Remont cd...

Zapytania i porady techniczne
kubazjan
-#Junior
-#Junior
Posty: 103
Rejestracja: 2010-02-27, 15:37
Lokalizacja: Choszczno

Remont cd...

Post autor: kubazjan »

Witam po dlugiej przerwie! Dzisiaj przytargałem swoja Wawke i pomalu zaczałem ja rozbierac.. Jak ogarnałem to wszystko to sie za głowe zlapalem...bez piaskowania sie nie obejdzie niestety,zreszta moze to i dobrze.Jak jutro porobie fotki to wrzuce i bo moze wcale nie warto sie za nia brac rdza jest wszechobecna.Jedyny dobry znak to to,ze podloga i podluznice nie sa dziurawe...Juz po pierwszych ogledzinach stwierdzilem ze bedzie mi potrzebna tylna klapa bo ta moja to jest masakra...wogole to bardzo duzo czesci i dupereli roznego typy sa pokryte rdza...martwi mnie to. Wneki drzwi,nawet dach od spodu jest w rdzy...Potrzebowałbym tez przednie błotniki bo moje sa w dziurach,moze przedni zderzak bo tez nie jest najpiekniejszy...no i jakies tam ramki,listwy i inne takie ale to jak juz wrzuce foty to sami zobaczycie i poddacie ocenie.Ostatnio robione zdjecia były w zimie i mało było widac... ...no ale moze nie bedzie az tak zle...moze ktos z Was miał gorszy stan...
Wczoraj w Stargardzie Szczecinskim widziałem taką Wawke ...czerwona bodajze bo tylko mi smiegnęła,chyba z przyczepą kempingową... takie rzeczy tylko motywuja do remontu...pozdrawiam.
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

No czekamy na foty może i ja się zmobilizuję do roboty.pzd
Awatar użytkownika
jawos
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 546
Rejestracja: 2008-12-29, 16:01
Lokalizacja: OBERSCHLESIEN

Post autor: jawos »

wszystko idzie wyremontować najważniejsze są chęci no i pieniądze bez których ani rusz wrzuć fotki pooglądamy
PRLu wróć
junak M10
kopruszyna
MB W202
wołga M21
motorynka M2
dniepr MT16
Awatar użytkownika
PawelOlesno
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 964
Rejestracja: 2009-06-07, 15:25
Lokalizacja: Olesno Śląskie

Post autor: PawelOlesno »

dasz radę :) czekam na zdjecia.
''Nie matura, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera''
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4286
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Niech MOC będzie z Tobą :ok3
motomania na luzie
kubazjan
-#Junior
-#Junior
Posty: 103
Rejestracja: 2010-02-27, 15:37
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: kubazjan »

no to wrzucam obiecane zdjecia :faja Licze na szczere podpowiedzi czy warto jeszcze robic strupa :ok3 Kase na piaskowanie i zawieszenie mam czyli w kazdej chwili ruszyc moge z remontem z kopyta... :devil3 Za chwile dodam jeszcze zdjecia bo nie wszystkie mi wchodza... :smiech

[ Dodano: 2010-08-01, 20:11 ]
cd...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

Ty CHYBA Z TĄ MASAKRĄ TO żartujesz ja jakby wawka miała dokumety to bym robił.Powodzenia
Awatar użytkownika
grobus
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 202
Rejestracja: 2008-02-27, 20:41
Lokalizacja: świdnica

Post autor: grobus »

Robiłem gorszą :devil3 Ta nie jest zła najgorzej Ci będzie zrobić podszybie (najlepiej przeszczepić z innej) Powodzenia :ok3
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4286
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Ja bym mimo wszystko robił. Tym bardziej jezeli ma się pojęcie o takiej robocie i większość się samemu robi :ok3
motomania na luzie
kubazjan
-#Junior
-#Junior
Posty: 103
Rejestracja: 2010-02-27, 15:37
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: kubazjan »

no tak ...mam kolege kolo Biłgoraja i dał mi info ze ma jakąs Wawke gdzies tam w okolicy dla mnie....tylko ze to jest jakies 700km odemnie... o_O Ale jak bedzie sie oplacało to pojade i tam...a przy okazji trzeba bedzie wypic berbeluchy :zdziwko bo kolega sam pędzi i ponoc napitka pierwyj sort... :ok3 a miałem go odwiedzic juz dfaaaaawno temu...Poczekam jeszcze z tydzien bo po tym czasie ma mi dac znac w temacie...A ta moja Wawka ma papiery...takze :majk
Grobus jakis czas temu wysłałem Ci info na priv to zerknij prosze i daj znac jak bedziesz miał jakies fanty... :grinser
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Wawka jest w dobrym stanie. Do remontu jak w sam raz. Remontuj i nie patrz. Ja mam w gorszym i mam zamiar kiedyś zacząć remont :helm
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
marek02
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1071
Rejestracja: 2010-01-03, 14:55
Lokalizacja: Sicienko

Post autor: marek02 »

kolego remontuj i wrzucaj zdjęcia z postępów zawsze fajnie popatrzeć jak robota wrze, ja sam czekam na lepsze czasy ze swoją syreną, ale mam nadzieje że już niedługo nadejdą i wszystko na to wskazuje :ok3
Awatar użytkownika
jawos
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 546
Rejestracja: 2008-12-29, 16:01
Lokalizacja: OBERSCHLESIEN

Post autor: jawos »

ja bym też remontował fuzekle miałem gorzej zgnitą i wyspawałem powodzenia fotki mile widziane :ok3
PRLu wróć
junak M10
kopruszyna
MB W202
wołga M21
motorynka M2
dniepr MT16
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4286
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

A ciekawe jestem czy oni wiedza co znaczy "Fuzekla" ???? :devil3
Po naszymu to Skarpeta :helm Czyli Syrena :ok3
motomania na luzie
kubazjan
-#Junior
-#Junior
Posty: 103
Rejestracja: 2010-02-27, 15:37
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: kubazjan »

no to dzieki za słowa otuchy bo juz myslałem ze bedzie bida... :grinser oczywiscie wiem ze roboty jest multum ale...tak jak mowicie,duzo pracy wykonam sam ,moze z wyjatkiem zawieszenia i piaskowania.Polakierowac potrafie i znam sie na tym to w tym upatruje minimalizacje kosztów,zeby tylko czas był bo checi narazie są... :ok3 Mam na start okolo 4 tys zł ,moize nie duzo ale na piasek starczy i na spawanko...jak tylko ja wypiaskuje to bede konsekwentnie wrzucał zdjęcia...no to do boju :helm
ODPOWIEDZ