3 Bielski Rajd Syren - nowy termin 4-5 września

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aparatos
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 815
Rejestracja: 2006-11-29, 23:52
Lokalizacja: LIGOTA / ŚLĄSKIE
Kontakt:

Post autor: aparatos »

Dziękuję wszystkim za przybycie i wzorową postawę Rajdowców :)

Przepraszamy za pewne problemy organizacyjne, ale pogoda dała nam popalić.

Ja osobiście padam z nóg, ale myślę , ze było warto.

Chciałbym też podziękować Anecie i Sylwi za organizacje zaplecza gastronomicznego, Anecie dodatkowo za zaplecze logistyczne :)

Podziekowania również dla :

Krystek - Grill - Mistrz,
Ally - za pomoce gastronomiczne ,
Mojej Mamie za całokształt :)
Wojtek z Krakowa - za spokój ducha i podratowanie paliwkiem ;)
Zbynio - za jego R20.
Pyjter - za nakręcanie różowej syrenki,
Lechu - za przybycie,
Sebastianowi i Jego rodzicom za namiot,
KarolDG - za pomoc z pucharami,

Wszystkim, którzy stworzyli klimat wieczornej imprezy ( szkoda, ze w takich warunkach pogodowych )

Jeśli kogoś nie wymieniłem , to znaczy, ze zmęczenie daje mi się we znaki ....


Dziekuje.

Paweł Soszka
Ostatnio zmieniony 2010-09-05, 21:31 przez aparatos, łącznie zmieniany 2 razy.
http://rodzina.syren.pl
Syrena 104/105 '69
Syrena 105 Bosto '76
Syrena R20
Syrena 104 kabriolet '71
TRABANT 1.1
125p KOMBI
126p ST '79
126p el '96
Jawa 350
i kupa złomu w ogrodzie
Awatar użytkownika
intruder
-#Junior
-#Junior
Posty: 150
Rejestracja: 2006-04-25, 18:31
Lokalizacja: Pabianice

Post autor: intruder »

radekk pisze:Do Krakowa dotarły też dwie stoczwóreczki - jedna z grodu Kraka a druga z okolic Łodzi na wojaże.
Dzięki wielkie za wspólne pomykanko fajnymi scieżkami i podprowadzenie na miejsce :D
''Wojaże'' już rozpoczęte hehe :piwo
Impreza superudana, jesteśmy z Kamilem pod wrażeniem organizacji i smaku wiśniówki!
Do zobaczenia za rok! :majk
"Samochody Syrena charakteryzują się bardzo dobrą statecznością oraz dobrą kierowalnością"
(Z.Glinka "Jeżdżę samochodem Syrena")


SYRENA 104 '71
FIAT 125p 1300 '77
JUNAK M-07 '58
QWARUK
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 429
Rejestracja: 2010-03-01, 21:34
Lokalizacja: Białobrzegi

Post autor: QWARUK »

Załoga z Białobrzegów dotarła do domu w rekordowym czasie 5 h - miny wyprzedzanych kierowców bezcenne :smiech

Rajd wspaniały, towarzystwo wyśmienite.
Serdeczne podziękowania dla organizatorów, pozdrowienia dla wszystkich.
tuffo
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 92
Rejestracja: 2010-07-04, 22:55
Lokalizacja: Pszów/Opole

Post autor: tuffo »

Wielkie podziękowania dla Leszka za zaproszenie i wszystkim za mile spędzony czas w gronie Wielkiej Śląskiej Rodziny Syren :D
126p.........................odskoków, hehe
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

My też już wróciliśmy, w sumie zrobione 859 km.....poczciwa 103 nie zawiodła, a i pokazała, że da się i na dwu cylindrach nieźle pomykać :D... zwiedziła już Polskę od morza do gór i to w ciągu 3 tygodni :)
Serdeczne dzięki za super organizację i super towarzystwo !!!
Szczególne podziękowania za pobyt w Miasteczku dla Pyjtersona oraz pomoc w ściąganiu rozżarzonego bębna :lol: :lol: :lol:
Podziękowania dla ALLY oraz Rafała za miłe towarzystwo :D
Zbynio był rozbrajający :ok3
Ostatnio zmieniony 2010-09-05, 22:10 przez Mikrusiarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
zbynio
-#Junior
-#Junior
Posty: 112
Rejestracja: 2009-09-20, 23:48
Lokalizacja: RYBNIK

Post autor: zbynio »

