blacharka w warszawie

Zapytania i porady techniczne
ODPOWIEDZ
kjan5
-#Junior
-#Junior
Posty: 169
Rejestracja: 2010-11-12, 10:37
Lokalizacja: wilków k/Mogielnica

blacharka w warszawie

Post autor: kjan5 »

powoli biore sie za swoją wawke.Wymieniam całą blacharke dookola pojazdu i nawet udało mi sie zdobyć nowe podłuznice.(od kolegi z forum)
mam równiez nowe drzwi i nie wiem co z nimi zrobić z zewnątrz wypiaskuje a co w środku?wiadomo lezały w stodole z 40lat i są delikatnie pokryte rdzawym nalotem na fabrycznym podkładzie. jak do doczyscić? wlać w nie z 5 litrów fosolu i płukac?
i czy progi cynkować? nie pofaluja sie?
martwi mnie jeszcze klapa i maska-jak dobrać sie do profili w nich zamkniety :faja ch?
Syrenki da sie kochać;-)
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Jak to tylko nalot to napyl tam fosolu ,osusz i konserwacja.

A profile zamknięte to fluidol i pochodne do profili. A jak brak dostępu to nawierć i wtryśnij.

Co do cynkowania progów pogadaj z syrena104bili. On cynkował. To wychodziło około 20zł więcej chyba.
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

a gdzie kupowaleś blachy? na allegro? czy udało Ci sie gdzieś zdobyć?
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

to do ocynku to jeśli zrobisz galwaniczny to to nic im się niestanie niema prawa ich powyginać , powyginać może dopiero po ogniowym ale to też zależy , mnie ocynkowanie progów do syreny w tej chwili kosztuje 30zł za komplet podciągów dawno nie cynkowałem ale kiedyś płaciłem 40zł wiec teraz pewnie ze 45-50zł a podciągi w syrenia to prawie ta sama wielkość co i progi w warszawie wiec więcej jak 50zł za komplet nie powinieneś zapłacić ale polecam galwaniczne cynkowanie bo na galwanicznym nie będzie odpryskiwał lakier tak jak po ogniowym
kjan5
-#Junior
-#Junior
Posty: 169
Rejestracja: 2010-11-12, 10:37
Lokalizacja: wilków k/Mogielnica

Post autor: kjan5 »

blachy od stycznia zbieram, ktroche allegro,troche od handlarzy z motobazarów i od ludzi z róznych for. :P
Syrenki da sie kochać;-)
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Bill może dał bym Ci moje progi do wawki do ocynkowania co?
PS a jak jest potem ze spawaniem ocynkowanych progów....
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
ODPOWIEDZ