Forum chyba umarło

Informacje, sugestie, opinie, zażalenia, sprawy forumowiczów
Awatar użytkownika
szymoniec
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 428
Rejestracja: 2007-02-27, 19:28
Lokalizacja: Łękołody

Post autor: szymoniec »

trudne sprawy: nekla
Awatar użytkownika
Agnieszka
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 263
Rejestracja: 2010-12-29, 18:11
Lokalizacja: Mazowieckie

Post autor: Agnieszka »

;-)
Awatar użytkownika
Żuczek
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1411
Rejestracja: 2009-10-31, 15:53
Lokalizacja: KRK/DUB/WWA/MUN

Post autor: Żuczek »

ale marudzicie....
syrena 1.0pyr pyr
polonez 2.0Turbo
Tarpan 2.9 v6 4x4
wigry 2
http://www.muzeumratownictwa.pl/
Awatar użytkownika
jarko123
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 644
Rejestracja: 2011-12-14, 20:34
Lokalizacja: radom

Post autor: jarko123 »

sluchajcie Pany..i Ty Agnieszko..bez urazy ale to ze ktos mlody kupuje syrenke i chce ja remontowac to chyba nic zlego co?a to ze o wielu rzeczach nie wie to nie jest to jakis grzech!! a Wy''starzy wyjadacze'' powinniscie byc od tego by nam mlodym i i nie za bardzo jeszcze umiejacy to i owo zrobic w syrce przekazac i nauczyc by to nie zaniklo..tak czy nie?!AMEN
Mariusz
-#Weteran
-#Weteran
Posty: 2197
Rejestracja: 2006-01-05, 19:10
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Post autor: Mariusz »

forum zanika bo ludzie mają mało czasu.
No i przykro mi to pisać ale czasami jak ktoś coś pokazuje swojego to wielu jedzie po nieszczęśniku jak po szkapie bo to źle, bo to brzydko, a tamto niezgodnie ze sztuką....
Łatwiej wchodzić w głupie dyskusje niż fachowo poradzić..
a szkoda, bo uciekają z tego forum ludzie którzy naprawdę maja wiedzę...
SyrenaBielskoklub
zapraszam też na:
www.martech.bielsko.pl
www.polmozbytbielsko.pl pierwszy i jedyny prawdziwy sklep z częściami do Syreny.
Awatar użytkownika
drobson
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1049
Rejestracja: 2009-03-16, 22:07
Lokalizacja: Kraśnik

Post autor: drobson »

Brak czasu, Zima, nieocieplany garaż, częściowo brak funduszy. To moje powody na znaczne spowolnienie prac nad Puśką. I myślę,ze wiele innych osób z tego forum są w podobnym położeniu i dlatego jest tak mało postów i relacji z remontów. Sam nie wchodziłem na forum od 1,5 miecha. Pozdro wszystkim:) :faja
104-1969 r- oryginal
shl m11- 1961r- oryginal
MZ etz 250 - 1983r - oryginał
Klania sie PRL
Awatar użytkownika
jarko123
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 644
Rejestracja: 2011-12-14, 20:34
Lokalizacja: radom

Post autor: jarko123 »

ja mysle zee to nie jest z braku czas..poza tym nikt nie pow ze remont ma byc skonczony w miesiac!! zamiast komus kto zaczyna przygode z syrena pomoc to sa od razu glupie docinki w stylu''jak czegos nie umiesz to sie nie bierz'' a moze bys tak jeden z drugim podpowiedzial co i jak hmm?bo jak tak dalej bedzie to to forum zniknie do swiat!!ale wielkanocnych..a syrenki bd stac w garazu bo mlody jej nie odpali bo nie umie a stary sie nie ruszy bo nie bedzie mial juz sily..to chyba tyle w temacie
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

Ja mam ogrzewany garaż i syrenkę w trakcie remontu. Jednak nic nie piszę, nie wrzucam zdjęć bo ich nie mam - dla czego? Bo wolę drzeć szpachlę nic foto robić.....
Pochwalę się jak skończę czyli mniej więcej w maju
Awatar użytkownika
dan_gerous
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 86
Rejestracja: 2011-01-30, 12:22
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: dan_gerous »

No ostatnie mrozy i mnie przegoniły z garażu w tych nie licznych wolnych chwilach. :helm
A co sie udawało zrobic zarzucałem w remontach ale to już chyba za dużo tego było wczesniej bo zero zainteresowania.
Więc co sie dziwić że nic nowego/niewiele sie pisze, i jeszcze te wubuchy flustracji czy rozbuchanego ego jak ktoś coś po "swojemu" napisze. :devil3
Awatar użytkownika
CZESIO1958
-#Stara Gwardia
-#Stara Gwardia
Posty: 4293
Rejestracja: 2009-06-07, 19:20
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: CZESIO1958 »

