spotkanie syreniarzy - Sopot 15 kwietnia 2007 :)

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kemi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 586
Rejestracja: 2005-12-15, 20:35
Lokalizacja: Gdynia

spotkanie syreniarzy - Sopot 15 kwietnia 2007 :)

Post autor: kemi »

witam serdecznie!

informuje, ze wczoraj odbylo sie pierwsze w tym sezonie spotkanie syreniarzy, polaczone z reaktywacja Syrena Klub Pomorze :> miejsce - tradycyjnie Sopot (Mini Golf) :ok2

po zakonczonych pogawedkach przy naszych pieknych syrenach zrobilismy maly objazd po Sopocie, zeby nasze cudenka mogli ogladac liczni spacerowicze :) szczegoly na foto :lol:
zjawili sie takze reprezentanci Automobilklubu Gdynia! :) a podczas przejazdu mijalismy licznie zgromadzonych przy molo motocyklistow! :) oj dzialo sie!

dodam ze spotkanie bylo dla nas tym wiekszym sukcesem, ze dojechalismy tam syrenka tylko dzieki wymianie silnika w niedziele rano! ;) no ale udalo sie i autko spisalo sie na medal!

zapraszamy wszystkich chetnych na nastepne spotkanie - 13tego maja o godzinie 14, Sopot Mini Golf (dokladny adres na prv)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Syrenki kochaj, kochaj, kochaj, kochaj, kochaj i piesc... w Syrenach kochaj, kochaj, kochaj, kochaj forme i tresc :D
Awatar użytkownika
Karoll`
-#Junior
-#Junior
Posty: 106
Rejestracja: 2006-04-24, 22:57
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: Karoll` »

http://morski.org.pl/viewtopic.php?p=8492#8492

tu tez jest relacja z tego spotkania
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Piękna jest ta 2kolorowa Syrenka chyba najlepiej utrzymana z nich wszystkich;] :ok3

ale z motorkami to słabo, u nas było lepiej wczoraj:


Obrazek
Awatar użytkownika
kemi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 586
Rejestracja: 2005-12-15, 20:35
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: kemi »

Kumpelek pisze:Piękna jest ta 2kolorowa Syrenka chyba najlepiej utrzymana z nich wszystkich;] :ok3
:D sie wie! dziekuje za komplement w imieniu syrenki :) cale szczescie ze mielismy skad pozyczyc seduszko bo by byl klops inaczej ;)
Syrenki kochaj, kochaj, kochaj, kochaj, kochaj i piesc... w Syrenach kochaj, kochaj, kochaj, kochaj forme i tresc :D
Awatar użytkownika
Tocz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 347
Rejestracja: 2007-01-02, 23:21
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Tocz »

no ba ta dwukolorowa jest suuuper, możecie mi wierzyć. kemi, dzięki za info, szkoda że nie mogłem z wami jechać.
105B
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

No prosze jak Kamila odswieza tematy syrenkowe na pomorzu, i bardzo dobrze ze cos dzieje sie w tej materii chociaz w niektorych wojewodztwach bo u mnei to totalna lipa ;/ ilosc syrenek dopisala nawet mlodsze numery tylko ta czerwona... rzecz gustu :helm
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Awatar użytkownika
Karoll`
-#Junior
-#Junior
Posty: 106
Rejestracja: 2006-04-24, 22:57
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: Karoll` »

Wlasciciel owej czerwonej syrenki, jezdzi ja na codzien i pod takim katem ma ja zrobiona aby mogla bez awaryjnie jezdzic po miescie (np.: dodatkowy wentylator elekt. na chlodnicy, wyciety wlot powietrza, 3-ci stop itp) :) ale fajna jak kazda syrena
citoz
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 53
Rejestracja: 2006-02-17, 16:39
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: citoz »

Karoll` pisze:Wlasciciel owej czerwonej syrenki, jezdzi ja na codzien i pod takim katem ma ja zrobiona aby mogla bez awaryjnie jezdzic po miescie (np.: dodatkowy wentylator elekt. na chlodnicy, wyciety wlot powietrza, 3-ci stop itp) :) ale fajna jak kazda syrena
Chcesz powiedziec, ze zeby bezawaryjnie jezdzic po miescie to trzeba miec dodatkowy wentylator i wyciety wlot powietrza? :grinser
Citoz
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1229
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

Kumpelek pisze:Piękna jest ta 2kolorowa Syrenka chyba najlepiej utrzymana z nich wszystkich;] :ok3

ale z motorkami to słabo, u nas było lepiej wczoraj:


[url=http://images20.fotosik.pl/234/241c3053b1fe3564m.jpg]Obrazek[/URL]

Kumplek ty to potrafisz porządny zlot (i nie tylko) zoorganizować! :smiech
ODPOWIEDZ