Co sie stalo z Bosto z Elblaga?

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Gosc

!!!

Post autor: Gosc »

KIEROWCA pisze:Pragne tylko przypomniec, ze przed ta okrutna dewastacja Syrena wygladala tak :cry: :oops: :cry A wiec, kto tutaj mowi, ze byla nie do odratowania :?: w leb sie puknij czlowiek :shock:

Pozdrawiam
Zgadzam sie, co za glupota!!!! Faktycznie warto puknac sie w leb. To wszystko. A tak pozatym to skad masz te zdjecia tej Syreny bo wczoraj szukalem ich na stronie pomorze i juz je zdjeli!!!Puknac sie nalezy zgadzam sie widze Bosto ktore ledwie sie trzymaja, NA PEWNO BYLA DO ODRATOWANIA, WYSTARCZYLO TYLKO CHCIEC!!!!! :shock:
Anonymous2

Post autor: Anonymous2 »

Nie za duzo bluzgow w tym watku? Az sie zle czyta, gdzie sa jacys admini?
Awatar użytkownika
KIEROWCA
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4555
Rejestracja: 2005-02-24, 23:43
Lokalizacja: PRL
Kontakt:

Re: !!!

Post autor: KIEROWCA »

Gosc pisze:Zgadzam sie, co za glupota!!!! Faktycznie warto puknac sie w leb. To wszystko. A tak pozatym to skad masz te zdjecia tej Syreny bo wczoraj szukalem ich na stronie pomorze i juz je zdjeli!!!Puknac sie nalezy zgadzam sie widze Bosto ktore ledwie sie trzymaja, NA PEWNO BYLA DO ODRATOWANIA, WYSTARCZYLO TYLKO CHCIEC!!!!! :shock:
No, rzeczywiscie musieli te fotki zdjac ze strony ale mam je na twardzielu :lol:

Pozdro
::::Poradnik kompleksowej wiedzy syrenkowej ==UZUPEŁNIENIE GLINKI::::
===> http://chomikuj.pl/mariuszw2145/SYRENA <=== :dresiarz
::::Najljepsze jest nalanie do pełna w progi łoju baraniego na gorąco::::
CyklonB

Post autor: CyklonB »

jakby sie mocno uprzeć to chyba dałoby sie to jeszcze pospawać... zaznaczam że CHYBA, największym problemem chyba byłyby połamane przednie słupki
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

ja wiem kto ma wszytkie nowe blachy do bosto i napewno mozna to zmajstrowac 8)
CyklonB

Post autor: CyklonB »

no to tylko osadzić na ramie włożyć silniczek i jedziemy!
Awatar użytkownika
Piotr Surma
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 265
Rejestracja: 2005-04-10, 20:32
Lokalizacja: Opoczno

Post autor: Piotr Surma »

no przesada moja ma dziury w przedniej podłodze jak wiadro ale iją remontuje ja to nie wiem co sie z tymi ludzmi dzieje.
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

KIEROWCA pisze:Przepraszam za taki ostry jezyk, ale do ciecia to sluza zlomy z Niemieckiej Rzeszy, przez rok az MILION nawiezli tego g.... a nie nasze jedynie prawdziwie polskie Syrenki

Zdecyduj się, złomy z Rzeszy są koszmarnie drogie nie trzeba na nich szukać kupca, sami się rwą. Złomy z reichu są często lepsze niż pierdołowaty kaszlak czy dychawicznym polonez. Złomowatość niektórych bierze się z napraw na odpiernicz i przeglądów zaocznych. I tu jest pies pogrzebany.

