Zlot Cudu nad Wisłą Radymin 15 sierpnia 2007

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

ODPOWIEDZ
Karol
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 556
Rejestracja: 2005-08-20, 23:57
Lokalizacja: Wołomin

Zlot Cudu nad Wisłą Radymin 15 sierpnia 2007

Post autor: Karol »

Witam! Dostałem od znajomego zaproszenie i prośbę bym rozesłał je dalej:) Otóż dnia 15 sierpnia br w Radyminie i okolicach organizowany jest kolejny Zlot Cudu nad Wisłą. W tym roku organizatorzy zapraszają posiadaczy zabytkowych samochodów oraz motocykli. Spotkanie ma miejsce o god 10.15 na stacji benzynowej, chyba Petrochemii na ul. Szosa Jadowska, koło stacji kontroli pojazdów w Wołominie, jakies 500 m od skrzyżowania z ul. Niepodległości (nod świateł w kierunku Tłuszcza (jadąc Warszawy w kierunku Wołominanależyjechać tąże ulicą w kierunku Tłuszcza - www.mapa.szukacz.pl - tu bedzie dokladniejsza mapa). O 10.30 wyjazd do Radymina i tam postój okolo 1,5 h. Nastepnie wyjazd do Ossowa, potem powrót do Radzymina, gdie będzie zakończenie zlotu, jakis grill, napoje i wręcenie nagród. Zlot biegnie się z obchodami 87 rocznicy Bitwy Warszawskiej wiec zapowiada sie troche przy okazji atrakcji.
W razie pytań - podaję nr do jednego z organizatorów - 602 262 914 i ew. do mnie 667 215 769 - ja nie mam dostepu do netu wiec nie odpisze.
Bylem na tym zlocie 2 lata temu i było fajnie -- wiec - ZAPRASZAM!!!
Awatar użytkownika
master
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1040
Rejestracja: 2006-11-15, 18:57
Lokalizacja: a z Pruszkowa

Post autor: master »

brzmi ciekawie i w miare blisko
może ktoś sie zdeklaruje to można pojechać
Awatar użytkownika
Radek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 419
Rejestracja: 2005-11-11, 18:01
Lokalizacja: Zalesie Górne k/W-wy

Post autor: Radek »

składam silnik w 105,zobaczymy co z niego będzie, jak sie uda to na 105% jadę:) bo 104 jest w rozkładzie,moze na Wołomin już będzie gotowa ;)
Karol
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 556
Rejestracja: 2005-08-20, 23:57
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Karol »

Składaj Radek składaj;)) A jak sie nie uda to 29 września III Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowch a wtedy obecność obowiązkowa
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Szukam sponsora na paliwo do trampka :>
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
Radek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 419
Rejestracja: 2005-11-11, 18:01
Lokalizacja: Zalesie Górne k/W-wy

Post autor: Radek »

cięzko może być skoro jak pisałeś pali 10l/100km :smiech
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Przynajmniej nie muszę się bawić w generalkę silnika przed rajdem :faja
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
master
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1040
Rejestracja: 2006-11-15, 18:57
Lokalizacja: a z Pruszkowa

Post autor: master »

dziś sie nie pojawie, pierwszy raz mam coś poważnego do zrobienia przy Syrenie bo wczoraj jak byłem na badaniu okresowym to sie okazało że jedno koło lata jak żyd po pustym sklepie a różnice hamowania na przedniej osi miałem 49 % :P
najwspanialsze jest to że akurat wczoraj byłem tez u dziadka i wziąłem troche części które sie przydadzą no i najważniejszą w zawieszeniu
więc mam teraz 2 tyg na naprawe ale to niedługo zrobie i na następną impreze postaram sie być
Karol
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 556
Rejestracja: 2005-08-20, 23:57
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Karol »

Witam! Fajnie, że nas trochebyło:) A syren najwięcej. A wszystkich zainteresowanych zapraszam na III Wołomiński Zlot Pojazdów Zabytkowych - 29 września 2007 r. A szczegoły niedługo zamieszczę na forum:)
ODPOWIEDZ