Remont silnika + poprawki fabryki

patenty, przeróbki, ulepszenia
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

a mozesz mi podac jakim kolorem malowałes filtr powietrza?
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

wszystko spoko tylko ze moim zdaniem gra nie warta roboty,,,moze w maluchu efekt jest zauwazalny ale tam droga mieszanki jest znacznie krotsza,,,tutaj zanim wejjdzie do cylindra to jeszcze musi sie "pomielic" w skrzyni korbowej i tu sa dopiero zawirowania ,,,,mi osobiscie starcza cierpliwosci na dobre dociecie uszczelek zeby nie zastawiały swiatła ,zwłaszca ze kolektor pasuje tylko w jednej pozycji a mozna go zalozyc odwrotnie i jedno okno jest wtedy mocno zasloniete 105lma juz napis gora i dół

,,podstawa to dobre i dokladne ustawienie zaplonu kazdego !!!!cylindra oddzielinie czujnikiem zegarowym i poziomu paliwa z wolnymi obrotami + korekcja krzywych płaszczyzn dolegania gaznika kolektora itp czego podejrzewam duza czesc uzytkownikow forum nie umie nie wie nie chce ,,,reszta ......

7 l na trasie jadac te 70-80 to mozna zrobic na zwykłym silniku dobrze wyregulownym bez cudowania

[ Dodano: 2012-09-18, 18:54 ]
aha nie wiem jak wy mierzycie to spalanie ale zeby mozna było to okreslic w miare dokladnie to jedyna mozliwoscia jest 5l pojemnik po plynie do spryskiwaczy w bagazniku ,,zalewamy np 4 l i jedziemy wtedy wiadomo ile wyszlo,,, a takie tankowanie na odbicie dystrybutora jest z duzym marginesem błedu
Awatar użytkownika
emski
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 420
Rejestracja: 2007-01-04, 00:03
Lokalizacja: Budzów/Wrocław

Post autor: emski »

Witam.

Kolego Motonita, jeśli nie wywaliłem pudełka po farbie to w weekend sprawdzę kolor i dam znać. Mniej więcej starałem się dobrać pod oryginalny kolor filtra. Ale filtrów było kilka odcieni. Osobiście mam ze 4 i każdy jest inny :) Ten kolor był pośredni pomiędzy najjaśniejszym i najciemniejszym.

Poniżej jeszcze jedna fotka jak to wygląda.

Pozdrawiam

[ Dodano: 2012-09-24, 17:30 ]
Witam sprawdziłem kolor. Filtr malowałem sprayem Motip 967 C Stalowa, podkład też jasny szary Motip.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
marekpec
Posty: 2
Rejestracja: 2012-03-04, 22:22
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: marekpec »

Konkretnie motywujące... pora zacząć warsztatową jesień :]
Kołpaki - sklep www
Awatar użytkownika
ryfiu
-#Junior
-#Junior
Posty: 108
Rejestracja: 2010-10-31, 17:19
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Post autor: ryfiu »

Pięknie :-) , też muszę w końcu pomalować mój filtr bo tylko on mi pozostał. Dobra robota :ok3
ODPOWIEDZ