Warszawa kombi Szczecin

Zapytania i porady techniczne
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Warszawa kombi Szczecin

Post autor: adameo2 »

Cześć


http://otomoto.pl/warszawa-224-wyjatkow ... 23953.html

Oglądał może ktoś z was tą warszawke, i jest w stanie coś o niej powiedzieć?
Mercedes 200 W110 - 1965r.
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

ja oglądałem na allegro i całkiem mi sie spodobała ale za daleko odemnie żeby ponią jechać w ciemno
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

syrena104bili pisze:ja oglądałem na allegro i całkiem mi sie spodobała ale za daleko odemnie żeby ponią jechać w ciemno
Ot i ten sam problem mam :)
Mercedes 200 W110 - 1965r.
Awatar użytkownika
Marlon
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 514
Rejestracja: 2008-06-21, 18:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

wawa

Post autor: Marlon »

prosilem własciciela miesiac temu o zdjecia,, do dzis nie wysłał
Fenomenalne Samochody Osobowe
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

O ciekawe. Ta Warszawa stoi blisko mnie i nawet o niej nie wiedziałem.
A jesteście nią tak na poważnie zainteresowani?
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

Lesiu pisze:O ciekawe. Ta Warszawa stoi blisko mnie i nawet o niej nie wiedziałem.
A jesteście nią tak na poważnie zainteresowani?
No Lesiu ja coraz poważniej myślę nad jej zakupem, ale nie chce mi się jechać zupełnie w ciemno, a zdjęcia jak to zdjęcia Tym bardziej że są mało dokładne.
Mercedes 200 W110 - 1965r.
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

Nie obiecuję bo różnie to u mnie z czasem bywa ale gość w tym komisie pozwoli to podjadę i zrobię Wam kilka lepszych fotek.
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

Dzięki wielkie ;) mi zostało trochę części po syrenie to mogę Ci coś ofiarować w podziękowaniu bo sprzedaż mi słabo idzie :)
Mercedes 200 W110 - 1965r.
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

Koledzy Warszawa faktycznie istnieje i stoi w tym komisie co jest podane w ogłoszeniu.
Byłem tam dzisiaj przejazdem ale było zamknięte więc zdjęć nie mam.
Z zewnątrz wygląda jak na zdjęciach tyle tylko że stoi na zewnątrz i nasypało na nią trochę śniegu.
Jutro postaram się podjechać i zrobić jakieś foto.
Awatar użytkownika
grobus
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 202
Rejestracja: 2008-02-27, 20:41
Lokalizacja: świdnica

Post autor: grobus »

Kurcze Panowie ja po swoja wawe pojechałem pociagiem prawie 300 km z zona (w 7 miesiacy ciązy) nie widzac zadnego zdjecia,kupilismy ja od goscia co podkupił mi ja tydzien wczesniej z okolic Rzeszowa i podobno jest tak bogaty ze kupi sobie po remoncie (tak usłyszałem przez tel) Wiec trudno było stwierdzic czy mówi prawde czy to taki szrot ze chce sie szybko pozbyc grata Ale po namowach zony wsiedlismy w pociag i o 12 w nocy bylismy u goscia szybka jazda próbna i spowrotem na kołach do domu A był to luty ,ogrzewanie nie działało wiec wszystko co było (łacznie z pokrowcami) wylądowało na mojej zonce A warszawa nie była po zadnym remoncie stan był tragiczny Jak Paderewsku rozebrał siilnik podobno był pękniety wał Takze dziwie sie Wam jak cos sie chce to trza brac d..e w troki i jechac Bo jak okazja przejdzie koło nosa to człowiek potem sobie pluje w twarz
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

grobus, dobrze mówisz ale też nie ma co się dziwić kolegą że wolą pierw się upewnić. Zastanawia mnie to że jest niby kompletna i ceną nie najgorszą a jeszcze stoi. Z tego co znam ten komis to oni jeszcze niedawno prowadzili a może i prowadzą szrot i różne opinie o nich po okolicach krążą, więc w takie okazje to ja nie wierzę. Ja znawcą Warszaw nie jestem ale na ile będę mógł to pomogę.
Awatar użytkownika
grobus
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 202
Rejestracja: 2008-02-27, 20:41
Lokalizacja: świdnica

Post autor: grobus »

Struga to jak sie wyjezdza z szczecina koło reala? Jak bedziesz na miejscu sprawdz jak wygląda półrama i miejsce mocowan półramy do podłogi Czy jest skręcane czy pospawane Najlepiej poruszac kierownica krótkimi , szybkimi ruchami i patrzec czy aby przypadkiem cały przód nie chodzi Ale tak czy siaak to cena jest naprawde bardzo dobra zderzaki wyglądaja na niezniszczone blacha i lakier tez ok
A tu Panowie macie do porównania
http://tablica.pl/oferta/warszawa-223k- ... d7394;r:;s:
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

Lesiu pisze:Zastanawia mnie to że jest niby kompletna i ceną nie najgorszą a jeszcze stoi.
Dokładnie to samo mnie zastanawia, tym bardziej że jest to tylko komis a nie ktoś kto się interesuje zabytkami, więc w samym ogłoszeniu jest już napisane zbywające "na zabytkach się nie znamy"

Mógł bym wsiąść i jechać obejrzeć, ale nie mam strasznego parcia a i nie szukam auta nadającego się do kapitalki, bo takie już mam...
Mercedes 200 W110 - 1965r.
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

Byłem dzisiaj i obejrzałem tę Warszawę. Sprawa wygląda tak że do tego pojazdu nie ma żadnych dokumentów (brak dowodu rejestracyjnego, tablic rejestracyjnych) i sprzedający nic na temat rocznika i stanu też nie potrafi nic powiedzieć. Niestety nie dałem rady otworzyć komory silnika bo uszkodzony było cięgło do otwierania a maska była mocno przymarznięta do karoserii. Kluczyk do niej może i by się znalazł ale silnik nigdy przez nich nie był uruchamiany. Co do kompletności wszystkich elementów też pojawiał się problem bo podobno powinny być ale jakoś ich nie widać.
Z wieści zaciągniętych po okolicy dowiedziałem się że trochę historii tego auta zna nasz kolega z forum kombi więc może on coś nam podpowie.

Cena ostateczna to 9000zł.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Kozak90
Moderator
Moderator
Posty: 3229
Rejestracja: 2011-04-25, 12:59
Lokalizacja: Pieńsk

Post autor: Kozak90 »

Hmmm chyba nie warto. Perełka to to nie jest.
ODPOWIEDZ