spotkanie 9.czerwca.2007 na ślasku

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

ODPOWIEDZ
warcab
Posty: 9
Rejestracja: 2006-11-03, 15:56
Lokalizacja: slask

spotkanie 9.czerwca.2007 na ślasku

Post autor: warcab »

Zapraszam na spocika 9.czerwca 2007 roku (Sobota), na tydzien przed Zwikau, bedzie sie mozna spotakc ugadac jak kto jedzie itp. a przy okazji zrobic cos dobrego!!!


Spocik odbedzie sie najprawdopodobniej w Katowicach.
odbedzie sie on razem z hapaningiem pt. "Śląska Wiosna Walki z Rakiem" orgaznizaowanym przez Śląska Lige Walki z Rakiem, zapytany czy mozna na nas liczyc powiedzialem ze TAK wiec mam nadzieje ze chetnie wszyscy sie wlaczycie w szczytny cel.


Mysle ze bedzie to fajna reklama dla trabanciarzy i syreniarzy, bo wysoko prawdopodobnme ze bedzie telewizja, a i bedziemy wczesniej zanonsowani w lokalnych mediach, no i mozemy sie spodziewac zabezpoieczneia ze strony policji, ta przynajmniej sie zdeklarowala.
No i jest jeszcze pomysl zeby zrobic jakis rajd na orientacje albo cos w tym stylu ale to zalezy jak z czasem i czy beda jacys chetni do pomocy

Warunek jest jeden musi nas byc duzo i musimy zrobic fajny kolorowy mlyn:)


Mam nadzieje ze do zobaczenia a i zapraszam wszystkich trabanciarzy, syreniarzy, warszawarzy i rowniez posiadaczy aut zabytkowych nie tylko ze śląska

do zobazcenia
pozdrowienia
warcab

[ Dodano: 2007-04-26, 14:46 ]
a i tutaj moja prosba przekazcie to info takze innym znajomym ktorzy maja ciekawe stare samochody co by nas duzo bylo, fajnie i kolorowo i zeby zabawa dobra byla!!!!!!!

a wiecej informacji wkrotce
Awatar użytkownika
SZTYC
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 330
Rejestracja: 2006-09-24, 19:48
Lokalizacja: Ruda Śl.

Post autor: SZTYC »

Fajnie że coś się dzieje na Śląsku.
Jutro jadę na przegląd rejestracyjny i z pewnością pojawię się na imprezie.
Awatar użytkownika
oldzik
Posty: 19
Rejestracja: 2006-04-12, 19:35
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: oldzik »

To może i ja się pojawie.....ale nic nie gwarantuje.....było by miło jakby się więcej osób zebrało..
warcab
Posty: 9
Rejestracja: 2006-11-03, 15:56
Lokalizacja: slask

Post autor: warcab »

Powitac
juz znam bardziej szczegóły
a wiec do rzeczy:
Impreza odbedzie sie 9. czerwca.2007 roku to jest sobota w planie wiosna onkologiczna jestesmy ujecie w 2 tygodniu, w planie pt"Parada starych samochodów i motcykli" pod haslem "solidarni z chorymi na raka"

My spotykamy sie (tutaj prośba do Was dajcie znac znjomym ktorzy maja ciekawe samochody i motocykle aby tez wpadli)

o godzinie 11.00 w sobote 9/czerwca.2007 na parkingu silesi pod tesco stamtad ruszamy parada na rynek w katowicach eskortowani prawdopodobnie przez policje po drodze pojezdzimy głownym drogami

mniej wiecej punkt 12 wjezdzamy na rynek i tam troszke posiedzimy

pozniej pod wieczor proponuje nad jakims jeziorkiem wspolnego integracyjnego grilla lub ognisko

impreza bedzie zapowiedziana wczesniej przez Polskie Radio i TVP 3 tak ze umyjcie autka i wypucujcie zeby sie ladnie prezentowaly:):):)

pozdrawiam
licze na Wasza obecność
do zobaczenia
warcab
Lokata
Posty: 2
Rejestracja: 2007-05-11, 10:57
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Lokata »

Jedziemy, na taką imprezę trzeba koniecznie pojechać.
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Warcab- posłalem już info do organizatorki spotów na terenie Częstochowy i może zorganizuje wyjazd do Was.... bo mnie nie wolno organizować, ona ma wyłączność :P :/ .

Ja postaram się pojawić 601, o ile znowu mi coś nie wyskoczy z technicznych spraw :F
Awatar użytkownika
SZTYC
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 330
Rejestracja: 2006-09-24, 19:48
Lokalizacja: Ruda Śl.

Post autor: SZTYC »

Czy ta impreza jest aktualna?
warcab
Posty: 9
Rejestracja: 2006-11-03, 15:56
Lokalizacja: slask

Post autor: warcab »

Witam
odnosnie zblizajacej sie wielkimi krokami soboty.

spotykamy sie w sobote o 11.00 na parkingu centrum handlowego silesi w katowicach

jesli jest ktos chetny jechac z gliwic to spotykamy sie pod centrum onologii w Gliwicach na ul. Armii Krajowej o 9.30

o godzinie 11.30 ruszy parada ulicami katowic na rynek ok 12 (prawdopodobnie eskortowana przez policje)
pozniej posiedzimy tam troszke a na koncu mysle wybrac sie na grillparty nad jakies jeziorko i pogadac o starych i przyszlych czasach

p.s jak ktos moze to niech wezmie jakiegos grilla, wegiel drzewny cos don siedzenia
w razie czego moja kom.: 509491109

pozdrawiam
i do zobaczenia

[ Dodano: 2007-06-07, 21:39 ]
Witam
tak pewnie dalej aktualna i mam nadzieje ze szykuje sie swietna zabawa
licze na obecnos Was wszystkich
i w kazdego z Was wierze
do zobaczenia

[ Dodano: 2007-06-10, 22:04 ]
Dzienki Wielkie Wszystkim Przybylym
Mam nadzieje ze sie podobalo, zrobilismy nie male szoł po katowicach
Jestescie wspaniali,
szkoda tylko ze nie bylo okazji wspolnie pogrilowac co zrobili trabanciarze
mam nadzieje ze do szybkiego nastepnego
nie spodziealem sie takiej frekwencji ze styrony syrenek:)

P.S.: co mysla syreniarze zeby np. połaczyc sily i robic wspolne spociki????
ODPOWIEDZ