Regulacja szczęk tylnego hamulca 224

Zapytania i porady techniczne
ODPOWIEDZ
michtal18
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 70
Rejestracja: 2011-10-02, 12:11
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Regulacja szczęk tylnego hamulca 224

Post autor: michtal18 »

Chłopaki mam takie pytanie, mam nowe szczęki, załozyłem je wydaje mi sie dobrze lecz jest taki problem ze nie dam rady cofnąc ich tak a zeby załozyc bęben, juz próbowałem bez cylinderka i ewidentnie widze ze tkwi przyczyna albo w tym mimośrodzie który zaznaczyłem na zdjęciu czerwoną obwódką, albo te widełki są za długie oznaczone na biało, bez mimośrodu wszystko się schodzi pięknie bo się cofają do konca widełki i wszystko pracuje ok. Zaznaczam ze regulacja nim nic nie daje, a jedynie zwiększa odstęp, czy mozna się tego pozbyc?? Acha, czy jedna okładzina powinna byc krótsza??? Czekam na pomoc
http://imageshack.us/photo/my-images/69 ... 114ow.jpg/
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2039
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

A co z regulacją na dolnych mimośrodach? Próbowałeś?
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
michtal18
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 70
Rejestracja: 2011-10-02, 12:11
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: michtal18 »

Próbowałem, moze szczęki są za wysokie??
Awatar użytkownika
palmcam
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 346
Rejestracja: 2006-05-30, 22:23
Lokalizacja: Płużnica

Post autor: palmcam »

a czy pasowałeś szczeki do bębna przed założeniem czy idealnie przylegaja jak je wsadzisz w beben lezacy na ziemi a w to szczeki,bo z kata którego jest zdjęcie wyglądają ze sa inne zaokraglenia
michtal18
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 70
Rejestracja: 2011-10-02, 12:11
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: michtal18 »

tak nie próbowałem i chyba tak jutro zrobię:) Moze ma ktos fabryczne szczęki to bym chętnie kupił
8)

[ Dodano: 2011-10-08, 13:42 ]
A czy tylne szczęki są inne od przednich?? pytam bo przodu nie rozbierałem jeszcze o_O

[ Dodano: 2011-11-19, 10:39 ]
Sprawa się wyjasniła, kupiłem fabryczne szczęki i wszystko się złozyło jak ksiązna pisze, te co miałem były jakies felerne.... :/ albo są na przód ?? :F
ODPOWIEDZ