Oczom syreniarza nie umkną te kształty...

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Gościu troche tego ma ...
maciejowski
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 301
Rejestracja: 2008-10-05, 02:52
Lokalizacja: krk

Post autor: maciejowski »

Awatar użytkownika
KURU
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-01-21, 19:52
Lokalizacja: Kielce

Post autor: KURU »

maciejowski pisze:
menel? :shock:

tak tak to ja :faja


no ma ale klimatyczne miejsce :)
KOCHAM MOJE SYRENKI :*
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

znam tego kolesia prawdopodobnie sprzedaje kolekcje z powodów finansowych nie wiem ,,,ale w poznaniu jest jeszce warszawa 201p w komisie ladnie zrobiona ale troche juz sie splowiala od stania po chmurka ma galmoty i reflektory asymetryczne + czekoladki, jest tez jego woz firmowy, wczesniej sprzedał warszawe garbuske, wiekszosc z tych rzeczy niestety w kiepskim stanie od stania po chmurka, takze to ostatni moment zanim to sie rozpusci , był kiedys o nim artykul w gazecie ze "zbiera warszawy" miał podobno ponad 10 pytanie ile zrobil a ile podzieliło los tego fiaciora
Awatar użytkownika
Garbusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 806
Rejestracja: 2005-12-08, 19:07
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Garbusiarz »

Jack pisze:był kiedys o nim artykul w gazecie ze "zbiera warszawy" miał podobno ponad 10
Przypadkiem nie jest to jedna z tych Warszaw? Ma taką samą nalepkę na drzwiach co ten fiat z aukcji.
http://syrena.nekla.pl/forum/album_page.php?pic_id=1472
Warszawa stoi w tym miejscu od roku, nie wiem czy jest używana, bo za każdym razem jak jestem w tej okolicy to ona tam stoi :???:
VW 1302 "Garbik" - 1970 r.
ŻUK A-072 - 1991 r.
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

taaa to ta ,,,wczesniej stała dosc długo koło osiedla przyjazni, była tam też taka granatowa garbuska po remoncie ale dziury miała nieziemskie wiec widać jaki remont, koleś tez chciał kupic moją syrene , wiadomo jak by skonczyła
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

Mam gdzieś artykuł sprzed 10-12 lat o tym facecie. W wolnej chwili zrobię zdjęcie.
syrena to nie samochód.
1999
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 663
Rejestracja: 2005-06-01, 09:55
Lokalizacja: PL

Post autor: 1999 »

http://syrena.nekla.pl/forum/album_page.php?pic_id=1294

stała na rogu sobieskiego/iberyjskiej. Juz jej nie ma. Zna ktoś jej los ???

[ Dodano: 2009-03-24, 21:10 ]
http://moto.allegro.pl/item593083336_fi ... nimum.html
125p/126p/ŻukA03/Isuzu Gemini/Ford A-Series
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

tą samą warszawe znalazłem dziś na allegro:) teraz stoi na wilanowie
http://moto.allegro.pl/item588751408_warszawa_223.html
Ostatnio zmieniony 2009-03-25, 23:27 przez anabol, łącznie zmieniany 1 raz.
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
AMPIR
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 399
Rejestracja: 2006-10-31, 23:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Oczom syreniarza nie umkną te kształty....

Post autor: AMPIR »

Kolego Anabol!

Nie jestem rzecznikiem interesów ani też rzecznikiem prasowym wystawiającego warszawiankę na allegro, ale zważywszy na to iż autko posiada aktualne OC i papiery, oraz że buda przynajmniej na oko kupy się trzyma - cena nie jest specjalnie szokująca.
Ale jak mówiłem zawsze i powtarzam t: cena finalna jest to wypadkową za ile ktoś chce sprzedać a ile faktycznie ktoś kasiory wyłoży aby daną rzecz kupić.
Myślę, iż zaglądanie komuś do kieszeni - nie znając jak sądzę człowieka ani sytuacji - jest typowo naszym, polskim działaniem. Nic przecież nie stoi na przeszkodzie, abyś znalazł gdzieś tam jakieś stare autko i miał np. 1000% przebitki...
A poza tym tematem zasadniczym w tym miejscu jest pokazywanie tego co uda się gdzieś tam zobaczyć, a nie kogoś obsobaczyć...

Pozdrawiam
AMPiR
Awatar użytkownika
KURU
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-01-21, 19:52
Lokalizacja: Kielce

Post autor: KURU »

KOCHAM MOJE SYRENKI :*
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

kolego ampir nie czepiaj sie słowek. dla mnie moze sprzedać ją i za 1000000 dziekuje i pozdrawiam :ok3
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
Mateusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2377
Rejestracja: 2005-11-21, 10:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mateusz »

anabol pisze:kolego ampir nie czepiaj sie słowek. dla mnie moze sprzedać ją i za 1000000 dziekuje i pozdrawiam :ok3
To czemu stawiasz zarzut człowiekowi sprzedającemu warszawę? Jego auto- jego sprawa.
syrena to nie samochód.
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

nie mam zamiaru drążyć tego tematu a tym bardziej sie kłócić bo nie mam o co! żeby nie bolały was oczy usune to! temat jest o czym innym. pozdrawiam!
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
AMPIR
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 399
Rejestracja: 2006-10-31, 23:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Oczom syreniarza nie umkną te kształty....

Post autor: AMPIR »

Kolego ANABOL,
myślę, iż ani mnie ani Mateuszowi nie idzie tu o to, aby z kimkolwiek się kłócić. Tu po prostu chodzi o to aby myśleć zanim cokolwiek się napisze, po prostu o odpowiedzialność za słowa, czy za insynuacje.
Niestety, zbyt wielu z nas na tym forum i niestety na innych też iż internet jest takim miejscem, iż można tu napisać na co ma sie ochotę i... być zupełnie bezkarnym. I nie rzecz tu nawet o jakieś tam insynuacje czy pomówienia, ale choćby np. o brak odpowiedzialności przy licytowaniu przedmiotów, a późniejsze niewywiązywanie się z podjętych zobowiązań...
I to by było wszystko w temacie.
Pozdrawiam
AMPIR

PS. I wróćmy do tematu zasadniczego: KTO, GDZIE I KIEDY WIDZIAŁ "SYRENOPODOBNEGO"?
ODPOWIEDZ