!?

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

wiktorR20 pisze:Przecież to oczywiste ,że ta Syrena niejest do kupienia,tylko do oglądania.Właściciel poprostu chce się nią pochwalić,więc zażuciłcene zaporową cene,żeby jej nik nie kupił.Jakby napisał mniej to miałby problem gdyby ktoś się zdecydował na kupno.


ROTFL hehehehe :lol:
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
Franki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 798
Rejestracja: 2005-01-21, 22:08
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Franki »

Zgadzam się z Tobą Cinek, faktem jest to co się dzieje z cenami, a właściwie co ludzie wyprawiają. Jak już chyba kilka osób wspominało wyjściem jest nie kupować, a większość rzeczy w absurdalnych cenach się nie sprzedaje, no chyba że dla jaj. Fakt, że koleś przesadził, bo jeśli to miał być oryginał, to do prawdy jestem pełen podziwu, że zostało to zakwalifikowane do rejestracji na zabytek, mimo iż fakt faktem silnik jest od Syreny, ale to nie jest prawdziwy zabytek, skórę jestem w stanie zrozumieć i zaakceptować, ale silnik powinien być oryginalny, choćby lekko (wewnętrznie) udoskonalony. Co się zaś tyczy śiechu... cóż... jeśli koleś na prawdę chce ją spdać za tą kasę, to wolę się nie śmiać bo mógłbym z teego nie wyjść z życiem :P natoamist możliwe jest, iż chce się tylko pochwalić, ale jeśli jej nie sprzeda, to nawet nie chcę liczyć jaką zapłaci prowizję.
Pozdro
taeda

Post autor: taeda »

No ja nie dam głowy, ale z osłuchania tematu wiem, że 103 miała silnik 3 garowy także.
Natomiast modyfikacja silnika 2 garowego to inny temat.
Gadałem z ludźmi którzy mieli 3 garową 103....daaaawno temu.
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Tadea - u mnie we wsi jest facet, który ma "oryginalną" trzygarową 102.... :lol:
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: papieju »

102 to nie byly czasy silnika wartburga? a on mial 3 gary jakby nie patrzec
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

papieju pisze:102 to nie byly czasy silnika wartburga? a on mial 3 gary jakby nie patrzec
102 S miała wartbura, 103 Smiała taki silnik, lecz nic poza tym. Ten silnik to zwykła 3-garowa syrena.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: papieju »

motor wyglada na ten co w 105-tce. ale ale - byc moze nie uadlo mu sie dostac czesci do orginalnego - wiecie, nawet do wartburga 311 nie mozna dostac zadnych czesci mechanicznych (a od niego byl motor), wiec pewnei stad decyzja o zwyklym ze 105
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Znam historię tej syreny do trzech właścicieli wstecz. To była zwykła 102, bez "S". Poza tym widziałem jej oryginalny dwugarowy silnik, nawiasem mówiąc drugi w życiu tej Syreny i załatwiony po znajomości z remizy... :lol:

Gdyby gość wreszcie się określił to bym ją kupił, ale woła cenę jak za 102 ale jest okrutnie skundlona - co tylko się dało ze 105.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
ODPOWIEDZ