M20 po renowacji. Wasze opinie.

Zapytania i porady techniczne
Awatar użytkownika
eMO 1966
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 598
Rejestracja: 2006-07-12, 13:02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: eMO 1966 »

Bry :)

To ja zapytam wprost - czy Warszawę zrobił Ci i poprawił Rajmund, fotograf z Wielunia?
Tak / Nie / Nie chcę odpowiedzieć - ? :helm

Pozdrawiam!
"Nie skarż się na nic, czemu nie musisz się poddawać"
------------------------------------------
http://forum.polskiedostawczaki.pl/
jacoslav_nowy
Posty: 2
Rejestracja: 2013-08-01, 08:08
Lokalizacja: Dolny Śląsk

M20 po renowacji. Wasze opinie

Post autor: jacoslav_nowy »

Witam, Jak widzicie długo wstrzymywałem się z ujawnieniem "fachowca". Jednak dalsza eksploatacja utwierdziła mnie w przekonaniu że miałem do czynienia z partaczem. Nie chce mi się przypominać wszystkich usterek. Te które wystąpiły opisane są we wcześniejszych postach tego wątku. W międzyczasie okazało się że auto dosłownie przecieka. Uszczelki położone są tylko dla ozdoby. Spaliła się również cewka, przewody zapłonowe oraz część instalacji elektrycznej... powód? instalacja poprowadzona po wodzikach skrzyni biegów. efekt? "miśkowanie" instalacji, zwarcie i efekt gotowy. Dobrze że nie spaliłem plebanii bo akcja miała miejsce podczas ślubu a auto stało tuż tuż:) Świetny scenariusz na czarną komedię, mi jednak nie było do śmiechu... O reszcie nie chce mi się wspominać. Dopisałem o tych najbardziej "śmiesznych" sytuacjach. A facowiec? tak to Rajmund Kuźnik/Czarnożyły/Wieluń. To tak ku przestrodze. Trochę przykro że jak przed renowacją pytałem o fachowców to na tym i innych forach nikt mnie nie przestrzegł przed tym człowiekiem a niektórzy wręcz go polecali.... Pozdrawiam i życzę trafnych wyborów:)

Ps. zmienił mi się nick z jacoslav na jacoslav_nowy ponieważ zapomniałem hasła a mail z którego się rejestr. już nie istnieje.
Awatar użytkownika
Lesiu
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2616
Rejestracja: 2010-01-10, 15:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lesiu »

No to współczuję, a koledze eMO 1966, gratulujemy trafionego wyboru.
ODPOWIEDZ