uszczelki świateł przednich

(karoseria, blachy, lakierowanie)
Karol
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 556
Rejestracja: 2005-08-20, 23:57
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Karol »

I kupiłęm. Kilka dni temu dostałem paczkę. I powiem tak - ogólnie jestem zadowolony. Chlapacze, uszczelki świateł przednich, korki gumowe podłogi, nakładki pedałów i guma łącząca nadwozie z gardzielą wlewu paliwa są ok. Uszczelki pedałów hamulca i sprzęgła z nadwoziem to jakieś nieporozumienie, musze je chyba włożyć do gorącej wody, aby dało rade je założyć. Ale ogólnie jestem zadowolony i mogę polecić. Za wspomniane rzeczy + pewnie jeszcze coś o czym zapomniałem zapłaciłem ok 70 zł z przesyłką. tyle, że Pan był niezbyt chętny na wysłanie takiej drobnej ilości przedmiotów, wiec chyba neleży w kilka osób się zgadać i zrobić większe zakupy, albo jechać osobiście.
Awatar użytkownika
marcys
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1540
Rejestracja: 2005-06-15, 21:31
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Żywiec

Post autor: marcys »

gumy z piastowa sa ok, co prawda zalozylem chalapcze bialoczarne od niego i jedna krata bialego probuje sie "uwolnic" ale it ak polecam... natomiast przewody w ukladzie chlodzenia sa bardzo ok.
105L 80' "Helena"
104 66' "Zośka"
104 69' "Baśka" sprzedana
WSK'85 "Wieśka"
126p 78' "żótłek"
Niewiadów N126E'83 "zapiekanka"
Jeep Cherokee ' 91 "brudas"
Peugeot J5 Knaus '91
Bielski klub? nie polecam :(
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

nie wiem jak to wyglada ale fabrycznie te uszczelki hamulca i sprzegla trzymaja sie na pedalach , na zewnatrz karoseri takze one w ten otwor nie maja wchodzic tylko go dotykaja

a dociska je ta sprezyna co odciaga pedał
Awatar użytkownika
DeMaDeS
-#Junior
-#Junior
Posty: 135
Rejestracja: 2005-07-19, 17:22
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: DeMaDeS »

czyli po wcisnieciu pedału hamulca widać czy sie jedzie po mokrym przez szpare ?
Awatar użytkownika
Jack
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 871
Rejestracja: 2005-07-02, 21:03
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jack »

dokładnie i jeszcze powinno chlapnac na nogawke, dlatego jak sie jedzie po mokrym syrena to sprzegla i hamulca sie nie uzywa :)
Karol
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 556
Rejestracja: 2005-08-20, 23:57
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Karol »

Dzięki za informację :) Problem w tym, że otwory w tych gumach są troche za małe, ale myślę, że da radę je założyć, ale tylko po wrzuceniu do wrzącej wody. Guma jest dość twarda. Ale myślę, że jeżeli uda mi się ją nałożyć na pedał to będize już ok.
A pochwalę się, że w czwartek będę miał syrenę już polakkierowaną :>
ODPOWIEDZ