SYRENKE Z SILNIKIEM WARBIEGO KUPIONA hehehe

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

no wlasnie mi tez ten silnik zwisa ale za darmo nieoddam.Bo kto by mi oddal np silnik od syrenki za darmo lub za 10zeta?ludzie wlacie oknami lub dzwiami bo wielki wladca daje grosze za silniki na chodzie 8) TAKA OKAZJ MOZE SIOE NIE POWTÓRZYC.A poza tym znam kilku ludzi tez jak ja mlodych co jezdza wartburgami i pewnie dadza mi 100 120 za silnik calym osprzetem.Pozdro sory za język ale nie znosze takich glupich propozycji 8)
Awatar użytkownika
sereniarz(atom1)
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2467
Rejestracja: 2005-07-28, 23:41
Lokalizacja: z Podlasia
Kontakt:

Post autor: sereniarz(atom1) »

najlepiej to ty ten silnik zostaw w tej syrenie bo to glupiego robota przekladac spowrotem..jak ktos specjalnie wyjmowal od syreny;] no chybaze bardzo tego chcesz:P
30 VI 1983 po 30 latach produkcji zaprzestano wytwarzania Syreny ;-(
http://img47.imageshack.us/img47/1990/m ... zy1jb5.jpg
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

ja chce bardzo chce :mrgreen:
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

Marcinek 77 pisze:nie znosze takich glupich propozycji
A ja nadal Ci powiem, że mi to zwisa i powiewa co ty znosisz a co nie. Ja mam masę częci do warba i jak ktoś coś potrzebuje, to nie wołam jakichś wilekich pieniedzy tylko daję za grosze. Bo nei chodzi o zarobek, tylko o pomoc. W naszym klubie jest coś takiego jak magazyn częsci, wpisujemy swoje wolne podzespoły i jak ktoś coś potrzebuje to dostaje to za darmo albo za symboliczną złotówkę. Ale jak mówiłem, że do takich zachowań trzeba mieć jaja. Ale jak nie, to nie, łachy bez...
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

a mi zwisa i powiewz ze oddajesz za grosze ityle heheh.chcesz wszytko za darmo a moze i z doplata nie to nie łachy bez.I sie tak nie grzej bo goraczki dostaniesz. :mrgreen: heheheh
Gość

Post autor: Gość »

Sikor szkoda gdać z tym cfaniaczkiem co kupi za grosze i chcę zarabiać,
to zwykły bajkopisaż chadlaż co tylko sprzedaje obietnice bo zadnych części nie ma
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

A mnie za chwile będzie zwisać i powiewać czy ten temat będzie zablokowany czy nie :evil: Forum nie jest po to aby 2 gości ciągle na siebie najeżdżało jakimiś głupimi tekstami.......

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Rychło w czas.

Ale jedno stwierdzam - Marcinek...żeby tak planowo kupować przeróby i później je uoryginalniać - on jest INNY. :mrgreen:
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

a ja wiem kto taki troll jest i pisze ukrywajac sie pod ksywa gosc.......oj nie ladnie nie ladnie A I TAK ROBIE NA TYCH CO TAK MOWIA KLOCKA:mrgreen: heheh rozpracowalem cie?glupio teraz :mrgreen:
ROBIE CO MI SIE PODOBA I TYLE niejestes moim tatą ani moja mamą :wink: :!:A ja uwazam syrenki za dobra zabawe i swietne hobby a nie jakis sposob na zycie :D
Ostatnio zmieniony 2005-10-23, 21:59 przez Marcinek 77, łącznie zmieniany 2 razy.
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

a czy szanowni panstwo przeczytali ile czesci do niej dostalem :?: powiem tak jak ktos jest balon i zazdrosci to jego sprawa :mrgreen: ja dostalem za 500 zeta syrke i full czesci.Moze to zazdrosc :mrgreen: hehehe.Ehhhh co tam robie co uwazam :D
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

To napisz, kto jest tym trollem - jesli faktycznie wiesz....
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

no co ty zeby koles sadem straszyl :D
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Pisałeś że wiesz, co ci zależy...strach cię obleciał?

...a może nie wiesz?
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
Lajer105l
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1683
Rejestracja: 2005-01-25, 21:01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: Lajer105l »

Marcinek 77 pisze:no co ty zeby koles sadem straszyl
Już napisałeś przecież :P Tylko potem zmieniłeś :twisted: Czyżbyś nie był pewny :?:

Pozdro :!:
Szukam Syrenki na sprzedaż
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

nie podpuszczaj bo wiem lajer dalem do zrozumienia ale nie powiedzialem :D coz sie nie zmienie taki jestem i taki bede :!:
ODPOWIEDZ