jak zamontować ramki kierunkowskazów przednich-syrena-warsza

Zapytania i porady techniczne
ODPOWIEDZ
drgorimoto
Posty: 9
Rejestracja: 2007-12-22, 19:00
Lokalizacja: Świdnica

jak zamontować ramki kierunkowskazów przednich-syrena-warsza

Post autor: drgorimoto »

mam problem z zamontowanie owych ramek a nie chce porysowac lakieru chciałem pomóc sobie płskim śrubokrętem i teraz mam piękną ryse jakie macie panowie sposoby na owe ramki i ich montaż ?????
Ostatnio zmieniony 2011-06-14, 15:28 przez drgorimoto, łącznie zmieniany 1 raz.
SYRENA 105 I 104
drgorimoto81@tlen.pl
Awatar użytkownika
PONY007
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1275
Rejestracja: 2008-04-06, 12:20
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: PONY007 »

Wyczucie?
Obrazek

Normalnie podważasz gumę, wsadzasz ramkę i kawałek po kawałku śrubokrętem odginasz gumę, aż wskoczy cała... Nie wiem, jak masz taki problem z poskromieniem wkrętaka to może wyklej całą okolice kierunkowskazu taśmą klejącą jak masz obawy...

Pozdr.

P.S. Wiem, że kierunkowskazy Warszawa- Syrena to "jeden pies", ale w temacie napisałeś Syrena, a dział się nazywa Technika Warszawy. Kurde nie ogarniam, ludzie chyba zaczęli myśleć że Syrena to jest bez obsługowe auto, bo pojawiają się pytania, po których ktoś pisze, że wymiana świecy pomogła- no jak tak można? Podstawowej sprawy nie sprawdzić tylko pisać na forum?
Robota musi być wykonana dobrze, a nie źle!
http://odrdzewiacz.fora.pl/
Forum ODRDZEWIACZ pojazdy zabytkowe- rzemiosło, fotoporadniki, techniki renowacji,odnawianie krok po kroku, remonty, technologie www.facebook.com/ForumOdrdzewiacz
Awatar użytkownika
master
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1040
Rejestracja: 2006-11-15, 18:57
Lokalizacja: a z Pruszkowa

Post autor: master »

Problem rzeczywiście powstał duży, raz że ramka nie chce wejść a dwa to ta rysa powstała. Jeśli guma jest miękka da sie palcami ją naciągnąć, połowa ramki wchodzi od razu. Myślę że teraz powinieneś uważać ze śrubokrętem i jakoś zamalować tę rysę.
Awatar użytkownika
grobus
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 202
Rejestracja: 2008-02-27, 20:41
Lokalizacja: świdnica

Post autor: grobus »

Kolego napisz umówimy sie i pomoge :ok3
trollfireblade
Posty: 7
Rejestracja: 2011-10-14, 20:24
Lokalizacja: Lublin

Post autor: trollfireblade »

posmaruj gume płynem do naczyń to łatwiej wskoczy, ja tak robie z montazem podnozkow gumowych i manetek w motocyklach i działa
ODPOWIEDZ