zamkniety temat

Zapytania i porady techniczne
ODPOWIEDZ
nyno
Posty: 13
Rejestracja: 2008-10-13, 00:50
Lokalizacja: krakow

zamkniety temat

Post autor: nyno »

Mam prosbe czy mozecie napisac czy warto kupic sedanke ? Jest troche zgnita tzn blotniki drzwi a najbardziej mnie martwi podloga.Co o tym sadzicie ??? i jeszcze jedno pytanie czy mozna ja zarejestrowac majac tylko zaswiadczenie o wyrejestrowaniu
dziekuje za pomoc
Ostatnio zmieniony 2009-04-19, 09:32 przez nyno, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jarecki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 516
Rejestracja: 2008-09-07, 00:09
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Jarecki »

Nie podałeś parametru cena i pytasz się: czy warto? A podłogi to praktycznie nie ma, przypuszczam że reszta wygląda podobnie . Widzę masę pracy i wydatków z tym związanych
Awatar użytkownika
KOWAL
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 49
Rejestracja: 2009-03-07, 15:19
Lokalizacja: RP
Kontakt:

Re: PILNIE do jutra wieczora potrzebuje opini. warszawa seda

Post autor: KOWAL »

nyno pisze:Mam prosbe czy mozecie napisac czy warto kupic sedanke ? Jest troche zgnita tzn blotniki drzwi a najbardziej mnie martwi podloga.Co o tym sadzicie ??? i jeszcze jedno pytanie czy mozna ja zarejestrowac majac tylko zaswiadczenie o wyrejestrowaniu
dziekuje za pomoc
Ktoś kto zadaje tak infantylne pytanie nie powinien mieć samochodu.
A co z Pabiedą za około 500euro?
Mam Ci coś do powiedzenia w mojej syrenie R20 na tylnych siedzeniach!
http://syrenar20.webpark.pl/
Awatar użytkownika
damianek1209
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 60
Rejestracja: 2009-03-23, 22:42
Lokalizacja: Kleszczele/Podlasie

Re: PILNIE do jutra wieczora potrzebuje opini. warszawa seda

Post autor: damianek1209 »

nyno pisze:Mam prosbe czy mozecie napisac czy warto kupic sedanke ? Jest troche zgnita tzn blotniki drzwi a najbardziej mnie martwi podloga.Co o tym sadzicie ???
Mogłeś więcej fotek wrzucić , a czy warto to zależy od ceny :D jak masz zamiar remontować ją dla siebie to na pewno podłogę i tak trzeba robić na lux więc jedna dziurka mniej czy więcej... , jak chcesz kupić auto za nieduże pieniądze to na pewno będzie przy nim sporo pracy... (ale to tylko moje zdanie)
nyno
Posty: 13
Rejestracja: 2008-10-13, 00:50
Lokalizacja: krakow

Re: PILNIE do jutra wieczora potrzebuje opini. warszawa seda

Post autor: nyno »

KOWAL pisze:Ktoś kto zadaje tak infantylne pytanie nie powinien mieć samochodu.
A co z Pabiedą za około 500euro?
Pytanie kieruje bo nie jestem blacharzem i chcialem sie dowiedziec czy jeszcze sie da to uratowac.Sa osoby ktorzy bardzo dobrze znaja budowe warszawy.A ty albo jestes w zlym nastroju albo żółć ci sie ulewa.Prosilem o opinie a nie o twoje przemyslenia. A tak na marginesie to mam dwa wartburgi 311 w trakcie remontu.Niestety mam choc twierdzisz ze nie powinienem miec samochodu. Co do pabiedy to zostala sprzedana komus innemu. Ale dzieki za pomoc.







[ Dodano: 2009-04-10, 22:51 ]
Jarecki pisze:Nie podałeś parametru cena i pytasz się: czy warto? A podłogi to praktycznie nie ma, przypuszczam że reszta wygląda podobnie . Widzę masę pracy i wydatków z tym związanych
cena to 2900 zl . Własnie dlatego pytam czy warto kupic , czy lepiej poczekac , dolozyc troche wiecej gotowki i kupic cos lepszego. Mysle ze fani warszawy beda wiedziec lepiej.
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

Pokaż WARCZAKI co tam masz i w jakim stanie,ale skoro coś tam robisz to sam wiesz że jak to się oczyści to morze być jedna wielka dziura!

Kiedyś dostałem Skode 105 co miała przegląd i Oc ale podłogi praktycznie wcale.
Posmarowałem kawałki grubej tektury klejem stolarskim przykleiłem i jeszcze raz pocięglem klejem całość. I trzymało się później, Oc się kończyło i sprzedałem.
Jeśli myślisz że tanio to naprawisz i szybko to jedyny sposób :devil3
tylko to było straszne druciarstwo i na krotką metę.
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
Awatar użytkownika
damianek1209
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 60
Rejestracja: 2009-03-23, 22:42
Lokalizacja: Kleszczele/Podlasie

Post autor: damianek1209 »

cena to 2900 zl . Własnie dlatego pytam czy warto kupic , czy lepiej poczekac , dolozyc troche wiecej gotowki i kupic cos lepszego. Mysle ze fani warszawy beda wiedziec lepiej.
decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie , tylko że podczas remontu i tak wyjdzie jeszcze milion innych rzeczy które będzie trzeba zrobić ,skoro podłoga jest w stanie takim jakim jest... teraz musisz się skupić na pozostałej części auta tzn. czy ma jakieś większe ubytki , czy jest kompletna i sobie podlicz ile Cię wyniesie remont tak pi razy drzwi , no i oczywiście targować się!!!
Słońce przychodzi ze wschodu
Awatar użytkownika
Jarecki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 516
Rejestracja: 2008-09-07, 00:09
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Jarecki »

