pieszczoszka 104 co sodzicie

Wszystko to co nie pasuje do pozostałych działów
Zablokowany
Awatar użytkownika
cobra19_men
-#Junior
-#Junior
Posty: 151
Rejestracja: 2005-01-23, 23:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

pieszczoszka 104 co sodzicie

Post autor: cobra19_men »

a wiec ja mam nie dyskretne pytanie a chodzi mi o waszom opinie na temat tegoz alta chodzi mi abyscie powiedzieli co onoim sodzicie cena jest za wysoka wiadomo ja maks moge dac 500 durzo pracy a rze blaszki mam do 104 nowe przednie to mnie to rybeczka i tak bym jom rozebral ale mam terz 2 jedna zlom ale mechanika dobra a druga niby dobra ale sama buda zaspawane szyby buda i kola i tak mysle jak by tu wybrac mniejsze zlo a i jeszce stoi 104 rozebrana po blacharce przygotowana na lakier ale czekam na ifo o cene i bede cisnol bom ja pragne bardziej 104 nisz czego i nego choc nie powiem rze pszeszla mi przezmysl zamiana mojej 105 na 104 do remotu z doplatom od strony wlasciciela 104 ale ona by sie zaplakala za durzo w remot pracy wsadzilem http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=67928634
mam Syrenę 104 z 1969
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

Naucz sie w końcu pisać!
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Awatar użytkownika
boowa
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 218
Rejestracja: 2005-06-24, 15:07
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: boowa »

Sikor pisze:Naucz sie w końcu pisać!
hehe popieram ... az mnie oczy bola jak to czytam :D tzn wymieklem po 1 linijce i niewiem o czym ten teks nawet :D
Syrena 105 `76 , Jawa 50 typ 20 `74
Awatar użytkownika
cobra19_men
-#Junior
-#Junior
Posty: 151
Rejestracja: 2005-01-23, 23:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: cobra19_men »

pisze jak pisze coto ma dorzeczy i naczej nie potrafie oczy mnie nie biolom conajwyrzej rece od przewalania kilkunastu ton kostki dzienie :lol:
mam Syrenę 104 z 1969
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

cobra19_men pisze:coto ma
Dużo, bo ja nawet nie mam zamiaru czytać tego co tam narzygałeś żeby Ci poradzić. I pewnie parę osób na tym forum tez odnosi takie wrażenie.
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Marcinek 77

Post autor: Marcinek 77 »

no racja ja tez niewiem co tam jest napisane jakies wogole slowa z jezyka lacinsko afganskiego chyba bo np;biolom,durzo,waszom,ja nic z tego nie rozumiem???????? :mrgreen:
Maateusz
-#Junior
-#Junior
Posty: 127
Rejestracja: 2005-02-22, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maateusz »

A ja chce powiedzieć że już sie przyzwyczaiłem i rozumiem :D Dla takich mniej nierozgarniętych niektóre wyrazy sa napisane tak jak brzmi nazwa fonetyczna wyrazu :P Poza tym do rozprawiania o pisowni i gramatyce to może służyć forum pod patronatem Jana Miodka :lol: ( o ile takowe istnieje)
Wiec Cobra prosi o rade, i tego się trzymajmy. Co do tematu to znalazłem co innego. Może za droga troche, ale pogadać z włascicielem można :P Poza tym ta 104 co ją chciałes stoi w Dobczycach (gdzieś w Małopolsce chyba, dobrze kojarze?) a ta w Warszawie. A transport też kosztuje.
PS. Proszę nie traktować mojego posta jako jakiegoś ataku, czy cos. Bo miałem na celu tylko pomoc :)
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

Miałem się nie wtrącać, ale moje zdanie jest takie, że powinniśmy się nawzajem szanować, a jednym z objawów tego szacunku jest sposób w jaki się do siebie zwracamy. Dlatego coś jest w tym, co mówią Koledzy o pisowni Cobry.
Tylko nie traktuj tego jako ataku na swoją osobę, chodzi jedynie o to abyśmy się nawzajem rozumieli, bo faktycznie twoje posty to się ciężko czyta :?
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