W ogóle, nie widzę związku między pociętą Bosto a rozbitkami z krajów UE.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Przemek
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 289
Rejestracja: 2005-03-26, 18:43
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Przemek »

jesli mozna to i ja sie wypowiem otoz uwazam ze nalezy potepiac wszelkiego rodzaju dewastacje syren itd w koncu syren zaczyna brakowac a jak zauwazylem nawet po tej stronce milosnikow marki przybywa 8)
Awatar użytkownika
szczurpreriowy
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1294
Rejestracja: 2005-02-11, 00:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szczurpreriowy »

Przemek pisze:jesli mozna to i ja sie wypowiem otoz uwazam ze nalezy potepiac wszelkiego rodzaju dewastacje syren itd w koncu syren zaczyna brakowac a jak zauwazylem nawet po tej stronce milosnikow marki przybywa 8)
A ja pare już zutylizowałem :cry:
Ale zostały po nich foty i części,gdyby nie ja to nic z nich nie zostało by odzyskane :!:
Ps.
Jak dobrze mieć znajomych na skupach złomu!!!!
Z setek tysięcy różnych „Syrenek”składa się jedną Wielką Syrenę.Syrena Matka,
która rodzi się z własnych dzieci.Syreny,które swojej sprawności nie zawdzięczają już dziś fabryce i „składają się”z innych,poprzednich dawców detali...
CyklonB

Post autor: CyklonB »

Przemek pisze:jesli mozna to i ja sie wypowiem otoz uwazam ze nalezy potepiac wszelkiego rodzaju dewastacje syren itd w koncu syren zaczyna brakowac a jak zauwazylem nawet po tej stronce milosnikow marki przybywa
tak jest z każdym prawie samochodem, na początku jest nowy, rozchwytywany, później jest czymś zwykłym, później szrotem po komisach i symbolem niskiego statusu społecznego, później się go spotyka na skupach złomu, potem go nie widać, kilka lat później powoli staje się przedmiotem porządania a następnie autem kultowym.
ze mnie sie śmieją że remontuję dużego fiata ale za pare/parenaście lat już nikt sie nie będzie z niego śmiał
Awatar użytkownika
batagur
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1230
Rejestracja: 2005-11-08, 19:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: batagur »

ej nie jestem tego pewien na 100% ale wydaje mi się że to nie syreniarze ją pocieli tylko były właściciel. Oni nawet chcieli ją kupić. U mnie też ostatnio odeszła ostatnia syrena i to 105B. Chciałem ją kupić, i umówiłem się z żoną na konkretny termin i w tym dniu zmarło się właścicielowi, który był gotów oddać ją za 1zł byle tylko nie poszła na żylety... (garażowana, odpalana przynajmniej raz w tyg, zakaz wsiadania w brudnym obówiu itp). A żebym nie wyszedł na sępa to planowałem przyjechać po nią jutro, a jutro jak jechaliśmy do szkoły to była już 105c(cabrio) na złomie... WIELKA SZKODA. :oops:
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

batagur pisze:ej nie jestem tego pewien na 100% ale wydaje mi się że to nie syreniarze ją pocieli tylko były właściciel. Oni nawet chcieli ją kupić. U mnie też ostatnio odeszła ostatnia syrena i to 105B. Chciałem ją kupić, i umówiłem się z żoną na konkretny termin i w tym dniu zmarło się właścicielowi, który był gotów oddać ją za 1zł byle tylko nie poszła na żylety... (garażowana, odpalana przynajmniej raz w tyg, zakaz wsiadania w brudnym obówiu itp). A żebym nie wyszedł na sępa to planowałem przyjechać po nią jutro, a jutro jak jechaliśmy do szkoły to była już 105c(cabrio) na złomie... WIELKA SZKODA.

To dziwne, bo jesli zmarł właściciel zawsze można ustalić nowego właściciela prawem spadkowym, i załatwić z nim sprawę.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Niezalogowany piotr surma

A kto to jest

Post autor: Niezalogowany piotr surma »

Marcinek 77 pisze:ja wiem kto ma wszytkie nowe blachy do bosto i napewno mozna to zmajstrowac 8)
to może jakieś namiary na tą osobe bo mi by sie blach ybardzo przydały!!!!!!!!!!!!
ODPOWIEDZ