Radio na CD w syrenie bosto

Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

do kazdej syreny mozna niewidze przeszkod dzieki cb moja 103 dotarla do domu calo :mrgreen: :jupi:
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

CDrom to badziew który:
1 Przeskakuje na wertepecha.
2 Działa na zwykłe płyty.
3 Silnik go zakuca.
Sprawdzałem w sarnie!

Montarz droszego nie ma sensu bo można kupić
discmena z mp3 za 90zł nowy. Który jest,
pod każdym zglendem leprzy. Wystarcza mieć jedna płytkę,
na której można nagrać kilkaset piosenek!
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: papieju »

a nieprawda. mialem swego czasu w wartburgu 353 cd-rom podpiety do radia. fakt - nie odtwarza mp3. dziala bez zarzutu, jednak do perfekcji doszedlem metoda prob i bledow. Po pierwsze zasilacz - musi byc na 2 stabilizatorach - 5V i 12V, najlepiej przykrecic je do jakiegos malego radiatorka. u mnie dodatkowo byl maly wiatraczek od grafiki do chlodzenia. i tu myk - stabilizatory co najmnie 3A. na mniejszych cd-rom wstaje, ale zaraz pada i koniec. oczywiscie na zasilaniu zssilacza jakis przelacznik - ja wykorzystalem 1 wolny na desce - po co ma chodzic caly czas? sprawa druga - czytnik. pierwszy no-name - skakal faktycznie. drugi - stary, nieczytajacy plyt z danymi cd-rom LG x48. z mojego kompa. z audio radzil sobie idealnie, do tego - NIGDY mi nie przeskoczyl czy zerwal, a po roznych drogach jezdzilem. taki uklad jezdzil u mnie jakies 2 lata bezawaryjnie, potem sprawile, sobie radio z mp3. przedsiewziecie sie oplaca, taki cd-rom mozna kupic za 10zl, koszt stabilizatorow - jakies 5zl, troche weny, kabelek laczacy naped z radiem i mamy cd. fakt, za moich czasow nie bylo pendrive z mp3 czy discmenow - teraz sa i to niedrogie. ale jak ktos chcemiec cos orginalnego... tylko prosz, nie mowcie ze opcja z cd-romem nie dziala, bo to akurat brednie.
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

To moze by tak pomyśleć nad podłączeniem zwykłego odtwarzacza MP3 do radyjka- widziałem taką opcje- ze pod sonego jakiegos kaseciaka był podłączony MP3 odtwarzacz i na wybojach wcale nie przerywał bo tam nie ma co przerywać :P A i wgrywać mozna nie skonczenie w kółko :rotfl:
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

no ja mam cos takiego. idziesz do media marktu kupujesz kasete za 2 dyszki, ktora ma wyjscie na mp3 , wsadzasz do radia i gra.proste
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

Papieju jak nie liczysz swojej robocizny to się opłaca,
bo jest to kłopotliwe. Dodaj też że nie miałeś Mp3
i musiałeś słuchać piosenek jedną za drugą.
Wogle co to za robota po 2 latach zmieniać.
Sam widzisz że nie spełniało to oczekiwań :mrgreen:
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: papieju »

spelnialo jak najbardziej. trafil sie kupiec to sprzedalem, poza tym i tak bym zmienil to moje radio nie odbieralo radia. niemniej jednak sam montaz byl latwy i szybki. jak ktos chce mega-tani zlozyc cos z niczego to owszem. poza tym funkcjonalnosc to jedno, a ty sugerowales awaryjnosc. to 2 bajki
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

Ja to zakładałem w Sarnie i nie działol zbyt dobrze,
i nigdy bym nie kupował cokolwiek żeby takie coś zmątowac.
Miałem stare niepotrzebne częsci.
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
Awatar użytkownika
cobra19_men
-#Junior
-#Junior
Posty: 151
Rejestracja: 2005-01-23, 23:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: cobra19_men »

jatam zakladam blalpukta na cd mp3 itd radyjko w trasy dobra zec jak jade sam to lubie glosno posluchac muzy i co stego rze to syrenka
mam Syrenę 104 z 1969
ODPOWIEDZ