SYRENA W ORYGINALE??

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
AMPIR
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 399
Rejestracja: 2006-10-31, 23:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jacekg6 - Drogi Kolego....

Post autor: AMPIR »

Drogi Kolego,

dni minęło z górą sześćdziesiąt a Ty - dopiero teraz (?) dałeś upust swoim emocjom, chyba ukrytym kompleksom i ustom swoim, coby zaprezentować poziom jaki reprezentujesz...
Na pewne zachowania albo odpowiada się zdecydowanie i wali z przysłowiowego "liścia", lub po prostu klientowi się odpuszcza wychodząc z założenia, iż szkoda siwych włosów i zdrowia na dyskusje na tym poziomie...
Zadziwiający jest tylko wysoki poziom mniej lub bardziej ukrytej agresji jaką można dostrzec w wielu wypowiedziach. Nie neguję poziomu wiedzy, ale z innymi sprawami jest niestety nieco gorzej
Pogratulować tylko wypada wysokiej samooceny.

Ja zaś korzystając z okazji i zmieniając nieco nastrój tych szczególnych dni jakie przed nami - życzę pogodnych, zdrowych i bezstresowych Świąt Wielkiej Nocy.

Pozdrawiam
AMPiR

PS. Może warto byłoby powrócić do tematu zasadniczego czyli syrenek i spraw z nimi związanych, choćby do tego co jest oryginałem lub nie - bez obrażania nikogo..
Awatar użytkownika
jacekg6
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 310
Rejestracja: 2007-04-03, 16:23
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: jacekg6 »

Ano ciagne watek bo jeszcze tego nie czytalem :-)
Z bakiem zawsze tak jest jak dlugo stoi czy to samochod czy motor. Dobrze ze nie probowales jezdzic z tym bakiem. Uwierz mi uniknales wielu powaznych klopotow.
Pozdrawiam.
syreniarz
-#Junior
-#Junior
Posty: 132
Rejestracja: 2009-04-15, 22:03
Lokalizacja: Dąbrowy

Post autor: syreniarz »

To jak z tą budą?
Proszę często i gęsto wchodzić w mój temat :D http://syrena.nekla.pl/forum/viewtopic. ... c&start=30
jerzynka1223
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 97
Rejestracja: 2009-08-01, 20:27
Lokalizacja: poznań

Post autor: jerzynka1223 »

buda sie marzy
ODPOWIEDZ