Do du.y

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
rafi fsm
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 97
Rejestracja: 2010-03-03, 13:44
Lokalizacja: skierniewice

Do du.y

Post autor: rafi fsm »

Wiecie co? Jakoś mam wrażenie że to forum to całkowita blada du.a
Tyle części co chciałem kupić poprzez to właśnie forum, okazało się wielką klapą. 90% rzeczy kupiłem z allegro.
Jakoś niestety nie mam kolesi na forum i od nikogo nie mogłem uzyskać pomocy, chociaż prosiłem o nią wielokrotnie. Myślę że te kilka osób które coś tam obiecało na priv, że może odsprzedać lub pomóc, wreszcie się ogarnie i przestanie pieprzyć bzdury (np Pan Ka...2 lub Mar..n).
Jeśli ktoś z was Forumowczów będzie nadal narzekał na allegro, to oby się wys..ć nie mógł przez tydzień. Tyle w temacie.
Dzięki WIELKIE i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

ja bede narzekal na allegro - bo to banda nietrybow!! ubzdurali se "mesko przyrodzony" regulamin i cwaniakujo!!

a sram i tak zadziej niz raz na tydzien :oops:

tyle odemnie :helm :ok3
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
Jarecki
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 516
Rejestracja: 2008-09-07, 00:09
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Jarecki »

Forum ma przynajmniej kilkaset razy mniejszą rzeszę odbiorców niż popularny serwis aukcyjny. Dodając do tego, że niektórzy są niepoważni (za jakąś mechaniczną drobnice chce chromowane kołpaki w super stanie) to daje raczej „mizerie” w możliwości zakupu, a tym bardziej zamiany.
Ku drugiej młodości czyli reNOWAcja 105L 1979'
http://syrena.nekla.pl/forum/viewtopic.php?t=9245
Awatar użytkownika
Marcin Hojan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 724
Rejestracja: 2005-12-02, 14:22
Lokalizacja: Szamocin

Re: Do du.y

Post autor: Marcin Hojan »

rafi fsm pisze:(np Pan Ka...2 lub Mar..n).
Uważaj co piszesz, bo mój nick podpada pod to, co napisałeś, a nie robiłem z Tobą żadnych interesów ani żadnych interesów nie obiecywałem. Więc napisz bardziej konkretnie o kogo chodzi albo to skasuj.
Mercedes 190E 1993 :)
Romet Ogar 200 1986 :)
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

forum jest takie jacy są ludzie piszący na nim

:npowiem
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
rafi fsm
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 97
Rejestracja: 2010-03-03, 13:44
Lokalizacja: skierniewice

Post autor: rafi fsm »

EEEE tam, poprostu nie mam na rzeczy komu kolwiek zaszkodzić ale jeśli ja chcę coś sprzedać to poprostu sprzedaję. A jak niektórzy koledzy piszą że mają na sprzedaż kilka rzeczy, a ja dzwonię i pytam ile za konkretną rzecz, a kolo mi mówi że nie wie i raczej nie sprzeda bo jeszcze się zastanawia to chyba parodja jakaś jest co?
Na Alledrogo przynajmniej jak coś klepniesz to masz - nie prawdasz?
Awatar użytkownika
Tomasz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2334
Rejestracja: 2006-11-21, 11:38
Lokalizacja: Bełdów

Post autor: Tomasz »

Ja muszę przyznać trochę racji rafi fsm, gdyż pewien forumowicz wystawił części na giełdzie.
Ja po wstępnym ZAKLEPANIU tu na forum i późniejszej rozmowie telefonicznej forumowicz, którego nicku tutaj nie ujawnię wspominał w kolejnej rozmowie tel.,że ktoś od niego niebawem ma brać jakieś blachy. Ja na to, że co to ma być skoro ja już zaklepałem.
Ten na to, że skoro tak to wporządku i zadzwoni góra do dwóch dni w sprawie sfinalizowania transakcji jak tam upora się z innymi swoimi sprawami... do tej pory dzwoni i zadzwonić nie może. Już nawet nie chciało mi się dzwonić do niego, bo po rozmowie wydał mi się istny kombinator...
Rob_0321
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 333
Rejestracja: 2010-01-21, 22:33
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Rob_0321 »

