Obrotomierze Lumel, NOWE - można nabyć.

nieposegregowane, z dawnych lat, bez opcji zakładania nowych

Moderator: adameo2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Obrotomierze Lumel, NOWE - można nabyć.

Post autor: Cinek »

jest akcja organizowana przez klub, do ktorego należę. Co jakis czas odbywa się zbiórka pieniędzy, w kwotach wynegocjowanych wcześniej, za które kupuje się określiny sprzęt. Tym razem ludzie kupują obrotomierze. Rozmawiałem z organizatorem, mogę wprowadzić kogoś kto nie jeździ Daewoo, to nie problem, bo zaprzyjaźnieni posiadacze Fiatów też czasem dołączają i załatwia się sprawę hurtem. :)

Jeśli ktoś jest POWAŻNIE zainteresowany, niech da mi znać wiadomością prywatną. Cena obrotomierza to bodajże 95 zł (plus ew. wysyłka).

UWAGA - akcja trwa do 9-go września, potem lista będzie zamknięta.

Ze swojej strony ręczę za nasz klub, kupowałem już halogeny i obrotomierz, a skarbnik to odpowiedzialny człowiek.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Obrotomierze występują w dwóch odmianach, z białą i czarną tarczą.

Zdjęcia prezentowałem w TYM wątku.

Jeśli ktoś chce dowiedzieć się więcej o samej akcji z obrotomierzami, niech poczyta to: ---> http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&N ... 31&fpart=1

Ponieważ samo założenie loginu na tym forum może trwać kilka dni, a wydaje się bezcelowe dla posiadaczy Syren, spytam organizatora o kontakt do siebie i zainteresowani sami dograją z nim sprawę.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
ODPOWIEDZ