syrena coupe

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grzesław
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 225
Rejestracja: 2010-05-17, 18:15
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: Grzesław »

Na pewno wygląda lepiej niż Warszawa coupe :smiech
syrena103
-#Junior
-#Junior
Posty: 142
Rejestracja: 2009-09-03, 00:59
Lokalizacja: częstochowa

Post autor: syrena103 »

Tylne lampy od fiata brawy pasowałyby super . Czy brałeś je pod uwagę ,czy odrazu postawiłeś na alfę.
Awatar użytkownika
SUPER.DAWID
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2045
Rejestracja: 2006-01-17, 20:11
Lokalizacja: Trzebinia-Małopolska

Post autor: SUPER.DAWID »

Pięknie się prezentuje. Z lakierem będzie super.
NIECH MIXOL BEDZIE Z SYRENIARZAMI
http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 048#189048
Syrena 104 AD 1966r
Chucky79
Posty: 25
Rejestracja: 2012-08-15, 09:19
Lokalizacja: bialystok

Post autor: Chucky79 »

nie myślałem o żadnych , bo nie miałem zamiaru przerabiać tylnych lamp . wpadły mi w oko przez przypadek i tak coś mnie drgneło żeby je tam wkomponować :)
Tikal
Posty: 12
Rejestracja: 2008-07-24, 21:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tikal »

Co to za fele i ile cali ?
Syrena 105L Cabrio Fire
tomc_i_o
Posty: 1
Rejestracja: 2012-10-08, 13:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tomc_i_o »

Piękna jest. Kradnę pomysł. Zmienię kilka drobiazgów. Będą bliźniaczki... :devil3
Chucky79
Posty: 25
Rejestracja: 2012-08-15, 09:19
Lokalizacja: bialystok

Post autor: Chucky79 »

było by super, moze jak je pokonczymy jakis zlocik zwiedzimy :P
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

zzr2320 pisze:Absolutnie. Wiesz, co mi się najbardziej podoba? Samochody najprostsze do granic możliwości. Ani nie podoba mi się to coś z allegro, ani ten rysunek. A dzisiejsza Syrena powinna wyglądać tak samo jak była, tylko z pasami, zagłówkami, lusterkami, obowiązkowymi światłami i silnikiem Matiza (podchodzi, bo już patrzałem) z dodatkowym katalizatorem. Na rynek krajowy jak znalazł :P
::::Obywatelu ZZR- ja także lubię proste samochody. Tutaj masz 100% racji.

Nie chciałbym Cię dołować ale powstanie Nowej Syreny jest w tej chwili mniej więcej tak samo realne jak podanie się rządu ryżego donka do dymisji. Przykre ale prawdziwe.

::::Winę z to zjawisko ponosi przede wszystkim pieprzona mentalność zdecydowanej większości naszego społeczeństwa, że jak coś jest krajowe to z pewnością do d... tak więc w celu wyprodukowania jakiejkolwiek znaczącej liczby egzemplarzy Syrena 106 musiałaby być chyba za darmo co automatycznie wyklucza opłacalność produkcji. Spójrz co się dzieje na parkingach---- Polonez z '98 to wiocha i najlepiej wypierniczyć to dziadostwo na złom natomiast Golf II czy Passat Combi z '89 to już full wypas, pod remizą wszystkie jego... Po prostu ręce opadajął.
Niestety nie dotyczy to tylko samochodów. Gdy jakiś czas temu Welly i Hipo wypuściły pierwsze od X lat modele Syreny to też większość ludzi potrafiła tylko narzekać na proporcje, kształt lusterka.
----Było tak czy nie było????
KarolDG pisze:Ok..ja rozumiem że komuś się nie podoba skala czy jakość wykonania. Ale ludzie..sięgnijmy pamięcią te kilka lat wstecz..w kategorii "Modele polskich autek" były tylko niedobitki Ruchu na aukcjach za chore pieniądze. Dopiero potem Tololoko wpadło na to żeby zrobić model Syrenki, był jaki był..ale i tak spotkał się z dobrym odbiorem. A teraz..kiedy mamy już w czym wybierać nagle zaczyna się narzekanie..tu źle..tam mogliby zrobić wersję taką , a nie taką..

