Syrena 100 z 59r. która stała w zawalonym drewnianym garażu.

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Żebyś później wystawił sam silnik za 5.000 HANDLARZU?
Niedoczekanie.
Tyle Syren poszło do huty, że jedna w te albo we w te nie czyni absolutnie żadnej różnicy.
Co tam zostało z setki? Jest to zbitek wyrdzewiałych na wylot części od różnych modeli, nadwozie do wyrzucenia przedstawiające wartość złomu.
No chyba że teraz to nawet łuszczący się dziurawy błotnik po którym sika się za garażami jest wart 700 bo to panie łod Syreny zabytek PRL.
Tutaj nie ma wszystkich najważniejszych części łącznie z drzwiami pod zaokrąglone szybki trójkątne, grillem i długą klapą.

Panowie ====olać go. Filemon to zwykły prowokator.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Filemon

Post autor: Filemon »

Miło mi poinformować że już zaczęli zgłaszać się pierwsi darczyńcy którym nie jest obojętny los tej Syreny. Na chwilą obecną mam już 1500zł.
Obiecuję że nazwiska wszystkich darczyńców zostaną wygrawerowane na specjalnej tabliczce, która zostanie umieszczona na drzwiach samochodu.
Nie bądźcie gorsi. Deklarujcie kwoty które chcecie przeznaczyć na to auto. Nawet 100 zł wspomoże mnie w zdobyciu tego cuda.
Awatar użytkownika
rase
-#Junior
-#Junior
Posty: 182
Rejestracja: 2009-10-26, 18:27
Lokalizacja: Poznań

Post autor: rase »

Normalnie nie wierzę co się tu wypisuje :jupi:
Awatar użytkownika
SyrHarMer
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2545
Rejestracja: 2015-12-29, 18:13
Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: SyrHarMer »

Szmery - Bajery
Roman roman.bloszyk@gmail.com 799 860 545

KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH
Syrena 100, 101, 102 na płycie CD
Wydanie I 1959r i wydanie II 1962r

KOSZULKI Z NADRUKIEM
Dla Syreniarzy - wszystkie modele i roczniki
i dziewęć pozostałych aut z PRL
Awatar użytkownika
czarny
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 76
Rejestracja: 2008-12-18, 18:24
Lokalizacja: Glinik Średni RSR

Post autor: czarny »

Dawaj kunto wsprę Cię mą złotówą.
SYRENA 105L 77r
SYRENA 105 76r
WSK 125 77r
Filemon

Post autor: Filemon »

Dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli, którzy pozytywnie odpowiedzieli na mój skromny apel i wsparli mnie ofiarnym groszem na zakup Syreny. Nie spodziewałem się że w tak krótkim czasie uda mi się zdobyć tak wiele pieniędzy, które w zupełności wystarczą na zakup Syreny i jeszcze zostanie trochę na jej remont. Jestem w stałym kontakcie ze sprzedającym i mam nadzieję że już jutro uda mi się ją odebrać. Na pewno zamieszczę tutaj z tego wydarzenia relację, jak również z prac podczas przebiegu remontu.
Jeszcze raz wam wszystkim dziękuję. Obiecuję że wasze pieniądze nie pójdą na marne.
czasempada
Posty: 24
Rejestracja: 2016-03-31, 15:22
Lokalizacja: pl

Post autor: czasempada »

eh... stały kontakt tylko nie wiem kiedy i gdzie.

Na dzień dzisiejszy syrena nadal jest do sprzedaży Kwota za jaką chciałbym sprzedać to 5500zł Czyli druga kwota z aukcji. W razie zainteresowania piszcie na priv a jak się nie sprzeda tutaj znowu trafi na aukcje i mam nadzieje że wtedy dojdzie do pozytywnego zakończenia.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
motonita
Moderator
Moderator
Posty: 7472
Rejestracja: 2006-12-26, 08:53
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Post autor: motonita »

ja chciałem przeprosić za trola który tutaj sieje zamęt.... niedługo zostanie ubity :) ale pierw trzeba znaleść jego nore :)
Twoj symbol WSK twój bak słodko zaokrąglony...

Dewiacji posiadania nie da się wyleczyć

mój mail:
motonita@syrena.biz
fiatoman125p

Post autor: fiatoman125p »

Zaoferowalem panu filemonowi ew laczkowi bardzo ciekawa rzecz do jego gustownej i unikatowej syreny 100.Poprosil o zdjecia ktore wyslalem opisalem itp chcialem tylko 1 maly tys zlotych polskich :) Jeszcze nie odpisal czy bierze no ale jestem dobrej mysli zapewne z powodzeniem zbiera kase na zakup i sie dogadamy :ok3
Filemon

Post autor: Filemon »

Wszystkich nieprzekonanych informuję że mam już w gotówce pieniądze. Jeżeli sprzedający zgadza się na obniżkę ceny na 5 500 zł to tym lepiej - więcej zostanie mi na remont a może kupię sobie nawet oryginalną instrukcję. Tak jak pisałem wcześniej dzisiaj po obiedzie zjawiam się po odbiór mojej syreny. Czasem mam wrażenie że osoba faktyczni sprzedająca syrenę a ta tutaj na forum to dwie zupełnie inne osoby.
Awatar użytkownika
SUPER.DAWID
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2045
Rejestracja: 2006-01-17, 20:11
Lokalizacja: Trzebinia-Małopolska

Post autor: SUPER.DAWID »

"czasempada" jako sprzedający masz chyba możliwość nawiązania kontaktu z poszczególnymi licytującymi. Proponuję odezwać wice zwycięzcy licytacji. Być może nadal jest zainteresowany zakupem za podaną przez siebie cenę.
NIECH MIXOL BEDZIE Z SYRENIARZAMI
http://syrena.gminanekla.pl/forum/viewt ... 048#189048
Syrena 104 AD 1966r
Filemon

Post autor: Filemon »

Wspólnie z kolegami licytowaliśmy tą Syrenę , aby mieć pewność że będzie nasza. Sześć moich dobrych kolegów pomagało mi w licytacji. Tylko chyba ten co dał 1,50 zł nie był od nas. Damian, Jaruś, Eryk, Ariel, Stefan i Pawełek to moi dobrzy znajomi. Na pewno nie zgodzą się aby ta Syrena przemknęła mi sprzed nosa. Tak więc proszę nie kombinować tylko cierpliwie czekać na mnie. Będę jak już napisałem wcześniej z gotówką po obiedzie.
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

A wy co obywatelu? Kolegami straszycie w celu wywarcia presji na sprzedającym? Na publicznym forum?
To już podchodzi pod groźby karalne. Na to jest paragraf.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Filemon

Post autor: Filemon »

Nie straszę tylko lojalnie oznajmiam że wszelkie próby szukania zainteresowania wśród innych licytujących jest bezskuteczne, bo mam już pieniądze i dzisiaj jadę po odbiór.
O 14 wyruszamy z wujkiem po odbiór samochodu. Kupiłem już pełny kanister paliwa i litr mixolu. Dam na początek bogatszą mieszankę 1:20, bo jak tyle silnik stał to trzeba go dobrze przesmarować. Wujek będzie jechał pierwszy a ja Syreną za nim. Kupiłem też w sklepie wszystko po 4 złote komplet kluczy, wkrętak i młotek. Biorę też pompkę. Wujek znalazł też nową dętkę to też wezmę.
Awatar użytkownika
pietrekder
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1106
Rejestracja: 2013-06-01, 18:21
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: pietrekder »

Przepłaciłeś! Ja bym poszedł do sklepu Wszystko po 2 złote!
Zablokowany