Syrena pracuje na jednym cylindrze

schematy
Awatar użytkownika
Kecaj
Posty: 7
Rejestracja: 2011-06-21, 12:15
Lokalizacja: Ożarowice

Post autor: Kecaj »

To "tłuste" pojawiło się za moją przyczyną niedawno, a nie działała na 2 i 3 cylinder już wcześniej. Nieważne co to, już zmyte. Dzisiaj jest święto więc nic nie kombinowałem, ale świece, kable, i cewki wykluczyłem na samym początku zmieniając je, więc nie próbujcie na siłę uświadomić mi czegoś co jest nieprawdą ;)
Jak będę miał czas to wykonam próbę ze śrubokrętem i przerywaczami i powiem co i jak ;)
Awatar użytkownika
syrena104bili
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2021
Rejestracja: 2010-03-14, 15:32
Lokalizacja: Pionki

Post autor: syrena104bili »

dobrze jak uważasz ale , na jakie wymieniłeś świece???? na nowe ze sklepu ?? , nowe z epoki ?? , czy poprostu na inne ?? bo ja u siebie mam całe wiadro świec i jak mialem awarię na trasie to cięszko było wygrzebać 2 sztuki żeby dojechać do domu na 2 garach :/
Awatar użytkownika
Kecaj
Posty: 7
Rejestracja: 2011-06-21, 12:15
Lokalizacja: Ożarowice

Post autor: Kecaj »

Wymieniałem między sobą i zawsze pracował tylko 1szy cylinder.
Rob_0321
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 333
Rejestracja: 2010-01-21, 22:33
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: Rob_0321 »

Idź kolego pierwsze co kupić porządne świece w sklepie a nie wymieniaj między sobą :/ A jak dalej nie będzie chodziła maszyna to się będziemy zastanawiać. W SYRENIE ŚWIECE TO PODSTAWA
Jak ci pomogłem daj "pomógł" :)
Awatar użytkownika
Magister
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4491
Rejestracja: 2007-04-26, 20:00
Lokalizacja: Chełmno
Kontakt:

Post autor: Magister »

Panowie niema nikogo w pobliżu aby pomóc koledze?
Awatar użytkownika
taeda
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1249
Rejestracja: 2005-12-17, 12:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: taeda »

skoro świece wykluczyłeś, to przemyj przerywacze jak opisałem a potem powiększ na nich przerwę nieco.
Inne powody takiego uporczywego niepalenia to uszczelka pod głowicą a nieraz przelewanie gaźnika (wbrew pozorom ).
Awatar użytkownika
Kecaj
Posty: 7
Rejestracja: 2011-06-21, 12:15
Lokalizacja: Ożarowice

Post autor: Kecaj »

Wyczyściłem przerywacze, zwiększyłem trochę przerwy, i znowu gada tak jak trzeba. Taka błahostka, a tyle krwi może napsuć... Pozdrawiam i dziękuję za pomoc! ;)
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Kecaj pisze:Wyczyściłem przerywacze, zwiększyłem trochę przerwy, i znowu gada tak jak trzeba. Taka błahostka, a tyle krwi może napsuć... Pozdrawiam i dziękuję za pomoc! ;)
Weź się chłopie przyłóż i ustaw zapłon tak jak powinno się to robić a nie 'zwiększyłem trochę przerwy i jest OK" bo będziesz miał wiecznie problemy z syrenką.....
ODPOWIEDZ