Też muszę przyznać trochę racji koledze rafi fsm, ja akurat jeszcze nie potrzebowałem pomocy ale kilkakrotnie chciałem coś kupić przez forum i krew mnie zalewa jak słyszę "a ile dasz" jak nie wiedzą ile chcą to niech wogule nie wystawiają. A co niektórzy jak mi powiedzą jaka jest cena to hooooo taniej na allegro nie raz jest :fire Ale są też całe szczęście ludzie na tym forum z którymi się ubija interesy bardzo przyjemnie ale ich chyba jest mniejszość T_T
Jak ci pomogłem daj "pomógł" :)
Awatar użytkownika
jawos
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 546
Rejestracja: 2008-12-29, 16:01
Lokalizacja: OBERSCHLESIEN

Post autor: jawos »

niestety są ludzie i ludziska obywatelu rafi fsm gwarantuje ci że jest grupa ludzi na forum do których się zwrócisz o pomoc to jak potrafią to pomogą
PRLu wróć
junak M10
kopruszyna
MB W202
wołga M21
motorynka M2
dniepr MT16
Awatar użytkownika
tom2212
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2949
Rejestracja: 2011-02-13, 22:02
Lokalizacja: CB

Post autor: tom2212 »

jawos pisze:jest grupa ludzi na forum do których się zwrócisz o pomoc to jak potrafią to pomogą
to prawda :)
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

No ładnie pewnie o mnie piszesz cos tam kiedys chciałeś pamietam ale niepotrafiłeś się określic jak pamietam.Niewiem czy nawet Tobie czegos niewysyłałem i byles nawet zadowolony.
Panowie niemam czasu ostatnio i głowy do takich spraw i nawet mi sie niechce a jak cos potrzebujesz to napisz priwa,zadzwoń a nie cisniesz jacy koledzy są niefajni.
Ps wszystcy chca chromowane usta a skad je wziąść bo chyba o to chodziło
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
anabol
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 3145
Rejestracja: 2008-11-17, 12:10
Lokalizacja: Białobrzegi n Pilicą
Kontakt:

Post autor: anabol »

Niestety również jestem tego samego zdania co kilku kolegów wyżej jednak są ludzie którzy pomagają, naprawdę bezinteresownie.

[ Dodano: 2011-04-26, 11:22 ]
kapti2 pisze:Ps wszystcy chca chromowane usta a skad je wziąść bo chyba o to chodziło
ja nie chce "już"
O czystość forumowych szeregów dbają specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze spraw wewnętrznych - moderatorzy.

>wujek Sławek<
rafi fsm
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 97
Rejestracja: 2010-03-03, 13:44
Lokalizacja: skierniewice

Post autor: rafi fsm »

Proszę o pomoc jeśli ktoś kiedyś robił, przerabiał lub dorabiał nadkola do 223 - z czego można zrobić? :???:

Aha kolego Kapti2 - ogłaszałeś na alledrogo i na forum mieczyki do wawy. Dzwoniłem tylko w tej sprawie. Ja (niestety) niczego od Ciebie nie kupiłem.
Ps. bez urazy tylko przypominam temat.
Awatar użytkownika
klysek1
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 401
Rejestracja: 2007-05-06, 10:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: klysek1 »

Z czego robicie problem? Jak się komuś tu nie podoba, to niech nie wchodzi na to forum...
Po co się męczyć?
MIMBRO
-#Junior
-#Junior
Posty: 188
Rejestracja: 2011-02-23, 17:24
Lokalizacja: Lubartów

MIMBRO

Post autor: MIMBRO »

Spoko spoko panowie nie wszyscy są tacy do bani,ja muszę pochwalić kolegę QWARUKA to jest gość!! piszę na forum że potrzebuję podłogi nowej do Syreny,odpisał mi że bedzie miał taką podłogę,dzwonie do niego ustalamy wszystko co i jak i gitara na drugi dzień mam podłogę +podłogę bagażnika+pas tylny wszystko w na prawdę przystępnej cenie i nówki a nie tak jak z alledrogo podrdzewiałe i jeszcze za nie mniej niż 1000zł za podłogę.Mało tego z kolegą widziałem się pierwszy raz w życiu i zbrakło mi chyba z 300zł,nie było problemu zaufał mi i tak jak się dogadaliśmy że za dwa dni wysyłam mu pieniądze i słowa dotrzymałem.To jest gość!!!! Pozdrawiam kolegę.
ODPOWIEDZ