świece zapłonowe

schematy
ODPOWIEDZ
SHREK

świece zapłonowe

Post autor: SHREK »

Mam pytanie na temat świec do Syrenki, czy istnieją zamienniki?
J
-#Junior
-#Junior
Posty: 193
Rejestracja: 2005-01-21, 12:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: J »

Hej!!!
A moge zapytac po co zamienniki :?: :?: :?: - skoro mozna dostac nowiutkie Iskry bez problemu (10pln za sztuke) - i nie ma zadnego z nimi klopotu - zmienic i tyle. Co do innych - to zawsze mozna cos pokombinowac - ale po co sobie robic problem??? - Niestety - wiekszosc "nowoczesnych" swiec ma inna srednice gwintu - dorobic tylejki redukcyjne zawsze mozna - ale jak sadze kozysci nawet z 4 elektrodowych swiec - nie beda tak wielkie zeby oplacalo sie kombinowac...
Pozdrawiam.
Przyszedl szarlatan szuja...
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

a jedak

Post autor: Lajer105l »

Zamiennik istnieje i nawet gwint jest taki sam jak w syrenie :D Sa to swiece bosha dla forda sierry i nie ma z nimi zadnego klopotu ...
Jack

Post autor: Jack »

Ja osobiscie ujezdzam tylko na swiecach bosch na swiecch iskry moja syrenka zalewa sie traci iskre do dupy po prostu a jak wsadze boscha to zupelnie inny komfort jazdy :)
krzysiep

Post autor: krzysiep »

Są jeszcze świece zapłonowe firmy NGK bardzo dobre !
Mozna je nabyć np: na Allegro
Acha!!! Typ świec to poprostu A6. Na allegro s koszt takich świec o około 20 zł/szt. + koszty przesyłki
Pozdrawiam
Krzysztof
KIEROWCA

Post autor: KIEROWCA »

No wlasnie, swiece: O ile sie orientuje to odpowiednikiem Iskry M60 jest BOSH M175T1, a Iskry M75 BOSH M225T1, tylko po co stosowac BOSHE, dla szpanu :) ? Jakosc polskich swiec sie ostatnio poprawila a jesli chodzi o Syrene to do kitu jest raczej uklad zaplonowy, ale to juz temat na inna rozmowe.. :)
Awatar użytkownika
Franki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 798
Rejestracja: 2005-01-21, 22:08
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Franki »

Ja mam redukcje na świece i świece od poldka... ale prawda jest taka, że po prostu chyba przez mixol, świece trzeba dośc często czyścić, bo po prostu przestają działać po określonym przebiegu... być może dadzą sobie z tym radę moduły do zapłonu, jak będzie mocniejsza iskra...
ODPOWIEDZ