jak spalić BMW 535i... "debile do potegi"

Aby nudno tu nie było

Moderator: adameo2

Awatar użytkownika
kemi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 586
Rejestracja: 2005-12-15, 20:35
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: kemi »

widziala policja, widzialo pol polski w tv i rzesze internautow, mysle ze i ubezpieczalnia widziala filmik (skoro policja interweniowala to pewnie TU dostanie notatke z policji) i tyle :) poza tym nie wiem czy to auto mialo AC, nie jest to w koncu najnowszy model...
Syrenki kochaj, kochaj, kochaj, kochaj, kochaj i piesc... w Syrenach kochaj, kochaj, kochaj, kochaj forme i tresc :D
Awatar użytkownika
Danek__105
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 327
Rejestracja: 2005-01-23, 13:55
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Danek__105 »

a tu waidomosci o tej bmw http://wydarzenia.wp.pl/kat,33314,wid,8 ... omosc.html zabrali mu tez prawo jazdy :)
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

sie zastanowilem nad tymi filmami i strwierdzilem tak;Jak ktos nie sznuje nie bedzie mial niech sobie katuje auta do potegi..byle nie spowodowal zadnego wypadku ani kolizji niech pali gume 24h...jego auto jego sprawa...Auta przestaly byc towarem deficytowym dosc dobry samochod za 2tys sie kupi np;bmw e30,golfa 2 :helm ..Niema co sie pozniej ladowac w remont takiego skatowanego auta wiec nikt go nie odkupi bo widac jak byl uzytkowany po elementach auta...Z drugiej strony szkoda samochodu bo ladny model i dobra marka.. 8) Nie szanuje niema proste
Awatar użytkownika
marek_105
Posty: 7
Rejestracja: 2005-04-19, 11:51
Lokalizacja: Kielce

Post autor: marek_105 »

Dobrze że nie ma takich baranów, wśród Syreniarzy :)
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

marek_105 pisze:Dobrze że nie ma takich baranów, wśród Syreniarzy :)
zdziwiłbyś sie :grinser Znam jednego takiego, tylko że jemu sie syrena nie spaliła jeszcze :P

To ja już wiem kto sie tu o prawko dopytuje :grinser

http://www.lowrider.pl/forum/viewtopic.php?t=4154
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

tez znam takich gosci co maja prawka nawet na 5 lat pozabierane 8) Wlasnie za idjotyzmy typu wyprzedanie na 3 2 tirow..A i dobrze ze maja zabrane bo akurat to jest kretynizm i narazanie zycia innych ludzi niczemu nie winnych :F Z reszta mailem okazje jechac dzis z takim delikwentem maluchem....szkoda gadac smierc w oczach :P nigdy wiecej :grinser ...Zarty zartami ale zycie trzba sznowac i na drodze nie powinny miec miejsca na takie akcje..A policja powinna slono karac takich typkow :klnie
Awatar użytkownika
Garbusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 806
Rejestracja: 2005-12-08, 19:07
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Garbusiarz »

Zgadzam się z przedmówcą :ok3
Wnerwia mnie też takie coś:
Jedzie jakaś baba Mercedesem SL z komórką w ręce i przejeżdża na czerwonym które pali się już od paru mniut :klnie , a jakby tak wjechał na skrzyzowanie jakiś inny samochód albo tir, nie mówiąc już o pieszych którzy mogli wejść na pasy.
Niektórzy to chyba wogóle mózgu nie używają :devil3
VW 1302 "Garbik" - 1970 r.
ŻUK A-072 - 1991 r.
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

To cud, że Marcinek 77 znając takich kamikadze jeszcze nie zbzikował. :devil3
Niech każdy robi, co chce i bawi się jak chce. Tylko niech on ponosi skutki nie osoby postronne.
Słyszeliście dziś o pijanym gościu z eskorta co chciał policjanta rozjechać.
Dostał za to kulkę, a po co ten pies pchał się pod koła. To się nazywa zbiorowa głupota.
:grinser
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

Ciekawe co sie zajaroło,że nie dało się zagasić... :>
Na co czekali???Nie dość że się jarała to jeszcze ostro nią gazowali...eh...niemieckie sprzęty :faja -wytrzymałe.Podejrzewam,że nawet jak by sie nie spaliła,to nadal by jeździła.
ALE :klnie mieli czas na samo gaszenia wodą!!!!
Być może poświęcili specjalnie tę bete aby nakręcić taki film...no i co z tego?? :P -ale to mnie już osądzać
Przynajmnniej syreną nie da sie tak długo-efektownie katować...heh :P

Pozdrawiam!!!! :D
Awatar użytkownika
zajac1982
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 78
Rejestracja: 2006-06-11, 22:51
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: zajac1982 »

Tomasz pisze:Przynajmnniej syreną nie da sie tak długo-efektownie katować...heh :P
A wogóle da radę?? :P
Awatar użytkownika
Jogurt
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 571
Rejestracja: 2005-02-02, 11:12
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Jogurt »

da, tylko po co ?
Awatar użytkownika
zajac1982
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 78
Rejestracja: 2006-06-11, 22:51
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: zajac1982 »

A ja się śmieje, szczerze to nie pamiętam jak się jeździ syrenką bo moja nie jeździła jak ją kupiłem a ostatnia rundka królową była jakieś 15 lat temu(wyłączając Ciopka Pomarańczową, poszarzaną syrenę która teraz prawdopodonie jeździ w Wawie), więc czekam ze zniecierpliwieniem na pierwsze jazdy :)
Awatar użytkownika
Danek__105
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 327
Rejestracja: 2005-01-23, 13:55
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Danek__105 »

jesli syrena pod maska by miala seryjnie ukryte 170KM i naped na tył to te auta by pozostaly tylko wspomnieniem, kazdy by sie jej pozbywal doslownie za grosze ze wzgedu na duze spalanie, pojemnosc, wiek itp. kazdy mlody by je kupil i zajechal dla dobrej zabawy
ODPOWIEDZ