Kultowe Auta PRL

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Awatar użytkownika
Fiatowiec
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 338
Rejestracja: 2010-12-27, 17:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fiatowiec »

A moim zdaniem to standardowe traktowanie ''klienta pozyskanego'' - czyli, jak najgorzej, najpóźniej i najtaniej - cecha większości dużych firm. Prenumerata powinna przychodzić, przed edycją kioskową, a nie być uzupełniana towarem, który nie poszedł w punktach handlowych. Dlatego zrezygnowałem i kupuję, jak ładny i kultowy, a Wam koledzy współczuję i szczerze radzę zrobić tak samo.
125p 77,Almera 97,Civic 98,Uno 97,Lanos 99,126p 84,CC700 94, Palio 99, Swift 98
rafal dajbor
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1429
Rejestracja: 2010-03-03, 23:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rafal dajbor »

Ja kupuję każdy model KAP, nie tylko "ładne i kultowe", ale cieszę się, że nie zdecydowałem się na prenumeratę. Prenumeruję inną serię (zbiór filmów z Luisem de Funesem na DVD) i same problemy z tą prenumeratą. A to coś nie dojdzie, a to miesiąc nic nie przychodzi, a potem tydzień po tygodniu przesyłka. W przypadku KAP kicham na tę oszczędność kilku groszy, mam zaprzyjaźniony kiosk, gdzie choćby się waliło i paliło jeden egzemplarz KAP na mnie czeka, jak wylądowałem w szpitalu scedowałem kupowanie KAP na żonę i też "system" działał, ja już Kultowych nie zaprenumeruję, zostaję przy moim kiosku. :P
Rafał Siwek
-#Junior
-#Junior
Posty: 103
Rejestracja: 2011-07-23, 09:41
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rafał Siwek »

Ja jak do tej pory nie miałem problemu z prenumeratą a mam ją od drugiego numeru,stąd moje zaniepokojenie.Ale jeśli wy Koledzy również nie dostaliście to chyba faktycznie te opóżnienia przez okres świąteczny.Od poniedziałku powinno wszystko wrócić do normy.
Rafał Siwek
tomatek93
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1136
Rejestracja: 2010-01-24, 15:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: tomatek93 »

Jak KAP się zaczęło chciałem zaprenumerować, ale wtedy kończyła mi się powoli prenumerata Bismarcka, więc stwierdziłem, skończy się jedno, zaprenumeruję drugie. Nie chciałem wydawać kupę kasy na poczcie za jednym zamachem. Potem jakoś o tym zapomniałem i tak schodzi do dziś :) Inna rzecz, że już raz miałem prenumeratę w DeA i byłem na początku zadowolony, od połowy już bywało rożnie. Teraz podobnie jak kolega Dajbor kupuję w zaprzyjaźnionym kiosku koło mojego bloku, bo wiem, że specjalnie dla mnie jest odłożony jeden egzemplarz kolekcji. Ponieważ czasami trafi się uszkodzony model mam również upatrzony "kiosk rezerwowy", tyle że tam nie mam już tak miłej obsługi i nie pogadam sobie z Panią z kiosku o pierdołach i co gorsza muszę lecieć do centrum miasta :/ Najważniejsza sprawa - kolekcja zawsze kompletna :devil3
DAEWOO-FSO LANOS '98

Zapraszam na mój blog: http://duzymodelarz.blogspot.com/
rafal dajbor
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1429
Rejestracja: 2010-03-03, 23:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rafal dajbor »

tomatek93 pisze:mam również upatrzony "kiosk rezerwowy"
Ja też mam, ale jak zbieram KAP od stycznia 2010 tak korzystałem z "rezerwy" jeden jedyny raz - do "mojego" kiosku nie wiadomo dlaczego nie dotarła "----", czyli Nysa radiowóz. :/
tomatek93
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1136
Rejestracja: 2010-01-24, 15:09
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: tomatek93 »

