Kontakt z użytkownikiem eLkowicz, młody, M4v4x z Rzeszowa

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

od razu mówię, że moja moderatorka na giełdzie wygląda tak, że jak czasem wejdę to usuwam rażące błędy ortograficzne i taki był zamysł objęcia "stołka". A że prowadzę nieregularny tryb życia- cóóóóż....
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Obywatele ==wbrew pozorom wachlarz środków do podjęcia w przypadku takiego M4V jest nie mały.
Kiedyś za gnoja, było to jeszcze w czasach przed internetami zamówiłem od jednego typa z ogłoszenia w gazecie książkę o wozach pancernych III Rzeszy.
Wymieniliśmy między sobą listy po czym w paczce pobraniowej zamiast książki wojennej przyszła zaczynająca się od sto-pięćdziesiątej-którejś tam strony makulatura z wysypiska, na pierwszej stronie "Posłuchajcie bracia miła" :fire

===Paszli my z matko na mylycje [chociaż to ostateczność i nie popieram strzelania z ucha], spisali protokół co i jak, na dowód miałem od niego list.
Za jakiś czas przychodzi przelew z oświadczeniem typa "że wysyłał w tym czasie dużo listów i się pomylił, książka była przeznaczona dla kogoś innego a włożył do koperty zaadresowanej na Mnie".

Macie jego adres, wiadomości eljektroniczne, wyciągi z banku gdzie i kiedy wypłynęła ka$a. Nic nie kwitowaliście dlatego jak przypuszczam on nie ma także dowodów nadania. Dla mnie sprawa jest prosta.

Też prowadzę handel na Tablicy i na Forach tylko u mnie to standard, że towar wysyłam następnego dnia od wpływu kasy na konto. Dodatkowo wysyłam kupującemu scan dowodu nadania.

Pzdr
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Suwmiarka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 248
Rejestracja: 2014-07-07, 09:30
Lokalizacja: PL

Post autor: Suwmiarka »

Norbinuss pisze:Co do działu giełda i nowych kont. Można zrobić tak, że aby mieć wgląd do działu giełda trzeba mieć albo odpowiedni staż (ileś tam czasu konto) lub odpowiednią liczbę postów. Myślę, że to by w jakiś sposób ograniczyło nie uczciwych sprzedawców.
Nie sądzę, by był to dobry sposób ponieważ co wtedy z użytkownikami rejestrującymi sie na forum, żeby sprzedać np. części od Syreny przypadkowo znalezione w szopie... Jeśli my zabronimy im sprzedarzy to te części wyląduja z duża kase na alledrogo i :/ albo spończą na złomie :/ Takich osób jest wbrew pozorom wiele...
Przez nich też są zajmowane ciekawie nick'i i jak się rejestruje na forum to nie ma zabardzo co podać
Jak w lipcu się rejestrowałem to też miałem z tym problem [nie myślcie, że "Suwmiarka" to moje przezwisko - nic z tych rzeczy] :P
Myślałem też aby zrobić specjalny dział dla "gości" sprzedających części i osobny dla szanowanych użytkowników forum....
Co myślicie ?/?
Norbinuss
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 50
Rejestracja: 2014-04-17, 20:49
Lokalizacja: Mazury :)

Post autor: Norbinuss »

No to nie będzie takich ludzi co się rejestrują aby coś sprzedać - i było by lepiej. Za dużo jest takich, że: zarejestrował się dzisiaj o 18:11 a o 18:14 już ogłoszenie w giełdzie. Posprzedaje, zrobi w bambuko (nie obrażając uczciwych) i śladu po nim nie ma a konta zostają puste :P
Suwmiarka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 248
Rejestracja: 2014-07-07, 09:30
Lokalizacja: PL

Post autor: Suwmiarka »

