Ratujmy co się da!!!!!

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Niezły wykop, gratulacje :helm
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4293
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Kurde fart i tyle :ok3
motomania na luzie
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

zapodaj wiecej fotek tej sarny :helm
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
MIMBRO
-#Junior
-#Junior
Posty: 188
Rejestracja: 2011-02-23, 17:24
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: MIMBRO »

Witam panowie namierzyłem Syrenę 104 w niezłym stanie i kompletną,zarejestrowaną chciał bym ją przytulić ale nie mogę namierzyć właściciela robię podchody chyba z półtorej roku ale właściciel się nie chce ode zwać.Zostawiałem swój nr i pytałem ludzi w sąsiedztwie ale nikt nic nie wie albo nie chcą powiedzieć.pozostaje mi wydział komunikacji ale oni nie mogą udzielić takiej informacji,macie jakieś pomysły co do namierzenia właściciela?
Awatar użytkownika
palmcam
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 346
Rejestracja: 2006-05-30, 22:23
Lokalizacja: Płużnica

Post autor: palmcam »

jak niema wlasciciela to lawete i sciaga ja, odrazu sie znajdzie osoba za nia odpowiedzialna
MIMBRO
-#Junior
-#Junior
Posty: 188
Rejestracja: 2011-02-23, 17:24
Lokalizacja: Lubartów

Ratujmy co się da!!!!!

Post autor: MIMBRO »

Tak bym zrobił ale stoi na parkingu przy ulicy,jeszcze mnie wezmie za złodzieja i będę miał!!!
Awatar użytkownika
tom2212
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2949
Rejestracja: 2011-02-13, 22:02
Lokalizacja: CB

Post autor: tom2212 »

hmm ten właściciel pewnie by się cieszył że pozbył się problemu :)
Awatar użytkownika
arturromarr
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 1633
Rejestracja: 2006-07-03, 14:19
Lokalizacja: Łódź

Post autor: arturromarr »

homer pisze:A najlepszy znany mi złom, przyjazny dla miłośników staroci, właśnie likwidują. :cry:
O jakim mówisz?
homer
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 309
Rejestracja: 2005-12-25, 16:30
Lokalizacja: Łódź

Post autor: homer »

W Rzgowie był taki, dość często się jakieś smakowite kąski trafiały, ale już po ptokach.
W uszach świst, w oczach mgła, na liczniku dwajścia dwa!
MIMBRO
-#Junior
-#Junior
Posty: 188
Rejestracja: 2011-02-23, 17:24
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: MIMBRO »

Problem w tym że podobno jest ta syrena starszego Gościa,i ponoć nie chce jej sprzedać z tego co mi wiadomo ktoś mi tam gdzieś mówił.
Awatar użytkownika
dan_gerous
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 86
Rejestracja: 2011-01-30, 12:22
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: dan_gerous »

Wiele jest takich aut nie do sprzedania...
Dzisiaj dowiedziałem się o wawie 224 73r niedaleko od STW stoi na podwórku i rdzewieje... może będzie do sprzedania...
A pod daszkiem druga, coś pięknego warszawa pickup 58r :zdziwko tylko podpicować i jezdzić.. ehh :piwo: ta ma już przeżyć właściciela pod tym daszkiem...
KSIECIU
-#Junior
-#Junior
Posty: 160
Rejestracja: 2009-08-22, 18:53
Lokalizacja: Kanzas

Post autor: KSIECIU »

Mimbro póki sam nie porozmawiasz z właścicielem to się nie dowiesz a wiadomości z tzw.drugiej ręki niepokrywają się ze stanem faktycznym. Po za tym więcej wiary w ludzi :ok3
Księciu
homer
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 309
Rejestracja: 2005-12-25, 16:30
Lokalizacja: Łódź

Post autor: homer »

A ja ostatnio wytropiłem dwa trampki- stały sobie na łódzkich osiedlach. Na pierwszym przykleiłem kartkę z ofertą kupna. Facet się odezwał. Dziś już bazgrałem na kolejnej kartce, ale z okna wychyliła się baba: Czego pan chcesz?!? :-) I już namiar na właściciela mam. Da się.
W uszach świst, w oczach mgła, na liczniku dwajścia dwa!
MIMBRO
-#Junior
-#Junior
Posty: 188
Rejestracja: 2011-02-23, 17:24
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: MIMBRO »

Ja także pisałem już dwie kartki z nr rejestracyjnym ale na razie cisza,nie wiem czy się odezwie!!!

[ Dodano: 2011-06-21, 21:26 ]
Witam.panowie piszę bo jest ważna sprawa!!!!.mam kontakt na Warszawe,w cenie 1500zł prawie kompletną tylko w bardzo kiepskim stanie tzn:siadła na ziemi.Sa papiery wg właściciela jest tymczasowo wyrejestrowana ale są blachy i papiery,to jest najważniejsze,mnie nie stać na to auto ,chętnie bym zakupił ten model,ale restauruje Syrenę.Jeśli was interesuję to tel do mnie 502 004 208.auto znajduje się ok 20km od Lublina.Pozdrawiam WARTO BY BYŁO URATOWAĆ TĄ WARSZAWĘ

[ Dodano: 2012-02-22, 18:39 ]
Witam.Mam dylemat!!!!!!!!!!!!!nie wiem jak z tymi ludzmi mam już rozmawiać ,wywenszyłem już kilka Syren ale za cholerę nie mogę się z właścicielami dogadać ,Polska to dziwny kraj!!!!!!!!!!!!lepiej żeby się zmarnowała,zgniła,bo sprzedać komuś NIGDY!
ODPOWIEDZ