Ja rezerwowo musiałem kupić Fiata 125p, Wartburga 311 cabrio, Jelcza i Junaka. Poza ogórem to wszystkie dotarły do mojego kiosku zgniecione, nie pamiętam czy jeszcze coś rezerwowo kupowałem, ale te 4 sobie zapamiętałem :helm
DAEWOO-FSO LANOS '98

Zapraszam na mój blog: http://duzymodelarz.blogspot.com/
rallyfan
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 207
Rejestracja: 2006-05-13, 16:05
Lokalizacja: teraz Pl

Post autor: rallyfan »

Napiszcie sobie lepiej meila do DEA. Bo ja ostatnio sprzedałem kolekcje i napisałem że rezygnuje z prenumeraty, a oni mi odpisali że moja prenumerata została już zakończona :smiech A moja rezygnacja została wysłana 25 grudnia czyli w okresie świątecznym, zdziwiłem się nawet że 26 mi odpisali.Ale jakoś regularnie modele dostawałem i też zakończyłem na Dacii i Fiacie 132P. Zresztą zawsze prenumerate dostawałem wcześniej więc powinienem sie załapać P50 i Golfa, bo rezygnowałem późno.Wklejam wam tego maila

Szanowny Panie,

Aktualnie nie ma Pan aktywnej prenumeraty.
Wszystkie prenumeraty Kultowych Aut PRL-u zostały zakończone.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

rallyfan, to by było bardzo nie miłe z ich strony, bo cały czas liczę że uzbieram pełną kolekcje a teraz to już dwa modele przepuściłem. Poczekam jeszcze ze dwa lub trzy dni i napiszę do nich. Jeżeli ktoś z oczekujących na te dwa ostatnie numery dostanie do tego czasu swoje modele to proszę o informacje.
Awatar użytkownika
ToMuŚ
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 475
Rejestracja: 2009-04-14, 19:02
Lokalizacja: Zamość/Rzeszów

Post autor: ToMuŚ »

o cholibka....muszę do domu zadzwonić czy moje modele z prenumeraty przyszły...

ale zaraz, na jakiej podstawie prenumerata się zakończyła?
...coś trzeba w życiu robić...
rafal dajbor
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1429
Rejestracja: 2010-03-03, 23:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rafal dajbor »

No jak mówię - same kłopoty z tymi prenumeratami. :/
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

Koledzy wrócę jeszcze do tematu gablotek. U mnie gablotka nie bardzo pasuje ale w końcu znalazłem czas na zrobienie półek i ustawienia modeli na ich miejscu. Będzie co sprzątać bo napewno się zakurzą, ale chociaż tyle można przy nich porobić.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
rafal dajbor
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1429
Rejestracja: 2010-03-03, 23:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rafal dajbor »

Ładne półeczki - na pewno taniej niż gablotka, no ale u mnie by nie dało rady. Kilka dni i modele pokryłyby się centymetrem kurzu. :/
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

rafal dajbor, dużo taniej to nie wyszło ale gablota nie bardzo mi pasowała bo koloru takiego nie mogłem dostać.
rafal dajbor
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1429
Rejestracja: 2010-03-03, 23:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rafal dajbor »

U mnie gablotka właśnie kolorystycznie pod resztę podpasowała. Jak żona pokazała mi na wydruku tę gablotkową ofertę Lidla to się aż zdziwiliśmy, bo kolorystyka niemal jak pod nasze mieszkanie wręcz robiona. :helm A swoją drogą w gablocie rumuńskiej wersji kolekcji widać moim zdaniem Samarę Sedan, czyli Ładę Formę. http://deagostini.ro/legendary_cars/index.php Pierwsza od lewej na środkowej półce. Samochód z 1990 roku. Ciekawe, czy to tylko dla rumuńskich kolegów-kolekcjonerów eksponat, czy i do nas trafi, bo skoro można wsadzić Fiata 126p Cabrio z 1991, to w sumie czemu nie Ładę Formę z 1990... :devil3
Caronez
-#Junior
-#Junior
Posty: 182
Rejestracja: 2011-10-21, 14:00
Lokalizacja: ...

Post autor: Caronez »

ODPOWIEDZ