Kolor Felg Syrena LUX

(karoseria, blachy, lakierowanie)
Awatar użytkownika
SeG
Posty: 8
Rejestracja: 2018-03-28, 20:44
Lokalizacja: Środa Wlkp

Post autor: SeG »

RADEK1985 pisze:Yanosik jasne ze tak chętnie kupi mam dwa koła musze je rozebrać i tez sprawdzić dętki ale jak 2 szt czy 4 w dobrym stanie wezme daj znać na priv i teraz nastepna sprawa poda ktos nr ral kosci słoniowej ?
Kupowałem w sklepie w Mącznikach (okolice Środy Wielkopolskiej) kolor do syreny, mój to był beżowy "numer na części zamienne" z tabliczki znamionowej 040. Nie było z czego dobrać. Odpowiednik fiatowski to F532. Poszedłem do sklepu lakierniczego właśnie w wyższej wymienionej miejscowości i powiedziałem, że chcę właśnie fiatowski 532. Pani poszukała chwilę w swoim komputerze i dała mi papierek z kolorem. Syrena była malowana w ten weekend i wyszła idealnie jak fabryka (ktoś na forum miał ten sam kolor).

Podejrzewam że w Twoim przypadku sytuacja jest podobna.

Powiedz sprzedawcy w sklepie lakierniczym że masz Syrenę a kolor jaki powinna mieć to kość słoniowa, odpowiednik fiatowski F234.

W przypadku moim jak i pewnie twoim, nie ma odpowiednika w palecie kolorów RAL. U mnie najbliżej fiatowskiego F532 był RAL 1019, ale mimo, że był najbliżej mojego, to był zupełnie inny odcień.
Królowa 105L
RADEK1985
-#Junior
-#Junior
Posty: 148
Rejestracja: 2019-03-20, 19:24
Lokalizacja: OSTROŁĘKA

Post autor: RADEK1985 »

tutaj chodzi oto ze kolega co maluje proszkowo nie ma takiego lakieru mam mu podac kod i taki proszek zamowi hmm
życie jest jak rower nie krecisz nie jedziesz
ODPOWIEDZ