KUPILEM TRABANTA ZA 100PL HEHEHE W STANIE BARDZO DOBRYM

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Marcinek 77

KUPILEM TRABANTA ZA 100PL HEHEHE W STANIE BARDZO DOBRYM

Post autor: Marcinek 77 »

A ja sie pochwale 8) heheh.Kupilem wczoraj wieczorem calkiem przez przypadek od kolesi z osiedla trabancika rok 70.95prc orginalny,na chodzie,przeglada wazny jeszcze 6 miechow oc sie skonczylo tydzien temu :D.po lakierce i czesciowej wymianie podlogi.Jak napisałem w opisie dalem 100 heheh.A byo to tak;Ide sobie ze szkoly i zaczepia mnie znajomy czy idziemy na piwko ok czemu nie.Kupilismy sobie po jednym no i tak sie zaczela rozmowa.Wiesz ze jest trabancik na sprzedaż a ja na to po co mi plastik nie chce :wink:.Znajomy do mnie ale za 100zl.
NIE CHCE!!!.I tak porozmawialismy jeszcze z 20 min i nagle zapytalem w jakim jest stanie.Bardzo dobrym,Pier......sz za 100 to pewnie grat jak cholera.to dawaj i dziemy ogladac.No i poszlismy,oczywiscie ich rodzice nie wiedzieli wogole ze ich pociechy miale cos takiego bo oczywiscie prawka i oc brak :D :D Byl zabunkrowany na sadach w pruszczu kolo rotmanki.Wystawal mu tylko pyszczek :D .wypchnelismy go z tamtad i okazalo sie ze naprawde jest niezly :) .Po zapytaniu sie dlaczego chca go tak tanio oddac powiedzieli;jak nie bierzesz to on tu zostanie na zawsze bo go rozp... a potem zrobimy ognisko :cry: :cry: NNNNIIIIEEEEE!!!!!.Po tych slowach odrazu biegiem do chaty po 100 w ciagu 20 min cale miasto oblecialem tam i z powrotem dalem ta 100.Normalnie zapalil za pierwszym I ŚMIGNAŁ DO DOMKU :wink:Wielki szczescie ze go znalazlem po dzis bylo by za pózno.....Zmarnowal by sie dobry wozek jak padlina jakaś naprawde szkoda by bylo.Jednak przeznaczenie dziala 8) 8) :D .a ta 100 juz poszla ma...zielono mi.....a z reszta nie wazne :D heheheh :wink: .Pozdro
Cober
Posty: 6
Rejestracja: 2005-10-10, 22:26

Post autor: Cober »

rzuć jakieś fotki chciałbym zobaczyć ten nabytek za stówe
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Tak sobie myślę że Ty chyba na pieniądzach śpisz ....... Trabant, Syrena 103, potem druga 103, teraz 102 i nie wiadomo co jeszcze, zdradź mi tą tajemnice ile ty OC płacisz rocznie (chyba że nie płacisz) :?: :twisted: a gdzie remonty.... :roll:

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: papieju »

moze trafil w totka... kup mi pralke...
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

heheh nie oplacam bo poco? p70 wyrejestrowany w 87roku syrenka ma 40lat to tez nie trzeba jak stoi.2 Syrenki w piwnicy rozkrecone bo zlomy byly straszne....Tylko trabanta musze oplacac FOTKI POSTARAM SIE DAC DZIS
Ostatnio zmieniony 2005-10-14, 12:39 przez Marcinek 77, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

W TOTKA GRAM ALE JESCZE NIC NIE TARFILEM :wink: :D :D :D :?
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: papieju »

uuu,to nie bedzie pralki... ale trzymam kciuki
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

jak trafie to jestes pierwszy na liscie kupie ci najlepsza pralke :D :D :D :D :wink:
waja

Post autor: waja »

a czy jak ktos posiada kolekcje to trzeba spac na pieniadzach????ja zaczalem zbierac jak mialem 14 albo 15 lat i co??/uzbieralem okolo 20 motocykli i 5 aut zabytkowych!!!ladny wyczyn co nie!!!! :D i pelno mam czesci do motocykli tez sie uzbieraly-wszystko poupychane po ciotkach i wujkach hehehhehehehe jak zbiewrac to tyle ile sie da uratowac no nie!!!!!pozdrawiam
Awatar użytkownika
syreniarz1992
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2631
Rejestracja: 2005-01-24, 16:21
Lokalizacja: Kraków

Post autor: syreniarz1992 »

taka dygresja;Waja zarejestruj sie moze?

Trabanty za stówe walą do mnie drzwiami i oknami.

Tylko po co mi
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

waja pisze:a czy jak ktos posiada kolekcje to trzeba spac na pieniadzach????ja zaczalem zbierac jak mialem 14 albo 15 lat i co??/uzbieralem okolo 20 motocykli i 5 aut zabytkowych!!!ladny wyczyn co nie!!!! :D i pelno mam czesci do motocykli tez sie uzbieraly-wszystko poupychane po ciotkach i wujkach hehehhehehehe jak zbiewrac to tyle ile sie da uratowac no nie!!!!!pozdrawiam
Znam kilku takich, którzy już kilkanaście lat temu zaczęli zbierać to i owo.
Owszem, mieli całe podwórka zagracone fajnymi sprzętami, ale jakiś czas później - gdy zaczęli dobijać 40-stki - wyprzedawali to co mieli.
Żeby to wszystko zrobić na błysk jednak trzeba mieć worek z pieniędzmi.

No i - młodsze sprzęty muszą mieć ważne OC, bo jak dorwą.....A dorwą, bo wkrótce zacznie działać system CEPIK.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Uwielbiam to robić :P Znowu temat był w giełdzie, a nie powinien .....

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
CyklonB

Post autor: CyklonB »

syreniarz1992 pisze:Trabanty za stówe walą do mnie drzwiami i oknami.
to odeślij do mnie :twisted:
Cinek pisze:Znam kilku takich, którzy już kilkanaście lat temu zaczęli zbierać to i owo.
Owszem, mieli całe podwórka zagracone fajnymi sprzętami, ale jakiś czas później - gdy zaczęli dobijać 40-stki - wyprzedawali to co mieli.
racja, ale jest dobra strona, jeśli sprzedają nie na złom tylko różnym maniakom remontującym stare auta to część z nich ma większe szanse na odratowanie
Awatar użytkownika
boowa
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 218
Rejestracja: 2005-06-24, 15:07
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: boowa »

waja pisze:a czy jak ktos posiada kolekcje to trzeba spac na pieniadzach????ja zaczalem zbierac jak mialem 14 albo 15 lat i co??/uzbieralem okolo 20 motocykli i 5 aut zabytkowych!!!ladny wyczyn co nie!!!! :D i pelno mam czesci do motocykli tez sie uzbieraly-wszystko poupychane po ciotkach i wujkach hehehhehehehe jak zbiewrac to tyle ile sie da uratowac no nie!!!!!pozdrawiam
No to pochwal sie tymi zabytkami .. jakie to autka bom ciekaw :D moze fotki bys powklejal albo chociaz poopisuj co to masz za maszyny :)
Syrena 105 `76 , Jawa 50 typ 20 `74
ODPOWIEDZ