Załoga Erki także dotarła szczęśliwie do domu :D

Wielkie podziękowania dla organizatorów, trasa super, widoki piękne organizacja na baaardzo wysokim poziomie takiej ekipy i atmosfery nie ma nigdzie, nigdzie też nie miałem okazji próbować NARAZ tylu rodzajów wiśniówek :szampan :szampan :szampan

Wielki szacun dla Darka za pomoc udzieloną Lechowi byłem pod wrażeniem pokazaliście że nie zapewniacie tylko noclegu i wyżywienia ale FULL SERWIS :lol:

[ Dodano: 2010-09-05, 22:18 ]
Mikrusiarz a Ty udowodniłeś wszystkim że Syrena 103 też może i w góry i nad morze NA KOŁACH O WŁASNYCH SIŁACH :ok3
Syrena 105L 1981
Syrena R20 1977
Syrena 104 1971
2xWartburg 312/1 1966
Wartburg 312/1 1965
Wartburg 311/9 1962
Osa M50 1960
SHL M06T 1960
Awatar użytkownika
Lech
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 609
Rejestracja: 2008-06-06, 22:41
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: Lech »

Dziekuje bardzo Darkowi za pomoc, bez Tojej pomocy siedziałbym na lotosie chyba do dzisiaj ;), Maruiuszowi, Pawłowi oraz wszystkim zaangażowanym za super imprezę - pozdrawiam serdecznie :)
Hurraa mam piękną 105L 1980
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

chciałem Wam wszystkim podziękować, bo to dzięki Wam ten nasz spływ Syrenkowy udał się

pomimo iż pogoda dowaliła nam ile mogła, udało się doprowadzić imprezę do szczęścilwego końca

szczególnie chciałem tu podziękować Darkowi i Pawłowi za ogrom pracy jaki wykonali

to co widzimy się po raz 4 w maju?????? :helm
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
Awatar użytkownika
aparatos
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 815
Rejestracja: 2006-11-29, 23:52
Lokalizacja: LIGOTA / ŚLĄSKIE
Kontakt:

Post autor: aparatos »

[center]FOTORELACJA Z RAJDU ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE :

WWW.SYRENABIELSKO.PL
[/center]
http://rodzina.syren.pl
Syrena 104/105 '69
Syrena 105 Bosto '76
Syrena R20
Syrena 104 kabriolet '71
TRABANT 1.1
125p KOMBI
126p ST '79
126p el '96
Jawa 350
i kupa złomu w ogrodzie
Awatar użytkownika
robert skubis
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 384
Rejestracja: 2008-04-30, 12:45
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Post autor: robert skubis »

Dziękuję wszystkim Syreniarzom za mile spędzony czas. Pozdrowienia od taty. Krystek twoja cierpliwość przy grillu jest godna podziwu. Piter wielkie dzięki, jak zwykle za serwis. Muszę wozić Cię ze sobą, gdyby nie ty skończyłbym na lawecie. Byniek :ok3

[ Dodano: 2010-09-06, 15:09 ]
zdj. 2

[ Dodano: 2010-09-06, 15:11 ]
zdj. 3

[ Dodano: 2010-09-06, 15:12 ]
zdj. 4

[ Dodano: 2010-09-06, 15:18 ]
zdj. 5

[ Dodano: 2010-09-06, 15:22 ]
zdj. 6

[ Dodano: 2010-09-06, 15:23 ]
zdj. 7

[ Dodano: 2010-09-06, 16:32 ]
zdj. 8
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ORMO
Awatar użytkownika
jasio
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 740
Rejestracja: 2005-10-29, 15:05
Lokalizacja: kwidzyn

Post autor: jasio »

No to teraz ja... wróciłem do domu około 2 w nocy łącznie przejechałem podczas tej wyprawy 1302km przy średnim spalaniu około 8,5l
Dziękuję za świetną imprezę, piękne widoki, wspólne jeżdżenie. Dla mnie mimo niesprzyjającej syrenkom pogody, było świetnie.
Dzięki chłopaki zrobiliście świetną robotę z tą imprezą
Dzięki Ally za opiekę nad moim aparatem i focenie na które ja nie miałem czasu.
Dzięki Mikrusiarzowi za wspólne podróżowanie w dwie syreny i chciałbym dodać że według mnie, dzięki Mikrusiarzowi powstał nowy model syreny 103 GP (górsko-pościgowa) :grinser
To kiedy pokazał możliwości tego małego silnika dwu cylidrowego w jazdach po górkach kiedy inne Syreny dostawały zadyszki a on zasuwał... to trzeba zobaczyć.
Już piszę się na przyszły rok.

