Zasilanie silników

(silnik, skrzynia)
ODPOWIEDZ
baza
Posty: 8
Rejestracja: 2005-01-21, 18:26

Zasilanie silników

Post autor: baza »

'Jeżeli chodzi o zasilanie silników i książki o gaŹniku, to mam tutaj taką prezentację Power Point (mylę że ciekawą i w miarę łatwostrawną :)), którą opracowałem wraz z kolegą i niedawno była ona wygłoszona na PWr:

http://jarek81.no-ip.com/pliki/zasilanie.ppt
Plik ma 3MB, powinien się szybko ciągnąć, w razie problemów lepiej kliknąć prawym i dać \"zapisz el.docelowy jako\"

Korzystałem przy jej opracowaniu włanie z książki K. Trzeciaka.
Polecam też dociekliwym książkę F. Rawskiego i C. Bocheńskiego pt. \"układy zasilania silników spalinowych\". Jest to skrypt dla studentów Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych PW.
Pozdrawiam!');
Dulek

Zasilanie

Post autor: Dulek »

Fajnie to wyglada i nawet mozna cokolwiek sie z tego dowiedziec. Nie podobaja mi sie jedynie skany, w ktorych przebija text nastepnej strony. Trzeba bylo sobie biala kartke podlozyc i byloby Git :D
Gość

Re: Zasilanie

Post autor: Gość »

Dulek pisze:Fajnie to wyglada i nawet mozna cokolwiek sie z tego dowiedziec. Nie podobaja mi sie jedynie skany, w ktorych przebija text nastepnej strony. Trzeba bylo sobie biala kartke podlozyc i byloby Git :D
Dzięki, wiem że te skany są nie takie, ale to mi skanował kumpel gdyż jak narazie nie posiadam skanera.
Tak w ogóle to obecnie zabieram się do pisania pracy dyplomowej pt. "modułowe instalacje elektryczne w pojazdach samochodowych" i jakby ktoś posiadał literaturę na ten temat to byłbym wdzięczny za info, szczególnie jeśli ktoś wie gdzie można załatwić informatory techniczne Boscha. A miałem na wakacjach praktykę w Boschu pod Wrocławiem i nie wiedziałem wtedy że takowe rzeczy istnieją
:?
Awatar użytkownika
Kapitan Zbik
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 248
Rejestracja: 2005-01-21, 16:17
Lokalizacja: Głubczyce/Trzebnica
Kontakt:

Re: Zasilanie

Post autor: Kapitan Zbik »

Anonymous pisze:
Dulek pisze:Fajnie to wyglada i nawet mozna cokolwiek sie z tego dowiedziec. Nie podobaja mi sie jedynie skany, w ktorych przebija text nastepnej strony. Trzeba bylo sobie biala kartke podlozyc i byloby Git :D
Dzięki, wiem że te skany są nie takie, ale to mi skanował kumpel gdyż jak narazie nie posiadam skanera.
Tak w ogóle to obecnie zabieram się do pisania pracy dyplomowej pt. "modułowe instalacje elektryczne w pojazdach samochodowych" i jakby ktoś posiadał literaturę na ten temat to byłbym wdzięczny za info, szczególnie jeśli ktoś wie gdzie można załatwić informatory techniczne Boscha. A miałem na wakacjach praktykę w Boschu pod Wrocławiem i nie wiedziałem wtedy że takowe rzeczy istnieją
:?
Znowu mnie nie zalogowało : :x
Albo może coś przeoczyłem z przemęczenia :|
W każdym razie pozdrawiam i dobranoc :)
FSM Syrena 105L, 1976r.
PZL Świdnik, M21W2 Kobuz 1983r.
Romet Ogar 200, Romet Pony 50M-2
Jawa 350TS (638-0) 1988r. (sprzedana)
Aprilia Pegaso 650, 1993r.
FSO Truck DC 1.9D 1997r.
ODPOWIEDZ