oszust allegro

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
zbieracz55
Posty: 15
Rejestracja: 2008-08-02, 22:07
Lokalizacja: Częstochowa

oszust allegro

Post autor: zbieracz55 »

Witam serdecznie.
Pewnie umieściłem temat w złym dziale, za co przepraszam.
Kupiłem niestety od użykownika zibi3103 gazety motor poza allegro.
Pan Zbigniew Ciach z Wiązowni był na tyle uczciwy, że przysłał mi 8 gazet zakupionych przeze mnie, tylko troszkę pomyliły mu się numery i wysłał dla mnie zupełnie bezwartościowe. Ostrzegam przez zakupami u tego użytkownica mimo 100% pozytywnych komentarzy. Proszę moderatora o przeniesienie tematu w odpowiednie miejsce.
Syrena 104 1971
Fiat 126p 1981
Phinek
-#Junior
-#Junior
Posty: 114
Rejestracja: 2011-01-18, 21:03
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Re: oszust allegro

Post autor: Phinek »

zbieracz55 pisze:poza allegro.
Może to jest źródło problemu...
bubuja1
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 310
Rejestracja: 2010-01-21, 22:49
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:

Post autor: bubuja1 »

No i w czym problem?? nie można się dogadać?
brunoSS
-#Junior
-#Junior
Posty: 164
Rejestracja: 2011-01-23, 19:40
Lokalizacja: polska

Post autor: brunoSS »

mysle ,niezaleznie poza czy nie uczciwosc obowiazuje tylko zawsze sie znajdzie jakis mlot .........a propo allegro uwazajcie na NYSAMOTOR ,niezle gosc wibruje widze ,oszukuje kogo moze a pisze to bo sprzedaje czesci do syrenki rowniez a raczej sprzedawal bo ma konto zawieszone

[ Dodano: 2011-03-11, 00:21 ]
UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEN OSZUST nysamotor ma teraz nick na allegro
cukiereczekPLxx
pamietajcie ,ze sprzedal malucha komus i powiedzial ,ze ukradli a teraz wystawia go jeszcze raz.badzcie ostrozni i sprzedaje duzo czesci do syreny.oszukuje naprawde

[ Dodano: 2011-03-11, 00:23 ]
maluch poszedl za 500zl i jest znow na allegro

[ Dodano: 2011-03-11, 00:39 ]
http://allegro.pl/1407956314-i1407956314.html
zobaczcie jaki mistrz

[ Dodano: 2011-03-11, 00:41 ]
http://allegro.pl/fiat-126p-i1501583180.html
a teraz nastepni chetni do zrobienia w konia hahahahaa
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

No jest dobrze, sprzedawal rowniez klamki od nysy jako ze od warszawy a sa inne i niepasuja.
Ja nieskorzystalem
Awatar użytkownika
Jacek B.
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 673
Rejestracja: 2006-05-29, 21:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Jacek B. »

Komentarze negatywne można anulować jak strony sie dogadają... i z tych powodów może ktoś mieć same pozytywy, czasem ktoś nie wystawia negatywa, żeby nie dostać zwrotnego. Allegro niewiele sobie robi z oszustw i za bardzo raczej nie jest w stanie pomóc, dopiero jak ktoś przegina to blokują.
--o00o----'(_)'----o00o--
brunoSS
-#Junior
-#Junior
Posty: 164
Rejestracja: 2011-01-23, 19:40
Lokalizacja: polska

Post autor: brunoSS »

no wlasnie ma zablokowane.ale juz zalozyl nastepne.dlatego pomyslalem by ostrzec was przed tym zlodziejem.pamietajcie CukiereczekPLxx
zlodziej sprzedaje duzo rzeczy do syreny ..............moze nie kupujcie od tego kombinatora.
w jednym z komentarzy leci tak; ze jak nie odda kasy to jeden z oszukanych zglosi na policje na to ten ,ze to mala suma i nie warto(180zl).co wy na to?
a za malucha ktos zaplacil 500zl pojechal 500km po auto i sie na miejscu dowiedzial ,ze auta nie ma skradzione.a juz jest na allegro znow.dobre co?
Awatar użytkownika
Tomek223T
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 405
Rejestracja: 2007-08-18, 11:56
Lokalizacja: Kuj-pom

Post autor: Tomek223T »

Niestety mało ludzi zgłasza sprawy oszustw Allegro na policji. Mnie gość chciał wykiwać na telefonie za 400zł, sprawę zgłosiłem na policji, koleś musiał dymać do mnie prawie 600km na rozprawę ale kasę odzyskałem, ale na oszukanych kilkudziesięciu osobach tylko ja to zgłosiłem a koleś i tak zarobił sporo. Druga strona jest taka, że my jako kupujący zostaniemy oszukani, wpłacamy uczciwie i terminowo pieniądze za towar a potem od oszusta dostajemy negatywa i pytam się dlaczego, po co, z jakiej paki skoro to my zostaliśmy oszukani. Allegro ma to w dupie.
Poszukuję instrukcji obsługi, katalogów części, prospektów, folderów reklamowych i innej literatury oraz emblematów autobusów Jelcz, San, Autosan, Sanos, Ikarus
brunoSS
-#Junior
-#Junior
Posty: 164
Rejestracja: 2011-01-23, 19:40
Lokalizacja: polska

