Skasowany temat syreny 101?

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

Yanosik zdenerwowales mnie....

nie lubię jak ktoś wciąga mnie w rzucanie gównem....

robisz z jakiegos skasowanego tematu afere jak by to nie wiadomo co sie stało... ktoś zginą ktoś umarł... WIEKSZOSC FORUMOWICZÓW NIE INTERESUJE TO CO SIE Z NIM STAŁO.... wiekszosc nie wie nawet o co chodzi (przyznam się ze ja równiez niedokonca rozumie w czym kłopot).... zamiast robic nie miła atmosfere wez sie za pomaganie innym!!! nie ty zakładałes temat, nie twoj to samochod wiec grzecznie powiem WYPAD .... mna sobie nie bedziesz twarzy wycierał.... i wogole proponuje ten temat też skasowac bo on nic nie wnosi do życia forum ani wiedzy zadnej nie przekazuje !!!!!!!
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Yanosik widzę że chyba trochę przesadzasz. Po pierwsze. Kto usunął temat o syrenie 101 Qbassa jest juz wyjaśniony i na pewno nie zrobił to nikt z moderatorów naszego forum. Kolejna sprawa skoro JA mówie że kiedyś zwykli userzy mogli usuwać SWOJE tematy i swoje posty to tak było. Na chwilę obecną jest to zmienione i mogą je tylko edytować. Teraz usuwać posty mogą tylko moderatorzy i administratorzy. Kolejna sprawa nie strasz nikogo jakąś śmieszną komisją. I nie gadaj że na innym forum niektórzy dostali by bana, bo sam na niego zasługujesz. A na naszym forum niektórzy są chyba tu za bardzo tolerancyjni. A na koniec proszę żebyś ze swojego zdjęcia usunął napis MODERATOR bo nim nie jesteś.
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
eLkowicz
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 215
Rejestracja: 2013-06-26, 21:16
Lokalizacja: Podkarpackie

Post autor: eLkowicz »

Spokojnie, ludzie... Autor chciał to usunął i tyle.
ODPOWIEDZ