2900, myślę że można takie pieniążki lepiej zaiwestować. Chyba że człowiek dokłada dużo ciekawych części do zrobienia Wawki
maciejowski
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 301
Rejestracja: 2008-10-05, 02:52
Lokalizacja: krk

Post autor: maciejowski »

nyno pisze:Jest troche zgnita
żart miesiąca :helm
Podłogi to tam już nie ma wcale. Jeśli ta wawka jest bardzo kompletna w detale i ewentualnie właściciel drzuca jakieś części to można o niej myśleć. Jeśli całe auto wygląda tak jak podłoga to odpuść.
W tak zwanym między czasie możesz zobaczyć co cię czeka jeśli ją kupisz:
http://syrena10.vipserv.org/forum/viewtopic.php?t=3697
http://syrena10.vipserv.org/forum/viewtopic.php?t=4864
http://syrena10.vipserv.org/forum/viewtopic.php?t=3615
nyno
Posty: 13
Rejestracja: 2008-10-13, 00:50
Lokalizacja: krakow

Post autor: nyno »

szczurpreriowy pisze:Pokaż WARCZAKI co tam masz i w jakim stanie
Aktualnie mam stare zdjecia.Obecnie jest on u lakiernika.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i ten drugi :

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2009-04-11, 02:24 ]
jeszcze kilka zdjec tej warszawy
Ostatnio zmieniony 2009-04-19, 09:33 przez nyno, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

masz spawarke i zacięcie-starguj do 1500 i rób. Z blacharzem to można w tym wypadku zbankrutować. Na tym wartburgu (tak nawiasem mówiąc- to ten z pijarów?) za bardzo dziur nie widać, a jak mawia mój stary malowanie to robota dla arystokratów :piwo: także, decyzja należy do Ciebie ;) ja tam od razu widze perforacje zderzaka, to bankructwo pierwszego dnia :D
Awatar użytkownika
eMO 1966
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 598
Rejestracja: 2006-07-12, 13:02
Lokalizacja: Ostrów Wlkp
Kontakt:

Post autor: eMO 1966 »

Żadna rewelacja, nic co by mogło rekompensować kiepski stan podłogi... Zrobic się da- bo wsyztsko sie da zrobic :devil3 ale 2900 za tą Wawkę to tak o połowę za dużo. 1500-1800 już trochę na wyrost... Moze 2 jesli bardzo Ci zależy, a np półram ajest zdrowa i podłużnice w bagażniku sa ok (bo mimo zżartej podłogi wkabinie tamte elementy mogą - al enie muszą - byc dobre).
Jeśli nie zależy Ci na odremontowaniu wawki, tlyko na jej posiadaniu, lepiej poszukac lepszego egzemplarza... Tylko też trzeba uwazać, bo male perforacje i niby kilka dziurek często zmusza do wymiany takiej samej ilości elementów i powierzchni na nową, jak zupełny ich brak. I uwaga wtedy na samochody po "remontach".
Ha! Znalazłem coś, co ta Wawka z Twoich zdjec ma interesującego - oryginalna pokrywa zaworów z korkiem z przodu :D Czyli tak, jak Wawka mieć powinna. Ale to za mało żeby tyle za nia wołac 8)
Pytałes jeszcze o zaświadczenie o wyrejestrowaniu - jeśłi jest, to to zaświadczenie + ciągłość umów i spoko - zarejestrujesz (zwykle)* bez problemu.

*w zależności od kompetencji urzędników w Twoim wydziale komunikacji - albo od razu, albo po wyszukaniu i przedstawieniu im odpowiednich fragmentów Dzienników Ustaw :grinser
"Nie skarż się na nic, czemu nie musisz się poddawać"
------------------------------------------
http://forum.polskiedostawczaki.pl/
nyno
Posty: 13
Rejestracja: 2008-10-13, 00:50
Lokalizacja: krakow

Post autor: nyno »

[ Dodano: 2009-04-11, 12:16 ]
Dziekuje wam wszystkim za pomoc na temat warszawy. Autko chcialem kupic do zrobienia bo wiadomo jak to jest kupic "po remoncie". Niestety ostatnie czasy sa takie ze jak sie pojawi jakas warszwa to zaraz znika.Jest coraz mniej i ciezej kupic warszawe.Mam zaplecze i chcialbym ja zrobic wlasnymi silami.Niewazne czy zajmie mi to rok czy piec lat , ale bede miec satysfakcje ze jest dobrze zrobiona i bedzie cieszyc oko. Co do tej warszawy to pojade ja zobaczyc jak wyglada , postaram sie stargowac a jezeli bedzie wrak rowniez w tylnych czesciach to sobie odpuszcze. Wczoraj poczytalem linki przeslane przez Maciejowskiego i tez z takich wrakow robia autka. Tak samo jak pisze emo ze moze byc w lepszym stanie a w trakcie rozbierania moze byc tak samo lub gorzej. Zreszta zobaczymy jutro jak bede na miejscu.
Jeszcze raz wszystkim dziekuje za zainteresowanie moim problemem
ODPOWIEDZ