PROPOZYCJA DLA SYRENIARZY ZE SZCZECINA I OKOLIC

Informacje o zlotach, rajdach starych aut i motocykli

Moderator: vikadan

Awatar użytkownika
Danek__105
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 327
Rejestracja: 2005-01-23, 13:55
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Danek__105 »

Co to jest dokładnie za impreza?? Jeśli zrobię wsteczny a zrobię i przyspawam mocowanie Amora na tyle (było małe bum) :/ to wpadnę, ale bym był ok. 14 bo wcześniej nie dam rady :/ wiesz może do której to ma trwać
Awatar użytkownika
Michael
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 366
Rejestracja: 2006-05-29, 12:43
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Michael »

Eh i znowu mnie ominie, akurat jestem wtedy w Warszawie... no nic może jeszcze uda mi się z Wami kiedykolwiek spotkać.

miłej zabawy, pozdrawiam
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

juz odp.
ognisko organizują chlopaki z cb radio szczecin [ mają nawet swoją strone ]
jest to grupa ludzi tak samo po......nych jak my w adelajdach i nie tylko , a oni na punkcie cb radio [ do tamtego grona należe juz ok 18 lat ]
jak juz wspominałem ognisko zaczyna się od 10 00 a do której bedzie trwało tego nikt nigdy nie wie
kombi
PiotrB
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 51
Rejestracja: 2007-11-30, 22:00
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: PiotrB »

Oj ludzie kochani.To tyle czasu nie mozecie sie zwołac w Szczecinie a ja każdego z Was zapraszam na spotkanie na Ziemi Cedynskiej.Ciekawe, kto dotrze?
Awatar użytkownika
Michael
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 366
Rejestracja: 2006-05-29, 12:43
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: Michael »

Ja mam już Syrenke na chodzie więc jestem otwarty na wszelakie propozycje. :faja Do Cedyni bym chętnie zajechał, niestety nie wiem czy nie będę miał w tym czasie jakiegoś egzaminu (S.E.S.J.A.). Więc zapowiedzieć się póki co nie mogę, ale może na spontanie wpadne Was tam odwiedzić chociaż :ok3 a propos jakie to konkretnie dni miały być w tej Cedyni?

pozdro
PiotrB
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 51
Rejestracja: 2007-11-30, 22:00
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post autor: PiotrB »

Termin wyznaczono na 20-22 czerwca.O wszystkim masz kilka linijek nizej.Zgubiłeś numer mojego telefonu?Tez niżej jest :lol:
ODPOWIEDZ