Co sie stalo z Bosto z Elblaga?

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Gosc

Co sie stalo z Bosto z Elblaga?

Post autor: Gosc »

Ogladalem strone Syreniarzy z Sopotu, czemu pocieli Syrene Bosto z napisem NIE? Pamietam ja, jezdzila na zloty w calej polsce!!
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

Pewnie ktoś tanio chciał zrobic przyczepę,
tylko sie przeliczył,
legalizacja takiej samoruby nie jest taka łatwa i tania.
No chyba że bedzie jezdził po polu :idea:
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

TAKA MALA DZIURKA CO JEST TAM NA DOLE MU PRZESZKADZALA I POWIEDZIAL ZE TO NIEBEZPIECZNE a WEDŁUG MNIE BYL PO CZYMS DZIWNYM :wink: ZEBY SKAKAC PO MASCE :?: MASAKRA masakra :twisted: :twisted: chce za nia 300zeta
CyklonB

Post autor: CyklonB »

pociąłbym gościa tak jak on pociął bostona idiota pisze "NIE dla unii" a nawet włąsnej historii nie potrafi uszanować [biiip]
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Jeśli była w stanie tak jak na zdjęciach przed zniszczeniem to jak by ją chcial sprzedać dostał by za nia więcej niż na złomie :!:

Ale przecież nie od dzisiaj wiadomo że są ludzie i .... parapety....

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
D

Post autor: D »

Panowie, spokojnie, Syrena byla w kiepskim stanie i lepiej ze zostala dawca organow nizby cala miala by pojsc na przerob metali kolorowych :)
-KIEROWCA-

Post autor: -KIEROWCA- »

D pisze:Panowie, spokojnie, Syrena byla w kiepskim stanie i lepiej ze zostala dawca organow nizby cala miala by pojsc na przerob metali kolorowych :)
Syrena byla w dosyc dobrym stanie, zajrzyjcie sobie na strone Syrenaklub Pomorze- podloga, fartuchy i blotniki byly zdrowe mogla jeszcze spoko jezdzic, bo gorsze trupy od niej sa normalnie eksploatowane :!: A to juz nie wiem jakis h.. pies ogrodnika :!: Nawet maski nie odratowali tylko skakali po niej i jest cala pogieta :evil: Nie, no z takimi to tylko pod mur :!: :evil: :x

Biedna Syrena :!: :cry:
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

D pisze:Panowie, spokojnie, Syrena byla w kiepskim stanie i lepiej ze zostala dawca organow nizby cala miala by pojsc na przerob metali kolorowych :)
CO TY BREDZISZ BYLA W IDEALNYM STANIE BARDZO DOBRYM NIE ZNASZ SIE :twisted: :twisted:
CyklonB

Post autor: CyklonB »

właśnie! nawet na złomie jak leży widać że była dobra, nie wiem w jakim stanie był silnik ale przecież to nie ma znaczenia bo to akurat nie problem żeby pociąć bosto trzeba być porąbanym zwyrodnialcem, cwastem społeczeństwa, nie dla unii ale polską historie też niszczy zwykły durny pozer! zabierzcie mu to co zostało może jeszcze da sie odratować?
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Popatrzcie na to z drugiej strony. Teraz każda inna bosto podniosła swoją wartość :lol:
Ale to przykre :cry: i głupie tak niszczyć :evil:
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Witam!

No nie wiem, kto pocial ta Syrene ale z pewnoscia musial byc to jakis ograniczony down i pustak :!: i nie zmienie zdania :!: Przeciez widac, ze ta Syrena byla jeszcze w dosyc dobrym stanie, na bialych tablicach, kolpaczki, zdrowe zderzaki, blotniki, fartuchy, lusterka itd. Nawet podloga wyglada na stosunkowo zdrowa. Nie wiem, ludzie niejednokrotnie kupuja czy to przez Allegro czy od kogos znacznie bardziej zgnite Syreny i remontuja a tutaj jakis burak pocial na chama dobry samochod, ktory spokojnie mogl jeszcze posmigac pare lat bez remontu- dla mnie to po prostu zjeb :!: Wystarczy spojrzec chocby na pierwsze lepsze Bostonki przyjezdzajace ze wsi na rynek- totalne padliny pospawane i pognite na wylot i qrwa jezdza, a tutaj taka Syrena i jeszcze jej poskakali po masce sqrwiele, fartuchy, blotniki, nadwozie- no wszystko zmarnowali, pier... analfabeci techniczni :evil: Przepraszam za taki ostry jezyk, ale do ciecia to sluza zlomy z Niemieckiej Rzeszy, przez rok az MILION nawiezli tego g.... a nie nasze jedynie prawdziwie polskie Syrenki :!:

A kto ma jeszcze pewne watpliwosci odnosnie mojej wypowiedzi, pod spodem zamieszczam fotki ze strony Syrenaklub Pomorze- tylko dla ludzi o stalowych nerwach, uczcijmy ja minuta ciszy, Panowie. :cry:

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 2012-11-06, 14:38 przez KIEROWCA, łącznie zmieniany 1 raz.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Post autor: KIEROWCA »

Pragne tylko przypomniec, ze przed ta okrutna dewastacja Syrena wygladala tak :cry: :oops: :cry A wiec, kto tutaj mowi, ze byla nie do odratowania :?: w leb sie puknij czlowiek :shock:

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
Gość

Post autor: Gość »

Ja bym go zajebał za to ma farta ze daleko mieszka
gosc

Post autor: gosc »

pragne poinformowac ze z ta maska nie jest tak skoro sie czepiacie. zostala zniszczona przez to ze sie otworzyla podczas jazdy na zlocie w mragowie. przez to ze nie jezdzicie nie wiecie poszla wtedy szyba a i reszcie nie brakowalo bo tez zostaly wtedy uszkodzone.
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Przynajmniej wymontowano z niej wszystkie części jakie nadawaly się do użytku, miejmy nadzieję, że trafią w dobr ręce :!:

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
ODPOWIEDZ