To już taka nasza przypadłość narodowa...nawet jak jest dobrze to jest źle.
Większość Komarków na Aledrogo i Tablicy to zbitki części bez papierów podczas kiedy na drogach królują kingwaye, vapory, romety i junaki made in china. Celowo piszę z małej literki bo to ma być "Junak"????? Buhahahahahaha pozostaje tylko śmiać się z ludzkiej głupoty. Nie wiem jak było w większych miastach ale u mnie właściwie do 2002/03 roku stwierdzenie, że ktoś posiada motorower [pierdzikółkę, moplika, bzyka] równało się z posiadaniem Komara/Ogara/Kadett'a/motorynki/Jawki. To naprawdę było wydarzenie jak ktoś sobie kupił skuter Peugeota. Podobnie Syreny jeszcze około 17 lat temu królowały na drogach, niestety ludzie ich nie szanowali tak jak dzisiaj Polonezów to z roku na rok było ich coraz mniej. Zresztą już kiedyś napisałem na ten temat arta na stronie FSO Syrena Klubu. Teraz przy takim zalewie szmelcu z importu przeciętny klient z pewnością wolałby wóz o nazwie Tata czy Dacia Logan. Tani a więc brzydki, specjalnie zrobiony w ten sposób, żeby było to widać na pierwszy rzut oka.

::::Powiem Ci z własnego doświadczenia, mam w rodzinie takiego kuzyna, w 91 roku kupił NOWEGO Fiata, ostatni wypust z grubym znaczkiem FSO i na okrągłych licznikach. Przez większą część lat 90 samochód przestał w garażu ----stan igła. W 2006 roku oddał go właściwie za darmo z progami poklejonymi na piankę bo to "tylko Duży Fiat" żeby móc się wozić Golfem III. Szkoda gadać.

Pzdr_4_all
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
Sebastian
-#Junior
-#Junior
Posty: 152
Rejestracja: 2006-02-09, 21:08
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: Sebastian »

Takich głupoli jest wiele co wola złom ale zagraniczny niż nasze Polskie porządne auta. A co do syrenki z tego tematu to jest zaje..bista. Sam kiedyś taką próbowałem zrobić ale szyby były i są chyba przeszkodą.. Czekam na następne foty z dalszych prac.
Syrenka 105L to moja miłość i młodość !!!
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Dyskusja o niczym, znowu placz nad biedną stlamszoną polską motoryzacją.
Prawda jest taka, że od dawna nie potrafimy zrobić nic solidnego (może poza paroma wyjątkami). Krótko rzecz ujmując- jeśli jesteś wlaścicielem dajmy na to piekarni to czy organizując flotę aut bierzesz pod uwagę dajmy na to ducato, transportera czy myślisz o lublinie? Odpowiedź chyba jest oczywista...
Awatar użytkownika
Sebastian
-#Junior
-#Junior
Posty: 152
Rejestracja: 2006-02-09, 21:08
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: Sebastian »

A jaki będzie silniczek w tym autku? Wygląda ślicznie. Czekam na następne fotki z postępu prac.
Syrenka 105L to moja miłość i młodość !!!
Chucky79
Posty: 25
Rejestracja: 2012-08-15, 09:19
Lokalizacja: bialystok

Post autor: Chucky79 »

Nowe zdjęcia zrobię jak położę natrysk, a z silnikiem tak jak wcześniej już pisałem, na razie nic nie będę robił, ten jest na chodzie , a ja chciałbym się nią w końcu przejechać. Więc kładę lakier i w miasto ruszam :P
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

Chucky79 pisze:Nowe zdjęcia zrobię jak położę natrysk, a z silnikiem tak jak wcześniej już pisałem, na razie nic nie będę robił, ten jest na chodzie , a ja chciałbym się nią w końcu przejechać. Więc kładę lakier i w miasto ruszam :P


w przyszłość proponował bym zrobić wilka w owczej skórze jak chcesz poszaleć po mieście trochę a chcesz żeby syrena była nadal syreną czyli kupujesz silnik od warba przykrywasz go głowicą od syreny , masz około 60 km i latasz sarną po 140 bez zająknięcia a przy tym zostawiasz za sobą tradycyjny niebieski dymek :devil3
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

syrena104bili pisze:
Chucky79 pisze:Nowe zdjęcia zrobię jak położę natrysk, a z silnikiem tak jak wcześniej już pisałem, na razie nic nie będę robił, ten jest na chodzie , a ja chciałbym się nią w końcu przejechać. Więc kładę lakier i w miasto ruszam :P


w przyszłość proponował bym zrobić wilka w owczej skórze jak chcesz poszaleć po mieście trochę a chcesz żeby syrena była nadal syreną czyli kupujesz silnik od warba przykrywasz go głowicą od syreny , masz około 60 km i latasz sarną po 140 bez zająknięcia a przy tym zostawiasz za sobą tradycyjny niebieski dymek :devil3
Ta, zakladasz magnetyzery, turbinę kowalskiego i masz 38209 km.
Bili, proszę Cię- sprężanie będzie na pewno lepsze, ale bez przesady.
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

Mateusz, bez obrazy ale gdy jest silnik wartburga w syrenie - 1ka praktycznie nie jest potrzebna a na trójce to ciągnie nawet do ok 100km/h gdzie syrena 80km/h na trójce i to jest wszystko..
ODPOWIEDZ