wyłupana prostokątna dziura na DIN... Tak sobie tylko myślę czy nie przydałoby się nieco rozbudować szablonu o pierwszą dziurkę na znaczek ===[dokładne umiejscowienie na desce]? Po świętach spróbuję odrysować to na papierze milimetrowym.

Wysłał: Suwmiarka @ 2014-12-31, 08:34
To raczej dawniej tak robiono (lat 80-te/90-te). Teraz jak ktoś ma Syrenę sprzed '76 i nie ma dziury na radio to niech lepiej jej nie robi, żeby był oryginał

Sortuj: