Linki do allegro na giełdzie

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów

Czy usuwać linki do allegro z giełdy i wprowadzić taki zapis w regulaminie?

Czas głosowania minął 2010-06-02, 00:01

tak
25
60%
nie
17
40%
 
Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Linki do allegro na giełdzie

Post autor: Wojt »

W związku z dyskusją jaka rozgorzała poddaję temat pod głosowanie forum.
Proponuję czas trwania 2 tygodnie. Po tym okresie wprowadzę lub nie odpowiedni zapis w regulaminie giełdy. Mam nadzieję, że to rozwiąże wasze dylematy...
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
atena0044
Posty: 3
Rejestracja: 2009-10-14, 21:29
Lokalizacja: pikutkowo

Post autor: atena0044 »

jestem przeciw linka i dziekuje za zainteresowanie szkoda tylko ze dostałam opiepsz od syreniarza za to ze bronie forum i pamietajcie kobieta pierwsza o tym pomyslała i głosno sie odezwała :piwo:
Ostatnio zmieniony 2010-05-19, 00:30 przez atena0044, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

Też jestem za usunięciem :)

Alledrogo mam w jednym palcu i co dzień kilka razy sprawdzam co jest nowego....
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Również jestem ZA !

Użytkownik który wklei link do aukcji z liczbą postów 1,3 powinien być automatycznie usuwany
adameo2 pisze: Alledrogo mam w jednym palcu i co dzień kilka razy sprawdzam co jest nowego....
JA tak samo, to już wyuczony nawyk :D
Rob_0321
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 333
Rejestracja: 2010-01-21, 22:33
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Rob_0321 »

adameo2 pisze: Alledrogo mam w jednym palcu i co dzień kilka razy sprawdzam co jest nowego....
Ja dokładnie tak samo w ciągu dnia 10razy umiem sprawdzać taki nałóg :grinser
Jak ci pomogłem daj "pomógł" :)
Awatar użytkownika
ToMuŚ
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 475
Rejestracja: 2009-04-14, 19:02
Lokalizacja: Zamość/Rzeszów

Post autor: ToMuŚ »

Ja proponuje następujące zmiany:
1. zrobić formularz zgłoszeniowy do forum, po wysłaniu którego w domu zainteresowanego pojawi się najbliższy mod i odbędzie "rozmowę" oceniając czy dana osoba nadaje się do forum
2. każdy post powinien być przed wyświetleniem weryfikowany i cenzurowany przez moda
3. każda próba złamania regulaminu powinna kończyć się skazującym wyrokiem sądu z karą pozbawienia wolności, na okres...hmmm...to jeszcze można ustalić


a tak na serio, to zgadzam się z kolegą Pony007 (chodzi o twojego wczorajszego posta w giełdzie, zainteresowani wiedzą o co chodzi), wg mnie jedyne co można z "porządków" zrobić na forum to to o czym pisał m4v4x, czyli usunąć nieaktywnych, a co do giełdy, jak się nie podoba to ignoruj, bo tylko zaczniecie sobie skakać do gardeł, bany polecą i tyle z tego będzie (wiem co pisze)
Pozdrawiam
Tomek
...coś trzeba w życiu robić...
Awatar użytkownika
Coffee
-#Junior
-#Junior
Posty: 141
Rejestracja: 2008-01-19, 15:16
Lokalizacja: Kraków - Borek Fał.
Kontakt:

Post autor: Coffee »

Z mojego punktu widzenia, wygląda to tak:
Ponieważ jest to PHP by Przemo, to jest moduł odpowiadający za linki. Aby nowy użytkownik mógł wkleić link do postu musiałby ich napisać (przykładowo) co najmniej 25.
Oczywiście posty muszą być weryfikowane i sprawdzane by nie było w nich bzdur lub spamu. A ten link, skoro już jest, niech zostanie.
www.kmkkm.tk.krakow.pl - Koło Miłosników Krakowskiej Komunikacji Miejskiej
www.kmk.krakow.pl - Strona o Komunkacji w Krakowie
www.fotozajezdnia.pl - Fotogaleria komunikacyjna
Adam
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 303
Rejestracja: 2007-09-20, 21:05
Lokalizacja: Maszewo
Kontakt:

Post autor: Adam »

