A jednak kupilem...Warszawa 203!!

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
kubazjan
-#Junior
-#Junior
Posty: 103
Rejestracja: 2010-02-27, 15:37
Lokalizacja: Choszczno

A jednak kupilem...Warszawa 203!!

Post autor: kubazjan »

Witam!!Nosilem sie z zamiarem kupna Wawki i nadarzyła sie okazja do kupna przyzwoitego egzemplarza.Warszawina jest do ponownego polakierowania i wiadomo ...do ogolnego remontu.Auto jest z 1966 roku i posiada instalacje gazową...jednakze nie ma jej wbitej w dowód... :klnie Moze niektorzy z was pamietaja ze mialem remontowac swoja Warszawine ale ten egzemplarz jest w duuuuzo lepszym stanie i co najwazniejsze wszystko w nim działa :shock: Zarzucam pare fotek do ogolnego wgladu... :helm Mysle ze gora dwa miesiace i bedzie smigac na wiosne bo pracy przy niej nie jest az tak duzo.pozdrawiam. :majk
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
PawelOlesno
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 964
Rejestracja: 2009-06-07, 15:25
Lokalizacja: Olesno Śląskie

Post autor: PawelOlesno »

Witaj, no no ładnie wygląda :) Daj komuś sprawdzić tę instalację gazową bo nie wiadomo kto i jak Ci ją tam zamontował.
''Nie matura, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera''
Awatar użytkownika
tynium
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 251
Rejestracja: 2006-06-11, 13:14
Lokalizacja: Piła

Post autor: tynium »

Na wstepie gratuluje zakupu.
Prezentuje sie naprawde dobrze na zewnatrz, moze zapodasz jakies foto wnetrza.
A instalacje gazowa wywal, raczej nie wrozy dobrze dla silnika, jak już widze butle na deskach podparta to i pewno sama instalka jest taka "drewniana":) Skoro nie wbita w dowod to napewno uzywana byla założona od jakiegoś fiata albo poloneza co zgnil i poszedl na zlom, a więc dobrana nie odpowiednio, nie odpowiednio ustawiona moze tylko zaszkodzic silnikowi. Pozatym wbicie w dowod nielegalnej instalki bedzie Cię troche kosztowac.
Ostatnio zmieniony 2010-11-16, 13:17 przez tynium, łącznie zmieniany 1 raz.
Polski Fiat 125p 1500: filtr powietrza 7 zł, komplet klocków hamulcowych 40zł spojrzenia przechodniów na jego widok...bezcenne
SUGA
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 44
Rejestracja: 2010-10-15, 14:46
Lokalizacja: Białobrzegi

Post autor: SUGA »

Piękna. :P
kubazjan
-#Junior
-#Junior
Posty: 103
Rejestracja: 2010-02-27, 15:37
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: kubazjan »

...no wlasnie wiem ze bedzie problem z rejesteracja tej instalacji...moze na czas przegladu wywale ja a potem pomysle czy zalozyc ja znowu... :> Jest przy niej troche roboty bo jakies 5 lat temu jacys fachowcy ja polakierowali ale narobili baboli... :klnie Na wiosne musi jezdzic i taki mam plan...Dorzucam jeszcze pare zdjec... :ok3
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Piękny egzemplarz :ok3 Wygląda jakby była po remoncie :ok3
Awatar użytkownika
Maciekk
-#Junior
-#Junior
Posty: 184
Rejestracja: 2006-02-17, 09:45
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Post autor: Maciekk »

Gratuluje
Auto wygląda nieźle, choć nie należy popadać w euforie. Gaz proponuje wywalić bo to straszna wieś mieć LPG w takim pojeździe :)
Awatar użytkownika
pgorzynski3
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 80
Rejestracja: 2008-01-24, 18:12
Lokalizacja: Toruń