A jeżeli chodzi o moje zdanie odnoście tej syrki, to jest strucel i trzeba włożyć w nią pewnie ze 3000 - "na bidę".
Jak masz wszystkie blachy i uda Ci się ją wyrwać za ok 500, to uważam że jednak warto. Pod warunkiem, że jest kompletna i bez przeróbek.
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
cobra19_men
-#Junior
-#Junior
Posty: 151
Rejestracja: 2005-01-23, 23:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: cobra19_men »

co do mojej pisowni to jam mam dysgrafie i dyslekcje i nato mam papier ja pisze jak slysze i nic nato nie poradze jerzeli asz tak wam przeszkadza tu moja obecnosc to trudno znikne stot wkocu mam swuj klub i swojom strone nie musze byc tam gdzie nie jestem mile widziany zegnam
mam Syrenę 104 z 1969
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Chyba się trochę uniosłeś. Nie przesadzaj, nie bądź baba ;) tylko zrozum, że wystarczy użyć korekty w Wordzie a będzie się znacznie przyjemniej czytało. Kolega z innego forum powiedział że jest dyslektykiem, w co trudno było mi uwierzyć bo robił mniej byków ode mnie - też używa Worda. Widać można, gdy się chce. I nie ma się o co obrażać.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Awatar użytkownika
waja
-#Junior
-#Junior
Posty: 198
Rejestracja: 2005-10-25, 09:36
Lokalizacja: Inowroclaw

Post autor: waja »

spoko ale ja nie wiem co tam jest napisane!!!!!szanuje tego kolesia ale faktycznie nie wiem o co tam chodzi!!!!??????
Panther-Sachs 1938
WFM M06 1960
WSK M06 1970 plus przyczepka ciągniona Niewiadów
AVO Simson 1956
Simson SR2 1957
Iż 49 1949
Pannonia TLF 250 plus kosz boczny Duna 1962
Suzuki GS 650 GL 1981
Java babetta 1973
Komar sztywniak
Syrena 105 1975
Awatar użytkownika
waja
-#Junior
-#Junior
Posty: 198
Rejestracja: 2005-10-25, 09:36
Lokalizacja: Inowroclaw

Post autor: waja »

a ja mam 104 na sprzedaz z czesciami za 1500zl jakby co to moj mail waja9@op.pl lub telefon 0-504-926-052 pozdro i koles sie nieprzejmuj jakos sie da rozszyfrowac te twoja wiadomosc :D
Panther-Sachs 1938
WFM M06 1960
WSK M06 1970 plus przyczepka ciągniona Niewiadów
AVO Simson 1956
Simson SR2 1957
Iż 49 1949
Pannonia TLF 250 plus kosz boczny Duna 1962
Suzuki GS 650 GL 1981
Java babetta 1973
Komar sztywniak
Syrena 105 1975
Awatar użytkownika
Sikor
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1583
Rejestracja: 2005-10-12, 11:37
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: Sikor »

A ja Ci powiem, że jestem modem na forum które jest 15 razy większe od tego i tam z wysypem dyslektyków i dysortografów poradziliśmy sobie bardzo szybko. Zaraz się nauczyli korzystać z worda i wtyczek do firefoxa. A tym papierkiem to sie nawet podetrzeć nie można bo za sztywny, a ty się nim zasłaniasz bo Ci wygodniej. Gdybyś tylko troche chciał, przefiltrował tekst w wordzie to gwarantuję Ci, że z czasem byś się nauczył pisać poprawnie. A parę takich zmian widziałem na oczy.
Trzy cylindry, dwa takty, jeden samochód!
Dwa suwy w miniaturzef
Awatar użytkownika
Cinek
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2290
Rejestracja: 2005-01-21, 22:35
Lokalizacja: z pomorza

Post autor: Cinek »

Sikor pisze:A ja Ci powiem, że jestem modem na forum które jest 15 razy większe od tego i tam z wysypem dyslektyków i dysortografów poradziliśmy sobie bardzo szybko. Zaraz się nauczyli korzystać z worda i wtyczek do firefoxa. A tym papierkiem to sie nawet podetrzeć nie można bo za sztywny, a ty się nim zasłaniasz bo Ci wygodniej. Gdybyś tylko troche chciał, przefiltrował tekst w wordzie to gwarantuję Ci, że z czasem byś się nauczył pisać poprawnie. A parę takich zmian widziałem na oczy.

Na szczęście nie jesteś tu modem. Rozpierniczają mnie tacy zaoczni psycholodzy - nie znasz gościa a znasz go lepiej od jego starej....

Dość już zostało powiedziane.
Amerykaniec: "Ok, we have George Bush but we have Stevie Wonder, Bob Hope and Jonny Cash too!"
Polak: "We have Kaczyński and... No Wonder, No Hope and No Cash..."
Zablokowany