Polski Fiat 125p 1500 1974r

Pochwal się swoim pojazdem, technicznym wynalazkiem, udanymi zakupami. <br>Wszystko ściśle związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Kozak90 pisze:Nie ma tajemnic... z transportem pod dom....3800zł.
Jak widać są jeszcze na tym świecie normalni ludzie, którzy za stare samochody oczekują normalnych cen jak za... stare samochody :ok3
Bo to co się teraz wyprawia to już szczyt ====MR-y zdekompletowane i w stanie jakby dopiero zostały przyciągnięte z kopalni soli wystawiane po 4-5.000.
Jak wielka musiałaby być determinacja kupującego, że chce koniecznie Fiata. Obłęd.

Taki egzemplarz to prawdziwy skarb chociażby ze względu na stan zachowania. :piwo:
Duże Fiaty nie były ogólnie samochodami trwałymi, już około 10-15 letnie egzemplarze, które pamiętam z ulic to zwykle były już zużyte samochody u kresu swoich dni. Wypłowiały lakier, popękana deska, odpadająca tapicerka.
Tym bardziej miło popatrzeć na taki egzemplarz w oryginalnym stanie, bez remontu bo w mojej okolicy nawet te zadbane dziadkowe się wykruszyły nie widać już ich przy kościele czy w piątek pod rynkiem. Dziadki przerzucili się na SC, Felicje, Fabie, Astry i Polonezy Atu.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Aleksio23
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 41
Rejestracja: 2012-11-06, 21:06
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Aleksio23 »

jestem pod wrażeniem , w pieknym stanie egzemplarz , prawdziwy 125
Siemacie ludzie!
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

i jak sie sprawy maja ??
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
ODPOWIEDZ