Uszczelki drzwi

nieposegregowane, z dawnych lat, bez opcji zakładania nowych

Moderator: adameo2

ODPOWIEDZ
Budzik
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 76
Rejestracja: 2006-05-29, 18:45
Lokalizacja: Gniezno

Uszczelki drzwi

Post autor: Budzik »

Panowie niech mi ktos wreszcie odpowie jak wiecie , OD JAKIEGO WYNALAZKU PASUJA USZCZELKI DO DRZWI DO 105tki?? bagażnik to podobno Polonez CARO, remontujecie swoje autka wiec cos musieliscie zastosowac :P
Budzik
stawiar
-#Junior
-#Junior
Posty: 124
Rejestracja: 2006-04-29, 15:12
Lokalizacja: SŁUPNO k. PŁOCKA

Post autor: stawiar »

ja w swojej miałem założone uszczelki od drzwi caro, troche brakowało, jakieś 20cm i sztukowałem tak żeby nie było widać, pasowały jak ulał ( na szrotach jest ich pełno, jak za komplet całego poldka dałem 10 zeta) :helm , pozdro
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

Do drzwi pasyją podobno od duźego fiata.

Pozdro!!! :D
Awatar użytkownika
makscom
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 972
Rejestracja: 2005-04-24, 22:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: makscom »

pasują od Volkswagena Pasata. Pasuja jeszcze od malucha, ale trzeba docinac.
Bo z syrenkami nigdy nie wie oj nie wie sie......
Awatar użytkownika
jasio
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 740
Rejestracja: 2005-10-29, 15:05
Lokalizacja: kwidzyn

Post autor: jasio »

Witam. Ja do swojej dopasowałem uszczelki kupione w sklepie z częściami do ciężarówek facet mówił że to są miedzy innymi do jelcza. Trzymają sie pożądnie i można było kuupić na metry jeśli dobrze pamiętam to jakieś 25zł za metr
Awatar użytkownika
aparatos
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 815
Rejestracja: 2006-11-29, 23:52
Lokalizacja: LIGOTA / ŚLĄSKIE
Kontakt:

Post autor: aparatos »

Mozna kupic na metry takie , co do malucha pasuja tez ! Ja kupilem normalne do malucha i jest ok , troche dosztukowac trzeba ,ale nie rzuca sie to w oczy jak sie ladnie zrobi :)
http://rodzina.syren.pl
Syrena 104/105 '69
Syrena 105 Bosto '76
Syrena R20
Syrena 104 kabriolet '71
TRABANT 1.1
125p KOMBI
126p ST '79
126p el '96
Jawa 350
i kupa złomu w ogrodzie
CypekM
-#Junior
-#Junior
Posty: 100
Rejestracja: 2006-01-09, 12:23
Lokalizacja: Kielce

Post autor: CypekM »

Ostatnio dopadłem uszczelki identyczne rozmiarowo jak w syrenie (mialem orginalny kawalek uszczelki) kupilem je w sklepie z czesciami do ciagnikow za metr zaplacilem 6 zl Sa to zwykle gumowe uszczelki w Polonezie sa szersze, wyzsze i bezklejowe co sprawilo ze nie moglem zamknac drzwi. Te nowe ktore kupilem sa tak jak orginalnie na klej
Budzik
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 76
Rejestracja: 2006-05-29, 18:45
Lokalizacja: Gniezno

Post autor: Budzik »

Dzieki Panowie za info mysle ze cios znajde z tego co podaliscie :P gdybyscie mieli jeszcze jakies propozycje to zapraszam, sadze ze nie tylko mi sie to przyda 8)
Budzik
Awatar użytkownika
zajac1982
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 78
Rejestracja: 2006-06-11, 22:51
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: zajac1982 »

CypekM pisze:Ostatnio dopadłem uszczelki identyczne rozmiarowo jak w syrenie (mialem orginalny kawalek uszczelki) kupilem je w sklepie z czesciami do ciagnikow za metr zaplacilem 6 zl Sa to zwykle gumowe uszczelki w Polonezie sa szersze, wyzsze i bezklejowe co sprawilo ze nie moglem zamknac drzwi. Te nowe ktore kupilem sa tak jak orginalnie na klej
Dokładnie tak jak mówisz z poldka nie będą bo sa za grube i drzwi się nie domykają, a jak się domkną to odstają ze wszystkich strion :)

[ Dodano: 2006-12-01, 10:54 ]
Właśnie byłem w sklepie z częściami do maszyn rolniczych i tam znalazłem identyczne uszczelki jak orginalne z traktora :P
ODPOWIEDZ