Post autor: pgorzynski3 »

gratuluje super zakupu
Sam powoli zbieram się do szukania wawki .Mam pytanie ile trzeba zapłacić za taką jak twoja ?
Syrena 105 LUX 1082r
WSK 125 M06 1961r
WSK 125 M06B3 1982
WSK 125 M06 B3 1981
WSK 175 M21 W2 1977
WSK 175 M21 W2 S2 1976
kubazjan
-#Junior
-#Junior
Posty: 103
Rejestracja: 2010-02-27, 15:37
Lokalizacja: Choszczno

Post autor: kubazjan »

otoz...ja dalem za nia 6 tys ...w tej kwocie przywieziono mi ja spod Wrocławia a to jakies 340 km ode mnie.,w jedna strone.Jedni powiedza ze duzo ,drudzy ze w sam raz ale biorac pod uwage to co oglasza sie na alledrogo to jej stan jest naprawde zadowalajacy...Licze sie z tym ze trzeba bedzie dac do chromowania to i owo i powymieniac rozne zurzyte podzespoły ale trudno. :faja Blacharka,przygotowanie do lakierowania i samo polakierowanie to juz moja działka...Z czasem pewnie tez zmienie tapicerki ale te ktore sa tez nie sa tragiczne...Chcialbym zamknac sie w kwocie 10 tys zł...zobaczymy czy sie :/ uda...
ciapok
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 42
Rejestracja: 2009-03-22, 23:55
Lokalizacja: kołobrzeg

Post autor: ciapok »

Gratuluję zakupu!!!! Jak kupiłem swoją Warszawinkę to też z instalacją, ale bardzo żle na niej jeżdziła.Musiałem kręcić na wysokie obroty,skrzynia trzy biegowa.Założyłem nowy gażnik, wywaliłem instalację,wyregulowałem po swojemu na słuch i bajka.Nigdy więcej LPG w Warszawince.Teraz na trzecim biegu dostojnie przejadę całe miasto,nie szarpie, nie krztusi się i ciągnie od samego dołu.Spalanie 10 trasa 12 miasto.Dużo? Focus żony 1.8B trasa7 miasto11.Jazda Warszawą to przyjemność :lol: a nie oszczędność
ciapok
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4297
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Ładna :ok3
kolorek co prawda nie z epoki ale spoko :helm
Powodzenia
motomania na luzie
Awatar użytkownika
makscom
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 972
Rejestracja: 2005-04-24, 22:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: makscom »

łeeeeeeeeeeeeee no fajna :) udanego remontu
Bo z syrenkami nigdy nie wie oj nie wie sie......
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

no to dobra cena jak na warszawke. gratuluję.
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
Brinko
-#Junior
-#Junior
Posty: 104
Rejestracja: 2010-02-16, 19:52
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Brinko »

gratulacje kolego dobrego zakupu...naprawde ze zdjec wyglada jak by miala juz wczesniej jakis remoncik...pozdrawiam
Syrena 105, 74r
Opel Record Van, 1979r
Fiat 125p Pick-up, 81r
Bmw e32 730, 94r
kubazjan
-#Junior
-#Junior
Posty: 103
Rejestracja: 2010-02-27, 15:37
Lokalizacja: Choszczno

Remont rozpoczęty

Post autor: kubazjan »

Witam po przerwie.Pare dni temu wprowadziłem Wawke do garazu i porozbierałem to i owo.Wkoncu trzeba było sie za nia zabrac :> Rozebrałem tył i sciągnałem ochydny hak i moim oczom ukazały sie dziurska ...no ale liczyłem sie z tym.Swoja droga to czy wszystkie Warszawy gnija w tych samych miejscach??Moja ma zgnite doły tylnych błotników i czesciowa nadkola zewnetrzne jak i wewnetrzne...I teraz...czy ktos ma moze do przehandlowania dwa tylne błotniki od Wawki,oczywiscie lewy i prawy,i moze te cienkie nadkola wraz z czesca progu?Zzarte w diabły sa...zreszta jutro postaram sie wrzucic pare zdjec jak to wszystko wyglada.
Mysle ze remoncik ruszył juz kopyta i na kwiecień-maj bedzie juz godnie sie prezentowała... :devil3
ODPOWIEDZ