Ja troche mało pisze bo siedze w delegacji i mam ograniczony dostemp do neta i Junaka :devil3
motomania na luzie
Awatar użytkownika
Kozichwost
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 1477
Rejestracja: 2006-04-11, 19:24
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kozichwost »

dan_gerous pisze: A co sie udawało zrobic zarzucałem w remontach ale to już chyba za dużo tego było wczesniej bo zero zainteresowania.
Więc co sie dziwić że nic nowego/niewiele sie pisze,
NO właśnie nie pisze się bo nikt tego nie czyta.....Gdzie te czasy, kiedy ak ktoś wrzucił foto syrenki po lakierowaniu to się wszyscy pytali, czy wyjmował szyby, żeby później jakoś to wyglądało......
Teraz forum doszło do takiego stadium, w którym jest opracowany przepis na remont, więc nie ma się czym chwalić....
Przyjdzie wiosna, ludziska na drogi wyjada to i forum się ożywi bo temu będzie kichała, temu gadała na dwa gary a komuś innemu przestanie hamować......
Czego nikomu nie życzę.
Awatar użytkownika
zzr2320
-#Youngtimer
-#Youngtimer
Posty: 565
Rejestracja: 2010-04-23, 08:33
Lokalizacja: Gurny Ślonsk

Post autor: zzr2320 »

Kozichwost pisze:Ja mam ogrzewany garaż i syrenkę w trakcie remontu. Jednak nic nie piszę, nie wrzucam zdjęć bo ich nie mam - dla czego? Bo wolę drzeć szpachlę nic foto robić.....
Pochwalę się jak skończę czyli mniej więcej w maju

Ło, Matko Święta, ale by Ci to zajęło dużo czasu... Zrób żesz po ludzku ze 2 - 3 zdjęcia, daj je na forum i cześć pieśni!

[ Dodano: 2012-02-17, 08:52 ]
dan_gerous pisze:No ostatnie mrozy i mnie przegoniły z garażu w tych nie licznych wolnych chwilach.
,,Nie'' z przymiotnikami pisze się RAZEM.

[ Dodano: 2012-02-17, 08:54 ]
Kozichwost pisze:Przyjdzie wiosna, ludziska na drogi wyjada to i forum się ożywi bo temu będzie kichała, temu gadała na dwa gary a komuś innemu przestanie hamować......
Czego nikomu nie życzę.

KURDE!!!!!!! :klnie :klnie :klnie Ja to chciałem napisać!
...po prostu Zipa
Awatar użytkownika
monterr07
-#Nowy nabytek forum
-#Nowy nabytek forum
Posty: 93
Rejestracja: 2012-01-21, 18:28
Lokalizacja: Sulejów
Kontakt:

Post autor: monterr07 »

zzr2320 pisze:
Kozichwost pisze:Przyjdzie wiosna, ludziska na drogi wyjada to i forum się ożywi bo temu będzie kichała, temu gadała na dwa gary a komuś innemu przestanie hamować......
Czego nikomu nie życzę.

KURDE!!!!!!! :klnie :klnie :klnie Ja to chciałem napisać!
Ja też chciałem na to zwrócić uwagę - według mnie, forum zapadło w zimowy sen, razem z naszymi samochodami. Kiedy tylko wyjrzą pierwsze promienie słońca, zrobi się ciepło i wiosennie to wszyscy wyjadą swoimi autami, zaczną wrzucać zdjęcia z wycieczek, remontów, opisywać jak to się cudownie jeździ po zimowej przerwie :) Sam mam teraz ''przestój'' w wątkach o Tarpanie - kiedy się tylko zrobi ciepło, wyjedzie z ciasnego garażu na podwórko i zacznę przy nim majstrować - to zamontować literki, to przełożyć klamki itd :)

A więc spokojnie! Kiedy przyroda obudzi się po zimowym śnie, to forum i nasze autka też się obudzą ;D
Przemek
młody syreniarz
młody syreniarz
Posty: 289
Rejestracja: 2005-03-26, 18:43
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Przemek »

No to panowie i panie :) ja chciałbym zasygnalizować swój powrót do forumowego grona.Jakiś czas temu dokładnie (ok 5 lat temu) byłem szczęśliwym posiadaczem syreny niestety przez różne koleje życiowe itd musiałem się z nią pożegnać stąd też i brak mojej obecności w tym miejscu od jakiegoś czasu myślę o ponownym zakupie "syrki" najchętniej 105L.Także witam raz jeszcze myśle że ten post będzie bardzo "pozytywny" w tym temacie :).
ODPOWIEDZ