Norbinuss, jakaś racja w tym jest

Należy podjąć odpowiednie kroki, żeby zapobiec podobnym sytuacjom
syreniarz1992 pisze:od razu mówię, że moja moderatorka na giełdzie wygląda tak, że jak czasem wejdę to usuwam rażące błędy ortograficzne i taki był zamysł objęcia "stołka". A że prowadzę nieregularny tryb życia- cóóóóż....
Dzięki syreniarz za szczerość,
są na tym forum moderatorzy którzy działają jak powinni,,, są natomiast tacy, którzy wejdą na forum raz na długi czas i na tym się kończy jego "praca"
Uważam, że też powinno się podjąć w tym celu pewne kroki (do moderatorów takich jak: motonita, Kozak9.0, anabol, hebel, vikadan, suchy nie mam zastrzeżeń no może jeszcze Adameo2 i Syreniarz1922)
Pozostali to objęli funkcję chyba tylko przez .. znajomości z adminem ?/? przypadek ?/?
Owszem są wzorami użtykowników, ale jak sie chce być moderatorem to chyba do czegoś zobowiązuje... Nie?
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Ma ktoś adres do użytkownika Elkowicz vel. Młody. Jak coś to prośba o przesłanie go do kolegi pietrekder. Bo cały czas ma problem z tym forumowiczem.
Ostatnio zmieniony 2014-12-22, 01:13 przez anabol, łącznie zmieniany 1 raz.
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
pietrekder
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1106
Rejestracja: 2013-06-01, 18:21
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: pietrekder »

No tak, Kozichwost mi przesłał link do google maps, ale link nie działa, więc i tak adresu nie mogę odczytać. Elkowicz niby wysłał w piątek sms'a że przelew wysłał, ale ja go jeszcze nie odnotowałem na koncie. Dlatego potrzebuję adres, aby móc ew w poniedziałek wysłać EPU (Elektroniczne Postępowanie Upominawcze). A z drugiej strony nie chciałbym się też postawić w sytuacji, że ja teraz już złożę wniosek o EPU, a w poniedziałek rano bank zatwierdzi przelew na moim koncie.
zuczek727
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 60
Rejestracja: 2014-11-09, 20:51
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: zuczek727 »

Musze sie przyznac,ze jak sie tu rejestrowalem to bylem zaskoczony obecnoscia dzialu Gielda.Przegladam i udzielam sie na kilku forach i tylko na jednym jest taki dzial,ale i zarejestrowanych osob jest kilkanascie i wszyscy sie znaja.
Na innych forach po tym,jak ilosc oszustw zaczela rosnac do kwadratu,polikwidowano opcje sprzedam/kupie z powodu pretensji do moderatorow o to,ze ktos dal sie zrobic w wala.Lub tez dzialy te dostepne sa dla uzytkownikow z najmniej rocznym stazem,ktorzy chociaz raz na jakis czas pojawiaja sie na spotach
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Podeślę jeszcze raz
Suwmiarka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 248
Rejestracja: 2014-07-07, 09:30
Lokalizacja: PL

Post autor: Suwmiarka »

:smiech :sleep: :smiech
Przykład użytkownika, który raczej nie zarejestrował sie z pasji do zabytków - dziś zarejestrowany, napisał coś
Podobni do niego to min. bart ' shock ; roks ; sanek486 ; haze123 ; lwow486 ' tora

http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 974#199046
W tym temacie to oprócz mnie i magistra to wszyscy sa takimi użytkownikami
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
pietrekder
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1106
Rejestracja: 2013-06-01, 18:21
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: pietrekder »

Ok, sprawę udało się w końcu zakończyć. Można powiedzieć po części sukcesem. Tzn kasę mi w końcu przelał (a de facto nie on, tylko otrzymałem z konta bodajże jego matki). A dlaczego piszę że po części? A bo ja byłem gotów założyć sprawę w EPU (Elektroniczne Postępowanie Upominawcze), no ale dopełnienie formalności zajęłoby mi parę dni. A zawsze to już trochę bym się otarł o sprawy sądowe i może w przyszłości gdybym miał do czynienia z podobnym delikwentem miałbym już pewne doświadczenie - w każdym bądź razie ja do tego tak podchodziłem.

Dziękuję osobom zaangażowanym w pomoc, dzięki którym udało mi się odzyskać pieniądze (jeśli nie w ogóle, to zapewne szybciej).
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Dobrze ze się udało. Temat podwieszony zostawiam dla potomnych.
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
galiss1
Posty: 6
Rejestracja: 2014-10-28, 14:12
Lokalizacja: Otwock

Post autor: galiss1 »

Niestety za póżno dotarłem do tego tematu i dałem się nabrać temu oszustowi . Wysłałem mu kase i ani towaru ani pieniędzy .
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

spoko jest znów na forum, moze odpowie :D
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
ODPOWIEDZ