Radio Sarari 2

tapicerka, fotele, uszczelki, podsufitka itp.
ODPOWIEDZ
Karol
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 556
Rejestracja: 2005-08-20, 23:57
Lokalizacja: Wołomin

Radio Sarari 2

Post autor: Karol »

Chcę założyć takie radio w syrenie - czy konieczne jest dodatkowe wzmocnienie radia, czy wystarczy, że przykręcę od zewnątrz sam panel ? (przypuszczam, że nie). Czy jest to radio do którego mogę podłączyć plus na masę ?
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Ściągasz przedni panel tam masz dwa otworki z gwintem M4 i przykręcasz je do deski rozdzielczej i to wystarczy w zupełności. A co do podłączenia to są dwa rodzaje tych odbiorników. Pierwsze mają z tyły tylko gołe przewody wychodzące (-) (+) i głośnik i te radia chodzą tylko z minusem na masie. Te drugie mają na końcach przewodów złączki męskie i żeńskie które zamieniasz odpowiednio jeśli chcesz mieć plus lub minus na masie. Znajdę gdzieś fotkę to zobaczysz o co mi chodzi.
Karol
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 556
Rejestracja: 2005-08-20, 23:57
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Karol »

Zdjąłem panel i widzę te otwory, ale są tam takie otwory na śróby z główką.... max. 7 mm - czy tylko to wystarczy?
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

wystarczy bezporoblemowo ja mam właśnie tak założone i trzyma sie elegancko :ok3
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Karol
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 556
Rejestracja: 2005-08-20, 23:57
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Karol »

Czyli teśróby wchodzą w plastik i na tym tylko ma się 3mać? jakoś nie hcce mi się wierzyć ale zaryzykuje :> Może się nie urwie.
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

a jednak trzyma sie wszystko dobrze :grinser przynajmniej u mnie :ok3
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Dałeś radę zamontować ?
Karol
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 556
Rejestracja: 2005-08-20, 23:57
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Karol »

Jeszcze nie miałem czasu się tym zabrać, ale widzę, że powinno być wsystko ok. W przyszłym tygodniu kawałek urlopu to spróbujęto zrobić. Ciekawe tylko, czy to radio w ogóle działa... a jeśli nawet nie to będę miał ładną zaślepkę :faja

[ Dodano: 2009-08-13, 23:00 ]
Założyłem radio i jest super ! Bardzo mi siępodoba - i tak wygląda :) Dzięki za rady !!!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