Pytanie o syrene

nieposegregowane, z dawnych lat, bez opcji zakładania nowych

Moderator: adameo2

Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

CyklonB pisze:
cobra19_men pisze:ja dostalem za darmo ale zostala mi skradziona:((
były 2 tematy o niej :( pisałem już na ten temat, napewno już została przetopiona na blachy do jakiegoś gównianego matiza albo innego szrocianego bobka :( tak jak mówiłem w niektórych miastach (w tym w moim mieście) dzieje się po prostu szaleństwo we wrocku na parkingach stoją stare samochody a u nas nie ma bo te sępy obserwują i jak coś stoi nie jeżdżone kilka miesięcy, albo jak ma przebite koła to już koniec, zawsze znajdą sposób aby wywieźć, rozebrać i sprzedać :( starego malucha to potrafią na wózku wywieźć :evil:

Poniekąd dobrze, bo porzucone wraki tylko zagracają osiedla i szpecą. Chociaż ja tam lubię na wraczki popatrzeć. ;)

Już pisałem coś w temacie wyrażania sympatii i antypatii do różnych marek i modeli. Każdy jeździ czym może i w czym się dobrze czuje, lecz do kolegi widać nie dociera. Skoro kolega preferuje takie poczucie humoru to może i ja pożartuję, kasując na bieżąco posty pisane przez CyklonB? 8)
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
CyklonB

Post autor: CyklonB »

Cinek pisze:Już pisałem coś w temacie wyrażania sympatii i antypatii do różnych marek i modeli
w takim razie sorry, widocznie przeoczyłem to...
ODPOWIEDZ