Do du.y

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
Awatar użytkownika
PawelOlesno
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 964
Rejestracja: 2009-06-07, 15:25
Lokalizacja: Olesno Śląskie

Post autor: PawelOlesno »

Kolega Klysek1 ma rację. Ale muszę też obronić Kolegę Kapti2 ponieważ kupiłem od Niego jakąś drobnicę i wszystko było tak jak należy, dostałem też gratis metalowy znaczek FSM w super stanie. Może jest czasem ciężko się z Nim dogadać ale taki już chłopak jest i tyle. Więc wniosek mam taki że każdy jest inny i można by się tak użalać w nieskończoność.
''Nie matura, lecz chęć szczera, zrobi z Ciebie oficera''
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

ciezko niecieżko ale można ja chciałem dodac na swoją obronę że kilka propozycji miałem zamiany nowe na uzywane.Panowie uzywek mam tyle że jutro ze 200 kg pojedzie na złom bo gdzie to trzymac.A na swoja obronę dodam że wieczny brak czasu i czasami niechec do tego wszystkiego taka bierze a ogolnie niewiem co mam i niech już tak zostanie,moj bałagan.Pozdrawiam
Acha a jak ktos mi chce zażucic że go oszukałem to niech pisze bo jak jest umówione że nowe to tak jest.
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

czego masz tyle? bo niemoge załapac..? moze to jest cos co by mi sie przydalo?
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
tom2212
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2949
Rejestracja: 2011-02-13, 22:02
Lokalizacja: CB

Post autor: tom2212 »

kapti2, nie oddawaj tego na złom tylko napisz co masz bo może się jeszcze komuś przydać :)
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

wszystcy tylko chcecie nowe z jednej strony tez rozumiem ale lezy mi to i zawadza narazie niewyżucę a co dalej zobaczymy.
MIMBRO
-#Junior
-#Junior
Posty: 188
Rejestracja: 2011-02-23, 17:24
Lokalizacja: Lubartów

MIMBRO

Post autor: MIMBRO »

Witam.Kolego Kapti2,jeśli masz tak dużo części do Syreny używanych to za miast zezłomować to po prostu oddaj kolegom z forum,na pewno się coś komuś przyda.Ja sam oddałem jednemu z kolegów radio Safari i dwa szkła do tylnych lamp.Niby to nic,ale jeśli któryś z kolegów nie ma nic to zawsze coś by tam miał.Nie będę tutaj filozofował ale mi samemu brakuję kilku części,no ale cóż nie mam kaski, a chciał bym kupić nowe.

[ Dodano: 2011-05-02, 11:26 ]
Trzeba sobie pomagać nie tylko strona finansowa jest ważna,jak jest możliwość komuś pomóc to po prostu pomóżmy.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Marcin Hojan
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 724
Rejestracja: 2005-12-02, 14:22
Lokalizacja: Szamocin

Post autor: Marcin Hojan »

Ja też stanę w obronie kolegi Kapti2. Kiedyś pisaliśmy o częściach - przesyłkę dostałem błyskawicznie i z bonusem.
Mercedes 190E 1993 :)
Romet Ogar 200 1986 :)
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

Dobra jak się trochę ogarnę to zrobię foty i bedzie to do wydania bo co jak ktoś bedzie chętny to pisać założę temat pózniej na giełdzie.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wojt
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2042
Rejestracja: 2005-05-02, 12:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Wojt »

kapti2 pisze:Panowie uzywek mam tyle że jutro ze 200 kg pojedzie na złom bo gdzie to trzymac.
kapti2 pisze:ale lezy mi to i zawadza narazie niewyżucę a co dalej zobaczymy.
Spójne to okropnie. :zdziwko
Dezinformacja podstawą sukcesu...

Kolego. Piszesz na forum takie farmazony, że się mózg lasuje. Dodatkowo jedna Twoja wypowiedź wyklucza następną i tak w kółko.
Nie musisz mi nic odpisywać, nie będę polemizował.
...no i poszedł biedaczysko, po szerokim szukać świecie czegoś, co jest bardzo blisko.
Awatar użytkownika
adameo2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1127
Rejestracja: 2008-06-09, 17:24
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: adameo2 »

Ja też powiem że kupiłem części od kapti, psioczylem mu i psioczylem, ale zawsze odpisywal cierpliwie, i wkoncu odezwalem sie, przelalem kase i czesci dostalem bez problemu.
Mercedes 200 W110 - 1965r.
rafi fsm
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 97
Rejestracja: 2010-03-03, 13:44
Lokalizacja: skierniewice

Post autor: rafi fsm »

Kolego Kapti2, wystarczy poczytać Twoje wcześniejsze wypowiedzi.
Piszesz że masz coś na sprzedaż, a jak pytam ile do zapłaty, mówisz że nie sprzedasz bo nie wiesz ile. więc nie mając wyjścia szukam na allegro a tu zonk :zdziwko wystawione do sprzedania.
Druga kwestia - wystawiasz części do sprzedania na forum, a po kilku dniach piszesz obrażony na wszystkich że dziękujesz bardzo i rezygnujesz ze sprzedaży.
Więc pytam o co w tym wszystkim chodzi, bo ja nic nie rozumiem. Może jesteś młodym człowiekiem a ja starej daty i to jak wiadomo stanowi różnicę w postrzeganiu większości spraw.
Nie obrażaj się bo ja nie mam na myśli kogokolwiek obrażać. Poprostu wskazuję fakty.
Pozdrawiam,
kapti2
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1248
Rejestracja: 2009-04-25, 10:37
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kapti2 »

Wiecie co pocałujcie mnie :majk bo co mam napisać dopierdzielacie się a wszystko przez to że mam dlatego czasami wolę powiedzieć że niemam i wiele razy tak robię.Rzeczywiscie chciałem te części oddać a ze dodałem że w dziale giełda jest taka ruybryka oddam.Ale przemyslałem i jak mam je jeszcze pakować to przy mojm wiecznym braku czasu raczej niedo wykonania.Wydam je inaczej wiec się niezmarnują.

Panowie zrozumcie nieszukam tutaj kolegów bo mam a nawet kilku z Was co mnie zna i wiedza jaki jestem a to co piszecie czasami niejest w porządku ale wasza sprawa.
Tyle na temat
acha jakbyście mieli zaufanie to tego tematu by niebyło
ODPOWIEDZ