warszawa pickup 200p 59

Zapytania i porady techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marlon
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 514
Rejestracja: 2008-06-21, 18:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

warszawa pickup 200p 59

Post autor: Marlon »

Panowie mam pytanko, czy warszawa pickup w 59 roku miała na drzwiach ramkę chromowana dokoła okna? nie chodzi mi o trójkącik tylko tą dokoła co idzie, miała czy nie natknąłem się na kilka fot w necie z tego okresu gdzie jej nie było, z kolei teraz na każdym odnowionym pickupie jest, ale jak to powinno być w 59 roku
Ostatnio zmieniony 2013-12-27, 00:34 przez Marlon, łącznie zmieniany 1 raz.
Fenomenalne Samochody Osobowe
Awatar użytkownika
eMO 1966
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 598
Rejestracja: 2006-07-12, 13:02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: eMO 1966 »

Z moich obserwacji zdjęć i drzwi, jakie przeszły mi przez ręce (z autem lub samych ;) ) wynika, że wczesne pic-upy (a 1959 do nich jak najbardziej zaliczymy) miały ten ozdobnik. Można przyjąć, że jeśli tylny zderzak był dwuczęściowy (dzielony), to ramki na drzwiach występowały.
Pozdrawiam! :)
"Nie skarż się na nic, czemu nie musisz się poddawać"
------------------------------------------
http://forum.polskiedostawczaki.pl/
Awatar użytkownika
Marlon
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 514
Rejestracja: 2008-06-21, 18:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

warszawa pickup 200p 59

Post autor: Marlon »

miałem cicha nadzieje , ze odpowiesz,,, :lol: tak rowniez i ja zauważyłem,,, dodatkowo ta tendecja również się sprawdza według mnie przy młotkowym malowaniu zderzaka i grila ,, czyli jak młotek to bez ramki na drzwiach,,, co o tym myslisz emo?
Fenomenalne Samochody Osobowe
Awatar użytkownika
eMO 1966
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 598
Rejestracja: 2006-07-12, 13:02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: eMO 1966 »

Można to też przyjąć za wyznacznik - na pewno sprawdzi się w większości przypadków :) Nie chcę na razie pisać, że zawsze, bo jednak materiał archiwalny, na jakim bazujemy, jest bardzo skąpy - ale można zaryzykować, że "prawie zawsze" :D No i wtedy 1960 rok rysuje się jako pewna granica wprowadzenia tych zmian (obniżenie kosztów produkcji auta roboczego).
Pozdrawiam! :)
"Nie skarż się na nic, czemu nie musisz się poddawać"
------------------------------------------
http://forum.polskiedostawczaki.pl/
jony33
Posty: 1
Rejestracja: 2014-10-19, 16:23
Lokalizacja: fdgfg

Re: camisetas de competición atletismo

Post autor: jony33 »

ale można zaryzykować, że "prawie zawsze" :D No i wtedy 1960 rok rysuje się jako pewna granica wprowadzenia tych zmian (obniżenie kosztów produkcji auta roboczego).
Pozdrawiam! :)
Our excellent online E20-018 latest dumps training programs will lead you to success in the Isilon exam.
ODPOWIEDZ