Post autor: brunoSS »

witam,no to widze delikwent nie pierwszy raz tak robi ? a i te konto ma zablokowane
cukiereczekPLxx .wiec nie kupujcie u tego zlodzieja jak nie chcecie miec klopotow.
Awatar użytkownika
Marcin Hojan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 724
Rejestracja: 2005-12-02, 14:22
Lokalizacja: Szamocin

Post autor: Marcin Hojan »

brunoSS pisze:a za malucha ktos zaplacil 500zl pojechal 500km po auto i sie na miejscu dowiedzial ,ze auta nie ma skradzione.a juz jest na allegro znow.dobre co?
A kto normalny najpierw płaci za auto a dopiero potem po nie jedzie?
Mercedes 190E 1993 :)
Romet Ogar 200 1986 :)
brunoSS
-#Junior
-#Junior
Posty: 164
Rejestracja: 2011-01-23, 19:40
Lokalizacja: polska

Post autor: brunoSS »

marcin ,wiem pewnie masz racje ale FAKT nadrzedny jest ,ze nie nalezy oszukiwac i kropka.nie wazne czy ktos zaplacil wczesniej czy potem.a jak zmieniam zdanie to oddaje kase.poprostu nie wyciaga sie reki po nie swoja kase .

[ Dodano: 2011-03-16, 23:53 ]
UWAGA SYRENIARZE ,TEN SAM SKU RWYSYN zalozyl nowe konto na allegro NEKTARYNKA10. jesli nie chcecie byc zrobieni w Hu JA to lepiej uwazajcie.poza tym wystawia moje zderzaki za ktore mi nie zaplacil.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wiec byly juz
nysamotor
cukireczekPLxx a teraz jest nektarynka10
brunoSS
-#Junior
-#Junior
Posty: 164
Rejestracja: 2011-01-23, 19:40
Lokalizacja: polska

UWAGA NA OSZUSTA!!!!

Post autor: brunoSS »

uwazajcie na goscia z allegro z nickiem NEKTARYNKA10
poprzednio mial nysamotor potem cukiereczekPLxx a teraz ten.
pisze o tym bo kilku ludzi zostalo oszukanych przez niego a wystawia rzeczy do syreny i mozecie sie napalic na cos i obyscie nie zalowali.podam przyklad.tos kupil malucha.zaplacil suma nieduza.pojechal kilkaset kilometrow i sie dowiedzial ,ze wlasnie zostal skradziony.po kilku dniach maluch byl wystawiony ponownie na innym nicku.i nic zawieszone konta ma oba .a teraz prubuje znow.UWAZAJCIE.aha sprzedaje moje zderzaki nowe za ktore nie zaplacil oczywiscie.
Ostatnio zmieniony 2011-03-17, 06:44 przez brunoSS, łącznie zmieniany 1 raz.
rallyfan
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 207
Rejestracja: 2006-05-13, 16:05
Lokalizacja: teraz Pl

Post autor: rallyfan »

To pisz do allegro i znowu go zawieszą. Jak zaczynałem sprzedaż na allegro, miałem jednego mocnego konkurenta. A mieliśmy ten sam towar więc konkurencja była. Koleś w końcu znalazł na mnie haka (korzystałem z konta siostry, a wg reguł all dostep do konta mają tylko osoby na które jest konto) no i dup zawiesili mi konto. Napisał mi nawet maila że to dzięki niemu mam po koncie.Tak mnie ta jego bezczelność wkur@%5 że postanowiłem dać mu nauczkę. Przypatrzyłem się jego aukcjom i okazało się że dla efektu wystawiał aukcje bcm od 1zł, i z reguły cały czas podbijały jedne konta te aukcje. Szpiclowałem do allegro cały czas i gościa skończyłem, zawieszali mu kolejne konta (uzbieralo by się jakieś 15 kont) tak skutecznie że zrezygnował z handlowania.
Nie rozumiem jak sprzedaje twoje zderzaki, dałeś mu w ciemno, bo nigdzie nie widzę jak twoje zderzaki do niego trafiły
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

ja tylko powiem jedno... moim zdaniem ten caly regulamin alegro jest chory i porąbany...
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Mikrusiarz
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2008-05-19, 22:00
Lokalizacja: RP

Post autor: Mikrusiarz »

Może warto stworzyć czarną listę Allegro.
Allegro nie specjalnie reaguje na oszustwa, jakiś czas temu zgłosiłem kradzież moich zdjęć oraz wykorzystanie na aukcji Allegro. Niestety portal odpowiedział dopiero po 4 dniach i nie poczynił żadnych kroków aby gościa zablokowac. Wg doniesień oszust ten cały czas sprzedaje wirtualny towar bez mozliwości płatności i odbioru osobistego.
Co ciekawe przestępstw internetowych nie można zgłosić mailowo na Policję, wszystko trzeba załatwić osobiście, a wiadomo ile to trwa....
ODPOWIEDZ