tapicerka,kupic czy zrobic u tapicera?

tapicerka, fotele, uszczelki, podsufitka itp.
ODPOWIEDZ
damian85
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 77
Rejestracja: 2015-06-24, 20:10
Lokalizacja: bełchatów

tapicerka,kupic czy zrobic u tapicera?

Post autor: damian85 »

koledzy mam pytanko odnosnie tapicerki drzwi i o fotele,zrobi mi to jakis tapicer zeby wygladalo oryginalnie czy lepiej szukac w ogloszeniach i kupic w jakims dobrym stanie?to samo dotyczy podsufitki
moj nabytek,czas wziasc sie do roboty:)
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Każdy tapicer ci to zrobi. Używanej zdrowej podsufitki nie upolujesz
Awatar użytkownika
pietrekder
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1106
Rejestracja: 2013-06-01, 18:21
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: pietrekder »

Tutaj: http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 201#205201
są namiary na pana Stanisława. Ja sam mam zamiar u niego coś zamówić wkrótce. Ponoć niejedna osoba z forum już zamawiała u niego i robi dobrą robotę.

A ja tylko zapytam, bo ponoć lepiej boczki na drzwiach zamontować na wkrętach tapicerskich czy jakoś tak, ostatnio widziałem jak chyba młody z forum ja takich czarnych fajnych sobie pospinał. A to wtedy trzeba powiedzieć przy zamawianiu żeby tam porobił odpowiednie dziury na te wkręty czy lepiej samemu zrobić?
FSMsyrena105
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 473
Rejestracja: 2014-09-10, 20:20
Lokalizacja: wielkopolska

Post autor: FSMsyrena105 »

Co do boczków to sam sobie płyty dorobiłem, okleiłem pianką od paneli i na to oryginalną dermę. Dawałem na oryginalnych kołkach i trzymają jak trzeba. Jedna uwaga. Trzeba kupić oryginalne kołeczki z epoki takie lekko sine z zaokrąglonymi końcami od strony płyty. Jak się kupi nowe takie białe z ostrym końcem to o kant d... to potłuc. Te trzymać nie będą. A jak ktoś koniecznie chce na śrubki to gotowe obite nawiercić dziurki pod wkręty a potem pod ten wzór wiercić drzwi mniejszym wiertłem. :piwo:
Awatar użytkownika
Marek.K.
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 3989
Rejestracja: 2010-12-19, 17:41
Lokalizacja: Winda

Post autor: Marek.K. »

pietrekder, Pan Stanisław otwory już sam porobi, i jest super pod te plastikowe kołki, ale niestety, zamontowałem na tych kołkach tylko tylne, przednich mimo wielkich starań nie dałem rady, gówno jedne i koniec te kołki tapicerskie z pf 125, pekaja przy delikatnym odgięciu

i zamawiaj, super sprawa :) dariorec mozę potwierdzić jak wyglądają fotele bo widział je u mnie ;)
Gaz gaz gaz , wciskam do dechy gaz ,
Gaz gaz gaz , słychać syreny wrzask .


"Ja jestem chłop z Mazur,
I tak wołajcie na mnie - chłop z Mazur."
http://www.youtube.com/watch?v=OGXvxtiMOew :D
damian85
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 77
Rejestracja: 2015-06-24, 20:10
Lokalizacja: bełchatów

Post autor: damian85 »

wiecie ile kosztuje calosc(boczki,siedzenia,podsufitka) u Pana Stanislawa?macie telefon do niego? skad on jest?

[ Dodano: 2015-06-25, 21:48 ]
przepraszam Pietredker podal link z namiarami do Pana Stanislawa,nie doczytalem:)podpowiedzcie jesli wiecie jakie sa koszty
moj nabytek,czas wziasc sie do roboty:)
rolek
-#Junior
-#Junior
Posty: 110
Rejestracja: 2008-08-31, 12:56
Lokalizacja: Wyszków

Post autor: rolek »

Cena zależy od tego co sobie życzysz. musisz zadzwonić i wszystko ustalić. Ja zamówiłem kompletną tapicerkę u Pana Stanisława czekam tylko na informację jak będzie gotowa :D
Syrena 104 1966r
Polski Fiat 125p 1973r
Syrena 105 1975r
Fiat 126P 1986r
Awatar użytkownika
markuc4592
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 50
Rejestracja: 2014-05-02, 11:12
Lokalizacja: Sochaczew

Post autor: markuc4592 »

Ja szylem Sam na orginal boczki stare plyty nowe na spinki orginalne kupiine nowe super trzyma bez zadnych wkretow na wylot nie Rob tego podsufitke tez sam szylem zagadasz to Moze Tez bym ci uszyl :)
Mariusz
ODPOWIEDZ