P.S.
fotki z mojego aparatu będą później
jaki Kwidzyn toż ja ze wsi pod Kwidzynem;) Korzeniewo moje kochane spokojne ;)
Adam Klos
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 86
Rejestracja: 2005-11-20, 16:01
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Adam Klos »

Ja również dziękuje wszystkim za wspaniałą zabawę, atmosferę i miło spędzony czas :D Moja syrenka też dojechała o własnych siłach ale sprzęgło i skrzynia biegów jest do remontu muszę chyba częściej wyjeżdżać z garażu i spotykać się ze Śląską Rodziną Syren :D
Moja żółta Syrena 105L
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Impreza mimo niesprzyjającej pogody w dechę (co tam zamknięta droga, czy most w remoncie, przez który godzinę błąkałem się po ciemku po ścieżkach beskidzkich wiosek :grinser i tylko dzięki Pawłowi i Staszkowi trafiłem do hotelu).
Dzięki serdeczne wszystkim za wspólne spotkanie i duże brawa dla organizatorów!

Logistycznie wszystko na 105%. Jeżeli mogę ponarzekać, to w ubiegłym roku był dużo lepszy intirerer (teraz coś kilometry mi się nie zgadzały...). Ale to nie ujmuje nic urokowi tej imprezy.

DZIĘKI DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY ZA WŁOŻONY TRUD !!!
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
krystek
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 235
Rejestracja: 2007-11-16, 20:12
Lokalizacja: Racibórz

3rajd

Post autor: krystek »

No ja to chyba mam najwięcej do podżiękowań.Więc
po kolei.Najpierw Zbyniowi za to że mnie i mojego pilota Lukiego po przymusowym oddaniu Białej Damy do SPA w Jastrzębiu Zdroju :cry: :cry: :cry: , przygarnął pod gościnne dachy R20.Takich inchalacji mixolem to jeszcze nie miałem.Adamowi za to że mogłem z nim brać udział w przejechaniu całej trasy,chyba lepiej mi idzie prowadzenie niż pilotowanie.W imieniu Łukasza za to że mógł przeżyć najlepsze urodziny i że mógł z niektórymi z was spróbować jazdy innymi modelami syrenek.Darkowi Mariuszowi i Pawłowi i innym organizatorom za zorganizowanie kolejnego świetnego rajdu.I całej reszczie syreniarek i syreniarzy bez których nie byłoby takiej zajefajnej imprezy. :ok3 :ok3 :ok3 :ok3 :ok3
Awatar użytkownika
PawelOlesno
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 964
Rejestracja: 2009-06-07, 15:25
Lokalizacja: Olesno Śląskie

Post autor: PawelOlesno »

Witajcie ;) Załoga z Olesna też dojechała do domu bez problemów ;) Syrena Bosto Kolegi Piotrka ''Pyjtersona'' nie zawiodła ;) Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę. Żałujemy, że nie mogliśmy z Wami posiedzieć wieczorem, byliśmy tak zmęczeni że od razu po wzięciu kąpieli zasnęliśmy. I nawet Piotrek nie dał rady nas obudzić :) Była to nasza pierwsza taka impreza i jesteśmy bardzo mile zaskoczeni. Mamy nadzieję, że na przyszłym rajdzie stawimy się naszą Zipą ;) Jeszcze raz napisze że bardzo dobrze się bawiliśmy i spędziliśmy mile czas. Krajobraz był bardzo ładny. Chcieliśmy podziękować Koledze Piotrkowi ''Pyjtersonowi'' za to że mogliśmy jeździć z Wami Jego Syreną Bosto, która jest elegancka pod każdym względem, Koledze Zbyszkowi, Rafałowi, Heńkowi z rodziną, Darkowi, Panu Romkowi, koleżance Gosi, za towarzystwo i miłe przyjecie :) Oraz Wszystkim którzy byli tam obecni za wspaniałą zabawę :) Dziękujemy również organizatorom :) Dziękujemy za super zabawę i kupę śmiechu w piątkowy wieczór Super Ludziskom z którymi bawiliśmy się u Piotrka :) Do dzisiaj bolą nas brzuchy ze śmiechu :) a Więc na cześć Syreniarzy i Bielskiego Rajdu, Hip!-Hip!, HURA!!! :) Jeszcze raz DZIĘKUJEMY. Pozdrawiamy Paweł i Alina z Olesna :)
''Nie matura, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera''
ODPOWIEDZ