M4V4X pisze:USUWAC użytkowników którzy raz sie zarejestrowali zeby coś sprzedać a potem cisza.
Moim zdaniem najlepiej będzie wyłączyć licznik postów w giełdzie,przez co użytkownik który się zarejestrował i będzie pisał w giełdzie jedno ogłoszenie i kilka komentarzy do niego i cały czas będzie miał 0 postów.I użytkownicy którzy na liczniku postów będą mieć 0 byli by usuwani po jakimś okresie.Takie moje zdanie.
kombi
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1239
Rejestracja: 2005-01-28, 23:24
Lokalizacja: Szczecin Dabie :]

Post autor: kombi »

ktos kto szuka czegos to wie ze moze to nabyc na ALE DROGO
wiec uwaam ze to nasze forum powinno byc FORUM
a nie gielda ogloszeniowa

wiec jestem za likwidacja dodawania linkow do aledrogo
a tymbardziej przez osoby ktore majac 1-3 posty w swojej bytnosci na forum
FORUM TO FORUM
A NIE JESZCZE JEDNA OKAZJA DO OGLOSZENIA SIE JAKO SPRZEDAWCA
kombi
Awatar użytkownika
Yanosik
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1707
Rejestracja: 2008-07-06, 13:03
Lokalizacja: Piła

Post autor: Yanosik »

Moim zdaniem linki do allegro mogą być. Ktoś wystawia na allegro i pokazuje na giełdzie, aby Ci co nie śledzą tez mogli kupić. Lepsze to niż wystawianie ogłoszeń i nie podawanie ceny :)
Zlikwidujemy linki w gieldzie, to użytkownicy (już teraz tak jest) zamieszczają ogłoszenia w ogłoszeniach - perełkach. Więc dla chcącego nic trudnego.
A to, ze ktoś sie zarejestrował by tylko cos sprzedać i nie ma postów? Lepsze to niż miałby naklepać kilka BEZSENSOWNYCH aby zasłużyć na napisanie postu na giełdzie.
Już drugorzędną sprawą jest zakladanie drugich kont przez użytkowników już zarejestrowanych...
Zresztą liczniki postów są do obejścia - przyjamniej kilku użytkowników ma po 16777196 postów :majk
I get up at seven, yeah,
and I go to work at nine.
I got no time for livin'.
Yes, I'm workin' all the time.
Awatar użytkownika
Tomek223T
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 405
Rejestracja: 2007-08-18, 11:56
Lokalizacja: Kuj-pom

Post autor: Tomek223T »

A jak by zrobić oddzielny temat na linki z allegro i innych? Kto chce będzie sobie otwierał i czytał a kto nie to zignoruje ten temat i tyle.
Poszukuję instrukcji obsługi, katalogów części, prospektów, folderów reklamowych i innej literatury oraz emblematów autobusów Jelcz, San, Autosan, Sanos, Ikarus
bubuja1
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 310
Rejestracja: 2010-01-21, 22:49
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:

Post autor: bubuja1 »

Oddzielny temat miał by sens jeśli dla forumowiczów była by np niższa cena.
Każdy zna allegro i wie czego szuka...
Takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
palmcam
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 346
Rejestracja: 2006-05-30, 22:23
Lokalizacja: Płużnica

Post autor: palmcam »

tez jestem porzeciwny zeby link do allegro byl w gieldzie,ale jakby stworzyl jakis konkretny formularz z polami ktore trzeba wypelnic np cena :)do gieldy to napewno by sie ja latwiej czytalo,no i pilnowac tego zeby bylo dobrze ogloszenie oznaczone sprzedam zamienei itp,bo czesto ogloszenie jest bez oznaczenia
Awatar użytkownika
Jacek B.
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 673
Rejestracja: 2006-05-29, 21:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Jacek B. »

Wg. mnie link do allegro czy czego innego może sobie być... wogóle linkowania nie można zabronić bo nie będzie zdjęć umieszczonych w necie.
Ale oprócz linka do np. allegro powinny być szczegóły w ogłoszeniu - opis, cena (jeśli licytacja to spodziewana cena).
--o00o----'(_)'----o00o--
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Jacek B. pisze:Wg. mnie link do allegro czy czego innego może sobie być..
Mogą być, ale utworzony do tego jeden temat dla wszystkich. A tak to jest pełno bezsensownych tematów w dziale giełda.
Zablokowany