Ku pokrzepieniu dla poszukiwaczy

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Ku pokrzepieniu dla poszukiwaczy

Post autor: papieju »

Kumpel nadal mi fure - wartburga. ze stan super i chce sie pozbyc z podworka klopotu. poniewaz nie mam kasy na rejestracje, to dogadalem sie z kumplem - spiszemy umowe na jana kowalskiego, auto szabrujemy na czesci a reszta na zylety. podjechalismy - stoi cudo, na okazje wypchniete z garazu... rok 1974, od 1975 w rodzinie... stan super. srodek na 5-, blacha na 4+, kompletne chromy itd. jedyny mankament - 3 lata temu padla uszczelka pod glowica i po zdjeciu tej tak zostalo, wiec silnik szrot. ale jak go zobaczylismy - zmiana decyzji... nie bedzie ciety - zostanie przywrocony do stanu uzywalnosci, max tydzien roboty + nowy lakier. za cale 250zl dostajemu fure czesci i takie rusztowanko, na ktorym sie mocuje furaka i obraca dookola - co uklatwia konserwacje spodu na przyklad... tak wiec - warto czasem szukac i miec deczko szczescia. po stodolach pochowane jest mnostwo skarbow...
CyklonB

Post autor: CyklonB »

to ten beżowy z twojego avatara co stoi koło zielonego? jeśli tak to gratulacje! ładna sztuka
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Za taką cenę :shock: GRATULACJE! :jupi:
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: papieju »

nie no, w moim avatarze zielony to moj stary 353 z 1972, a nowszy to 1.3 z 1991. kupilismy zoltka i nie mam fotek tu, jutro moge zapodac bo zrobilismy sesje :)
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Cholera, też tak chcę :P
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Gratuluję nabytku :!:

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Kumpelek

Post autor: Kumpelek »

Mój dziadek miał idealnie takiego samego Wartba tylko że kolor bardziej był kremowy :D No nic, za te pieniążki to gratuluje!



Farciarz :P
~KIEROWCA

Post autor: ~KIEROWCA »

Gratulejszyn :lol: :wink: 8)
Awatar użytkownika
papieju
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 652
Rejestracja: 2005-03-30, 08:41
Lokalizacja: Włoszczowa
Kontakt:

Post autor: papieju »

tyz piknie :D
ODPOWIEDZ