Syreniada Bielsko Krakowska. - uwaga zmiana terminu

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Ja bym tym nie jeździł...
tomek zabytek
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 44
Rejestracja: 2016-12-17, 23:17
Lokalizacja: polska katowice

Post autor: tomek zabytek »

Witam zzr2320 myśle że ogarniasz temat przegub jak coś dzwoń pomogę mam doświadczenie w tych tematach hahahahah a jak byś nie miał zabezpieczeń na śruby zrobisz z gwozdzia haha pozdrawiam :piwo:

[ Dodano: 2017-04-14, 23:25 ]
widzę że wyjazd szykuje się w doborowym towarzystwie , więc ja już jutro zabieram się za moją królową muszę udekorować ja gadżetami z czasów PRL żeby była jak choinka świąteczna bo nie wiadomo czy nie będę miał przyjemności poznać jakiegoś ordodoxa i co wtedy pozdrawiam :ok3
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

Tomek, zrobiłem z twardego druta, bo akurat leżał na ziemii. Na nieszczęście wszystkiemu przyglądał się niespodziewanie przybyły Pyjterson. Ręce mu opadły na widok tego jakże zacnego "zestawu naprawczego", jaki mam zamiar wsadzać do auta, mimo, iż jest on 3 razy lepszy od dotychczasowego, który przed moją kadencją przewiózł swoje, a potem jeszcze go przez 70 tysięcy dobijałem. Za to do nakrętki piasty dałem nie dość, że zawleczkę, to jeszcze NOWĄ (nie: starą, zdezelowaną, pogryzioną przez 3 pary kombinerek), niemniej tylko dlatego, że wiedziałem na którym obszarze jej szukać.


A o ortodoksów to się nie martw, bo może nie zauważą tej Twojej "drzazgi", kiedy ja pokażę im "belkę". Kto widział Syrenę-dupowoza w moich rękach, będzie w stanie poprzeć powyższą tezę.
...po prostu Zipa
tomek zabytek
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 44
Rejestracja: 2016-12-17, 23:17
Lokalizacja: polska katowice

Post autor: tomek zabytek »

Witam ale pisałem ze z gwozdzia a nie drutu czemu nie zadzwoniłeś ,no ale jak trzyma to ok hahaha ,ja sobie już wyobrażam Pyjtersona i te jego ręce jak mu opadają , na pewno se myślał kurde dobrze ze na wykałaczkę tego nie robi....... miał by lepszy zestaw naprawczy niż MacGyver ,no ale szacun za NOWĄ zawleczkę do nakrętki piasty brawo hahahahaha prawda jest taka chodżby na wykałaczkę było zrobione było by OK. Byleby Królowa dalej śmigała hahahaha pozdrawiam :ok3
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

Te auto jest tak wyjeżdżone, że kwalifikuje się wg normalnych ludzi wyłącznie na złom. Tomek,... ona ma prawie 350.000 narąbane w katorżniczych warunkach od samej nowości do dnia dzisiejszego. Nie ma sensu tam pakować czegokolwiek fajnego (prócz opon i paliwa), bo się to ściacha z każdej strony. Trzeba wpierw powykańczać te pozornie zużyte podzespoły.
...po prostu Zipa
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

Czy ja dobrze rozumiem że Twoja Syrena idzie do kapitalki?
T_T
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

Jeśli zamierzam w dalszym ciągu żyć ponad 100 lat, a nie 26, to jakaś interwencja by się przydała. Tam oprócz opon, tylnego resora, silnika, haka i pompy wody, nie ma nic dobrego. Wszystko jest zdezelowane.

[ Dodano: 2017-04-28, 10:05 ]
A tak mi się chce, że.... och! :???:

Kapitalki to można robić zabytkom a nie roboczym Syrenom z hakiem i bagażnikiem. Nie zmieni się jej wystrój, nie martw się. A jeżeli się zmieni, to bez mojego udziału. Albo czas ją pierdyknie zębem, albo krasnoludki ją odrestaurują.
...po prostu Zipa
Awatar użytkownika
Jogurt
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 571
Rejestracja: 2005-02-02, 11:12
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Jogurt »

Wujek zrób jakiś plan wycieczki bo termin się zbliża.
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4286
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Dokładnie
Bo już uszczelniam silnik i się wybieram
Byle pogoda dopisała
motomania na luzie
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

Nie ma planu.
Po prostu.
O 8 rano spotykamy się na stacji orlen ul. Żywiecka w Bielsku
Start na Kraków aby około 10.00 być u Jacka.
Kierunek Kęty, Wadowice.....

Weźcie ze sobą kanapki i wodę.
Wejście do Muzeum Lotnictwa jak już pisałem płatne.

Co do autobusów skopiowałem post Jacka

Za krakowskim przewoźnikiem:
W niedzielę 11 czerwca 2017 roku z okazji 90 lat funkcjonowania w Krakowie komunikacji autobusowej mieszkańcy i turyści będą mieć niepowtarzalną okazję do przejazdu zabytkowymi autobusami. Przez centrum miasta przejadą najstarsze pojazdy, które już dawno zostały wycofane z regularnej komunikacji oraz autobusy, które obecnie przewożą pasażerów, w tym elektryczne i hybrydowe. Parada wyjedzie z Zajezdni Tramwajowej Podgórze przy ul. J. Brożka 3 o godzinie 11.00, ale już od 10.30 można będzie przyjść, aby zobaczyć zabytkowe pojazdy i wybrać ten, którym będziemy chcieli jechać w paradzie.
Prawie 30 pojazdów po wyjeździe z zajezdni przejedzie przez rondo Matecznego, ul. Kalwaryjską, Krakowską, Stradomską, św. Gertrudy, pl. Wszystkich Świętych, ul. Piłsudskiego, al. 3 Maja i zatrzyma się na parkingu przy stadionie miejskim im. Henryka Reymana. A tam czeka na uczestników wiele atrakcji.
W paradzie pojadą m.in. najstarszy w Polsce autobus Rugby Express L, a także San H01B, popularny "Ogórek" oraz Ikarusy. Nie zabraknie najnowszych pojazdów, czyli autobusu elektrycznego i hybrydowego. Serdecznie zapraszamy do udziału.
Obchody 90 lat komunikacji autobusowej objął honorowym patronatem Prezydent Miasta Krakowa.
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4286
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Ok a gdzie to jest. "u Jacka " ??😈
Bo z Mysłowic przez Bielsko mi nie po drodze 😁
motomania na luzie
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

Adres
Dzielnica Łagiewniki.
Ul Brożka 3
Parkujemy od ulicy Rzemieśniczej..
Nie ma miejsca na wjazd do zajezdni. Szukamy miejsca do zaparkowania sami. Prawdopodobnie zmieścimy sie za plotem zajezdni na ulicy Rzemieśniczej
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4286
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Ok
motomania na luzie
tomek zabytek
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 44
Rejestracja: 2016-12-17, 23:17
Lokalizacja: polska katowice

Post autor: tomek zabytek »

Witam ja już grzeje królową by była gotowa na niedziele pozdrawiam :ok3
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

Daj spokój podusisz nas.
😄😉
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
ODPOWIEDZ